Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 30.09 godz.20.00


ona03

Recommended Posts

czy mogę jeszcze domówić 3 szt kokoryczki?

I proszę o nr konta i kwotę

Bardzo dziękuję już podliczam :).

 

 

 

 

 

 

i co i co?? będzie????

 

 

ona03:

jeśli znajdziesz tą budleje w kolorze biskupim, to będe ogromnie wdzięczna!! jeśli nie będziesz na 100% pewna czy to ten kolor, to też ślij;)

dodatkowo wezmę jednak 1 różę...

więc podsumuje moje zakupy:

 

 

- 4 ciemierniki białe

- 1 yucca

- 1 budleja (biskupia pliiis)czki

- 1 róża różowa nr. 35

 

Bardzo proszę o podliczenie mnie i przesłanie danych do przelewu, zaraz też wyślę priv bo mam wielką prośbę odnośnie wysyłki.

Jak pisałam wcześniej, wczoraj u mnie lało, dziś rano byłam w pracy, później miałam "wychodne" :), właśnie wróciłam, nie byłam jeszcze w ogrodzie i na 100 % nie wiem jaka jest ta budleja. Co do przesyłki o której piszesz to dowiem się w poniedziałek jak będę wysyłała paczki i będę znała jej koszt, wtedy mogę zrobić Twoje podliczenie.

 

 

 

 

Oneczko poproszę jeszcze numer 7 i 17 i może jeszcze z 2 sztuki tawuły .

 

 

Dziękuję Smyczku, tawuły są śliczne, a kolory które :)

Link to comment
Share on other sites

Kwiatki na Lolciowe pieluszki zapraszają :)

 

Ev-ciu  - poczekamy jeszcze chwilkę na Twoje kwiatki, powinny zacząć kwitnąć ok. :)

 

 

 

w poniedziałek planuję wysłać przesyłki do :

mariusz pp,  sunnunight, LupusNord, Norek Frycu, koja  warunek jest jeden, nie będzie padało i roślinki zdążą przeschnąć / przecież nie spakuję w kartony mokrej ziemi, bo pani na PP  będzie miała grzędę na biurku :)/

we wtorek wielka paka do anecik

w środę Supergoga

 

b-b, anetek100  - przesyłki specjalne :) po 20-stym września

Smyczku - a Ciebie kiedy wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

Iwonka czy moją pakę już zapakowałaś? Bo ja bym sobie jeszcze życzyła kalinę koralową 1 szt. :)  

 

 

 



g/ datura, dwuletnie sadzonki 4 szt - 4 zł/szt

 

 

anecik----------------------------------- 2 szt

 

 

PICT2922.JPG

 

 

 

 

A co tam zwisa nad tymi daturami? To czerwone wężowate?

Link to comment
Share on other sites

Iwonka czy moją pakę już zapakowałaś? Bo ja bym sobie jeszcze życzyła kalinę koralową 1 szt. :)  

 

 

 

 

A co tam zwisa nad tymi daturami? To czerwone wężowate?

 

 

Życzenie zostanie spełnione :)

 

 

Anecik brawo - liczyłam, że ktoś zauważy to cudo, chwilowo mam zaćmienie poranne i nie powiem co to hihi

Kupiłam w ubiegłym roku jako roślinkę balkonową w ampli, ładnie przezimowała w zimnej/ 8-10 stopni, w mrozy to i mniej/ , ciemnej piwnicy i rośnie :)

 

 

 

 

 

 

Z latarką przytuptałam do Oneczkowego ogródka...

togusiu, ja to z czołówką czasami chadzam na grzędę :)

 

 

 

 

dla mnie wysyłka też może być póżniej bo w Polsce będę dopiero za jakieś 2 tygodnie.

O kij, proszę tylko dać znać ze dwa dni wcześniej :), najlepiej w piątek,  w weekend najwięcej czasu na przygotowanie.

 

 

 

 

Dzień dobry :)

Dzień dobry Wszystkim, Anecik już wstałaś :)

 

 

 

Nie ma szans zapakować roślin wcześniej, karton jest bardzo higroskopijny,  dzień, dwa i wypija całą wodę z roślin, i nie ma kartonu tylko wielka "gluta".Paczki przygotowuję dwa dni z rzędu, w jeden wyciągam doniczki i rośliny z ziem, oglądam czy nadają się, jak nie szukam innych, czasami coś się złamie podczas wykopywania, wtedy poszukiwania innej sadzonki, czasami przez noc jakąś roślinkę pożre ślimor / jak ostatnio zimowita/ wtedy gorączkowe poszukiwania, bo pakę trzeba pakować. I najważniejsze roślinki muszą być troszkę mokre, ale nie za bardzo, i tak, jak po ostatnim deszczu wszystko aż ocieka wodą, dziś będę musiała jakoś powyciągać z ziemi i podsuszyć, może akurat wyjdzie słonko i się uda.

I dlatego kochani nie ma takiej możliwości,że ktoś pisze wieczorem o paczkę, a ja wysyłam rano. Fizycznie nie dam rady, paczkę przygotowaną dwa dni wcześniej, spakowaną dzień wcześniej wysyłam /poniedziałek, wtorek, środa/ zazwyczaj godz. 8-9 rano, później idę do pracy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Anecik brawo - liczyłam, że ktoś zauważy to cudo, chwilowo mam zaćmienie poranne i nie powiem co to hihi

Kupiłam w ubiegłym roku jako roślinkę balkonową w ampli, ładnie przezimowała w zimnej/ 8-10 stopni, w mrozy to i mniej/ , ciemnej piwnicy i rośnie :)

 

 

Może i mnie pochwalisz ? Moim zdaniem jest to szarłat o zwisajacym pokroju.;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To chyba jakaś ludzka pogoda u Was, bo u nas cały dzień szaro, ponuro i mokro......brrrrr

 

 

Całe szczęście, że słoneczko troszkę poświeciło, będę mogła jutro pakować :)

Ale.... byłam dzisiaj na Jarmarku, jakie kwiatki cebulowe były, że aż dziw,że nic nie kupiłam, ale muszę najpierw posadzić to co wykopałam, ceny też były niezłe, liliowce po 10 zł, ciemierniki takie jak moje też 10 zł, goryczka 10 zł, no prawie wszystko po dychu a wielkościowo takie jak moje, muszę na jarmark ze swoimi..... :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...