Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 30.09 godz.20.00


ona03

Recommended Posts

10624867_749407618519741_528835570245919

To ja też jestem taka stara, i bardzo lubiłam te lekcje, głównie z powodu nauczycielki, która była bardzo wymagająca i sprawiedliwa, a lekcje były ciekawe :)

 

 

 

 

Zapraszamy bladym świtem ...

O mamusiu jak wcześnie wstajesz....

 

 

 

 

 

I serdecznie dziękuję za gratiska. Wczoraj tak się spieszyłam posadzić to wszystko, że aż nie podziękowałam - prosię jedno ze mnie :)

Oj tam, oj tam....:)

Z paczkami do Alli zawsze mam przygody, jak pakowałam przedostatnią, oczywiście w nocy, sprawdzam zawsze jakie  roślinki pakować w zeszycie i na kartce z którą chodzę na grzędę, na kartce były przebiśniegi ale na odwrotnej stronie, na którą już nie spojrzałam, więc w nocy z latarką i sprzętem do kopania marsz na grzędę i szukam, całe szczęście, że znalazłam :)

Teraz jak już spakowałam, stawiam na wagę a tam 5,5 kg , całe 6 zł więcej za przesyłkę, więc od nowa oglądam roślinki, z której można odsypać troszkę ziemi aby zmniejszyć wagę,  udało się, zmniejszyłam do 4,6 kg........hi hi 

 

 

 

 

Wczoraj dostałam roślinki, dziękuję. :)

 

 

Bardzo dziękuję za potwierdzenie :)

 

Wczoraj miałam trzy burze z ulewami, dziś jest tak mokro, że chyba nie wejdę do ogródka

Link to comment
Share on other sites

Grzybów się doczekasz....

 Ususzę i na bazar :)

 

 

 

 

 

za[praszamy :)

 

:)

 

 

Dzień dobry,

 

Są jeszcze duże cebulki cytrynowych tulipanów?

 

Powinny być, w tej chwili nie mogę sprawdzić, ile potrzeba ?

 

 

 

Są wpłaty: Kroook, Alla Chrzanowska, Bogusik,  Sunnynight, wieczorkiem zrobię rozliczenie, teraz mam wychodne :)

Link to comment
Share on other sites

To ja też jestem taka stara, i bardzo lubiłam te lekcje, głównie z powodu nauczycielki, która była bardzo wymagająca i sprawiedliwa, a lekcje były ciekawe :)

 

 

To tak jak u mnie. Też bardzo lubiłam i do dziś lubię ten język. Dzięki mojej Babci, która dość często wtrącała rosyjskie powiedzonka, a potem nauczycielce z podstawówki ( wymagająca bardzo), ja ukończyłam LO z wykładowym rosyjskim.

Link to comment
Share on other sites

Budleję będę oglądać pod lupą,  właśnie kwitnie fioletowa, biskupia przekwitła ale jakieś resztki kwiatków są .

Yuccę zaznaczam, cieszę się, że zimowity kwitną, moje też wychodzą więc dokładam :)

 

 

i co i co?? będzie????

 

 

ona03:

jeśli znajdziesz tą budleje w kolorze biskupim, to będe ogromnie wdzięczna!! jeśli nie będziesz na 100% pewna czy to ten kolor, to też ślij;)

dodatkowo wezmę jednak 1 różę...

więc podsumuje moje zakupy:

 

 

- 4 ciemierniki białe

- 1 yucca

- 1 budleja (biskupia pliiis)

- 1 róża różowa nr. 35

 

Bardzo proszę o podliczenie mnie i przesłanie danych do przelewu, zaraz też wyślę priv bo mam wielką prośbę odnośnie wysyłki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...