Jump to content
Dogomania

Rozliczony -Kwiatki z Lolciowej rabatki - czynne do 30.09 godz.20.00


ona03

Recommended Posts

 

 

Jaki z Ciebie ranny ptaszek :)

Anecik Ciebie to chyba w niedzielę będę pakować, a wysyłka w poniedziałek - pasuje, w dzień powszedni to mogę jakąś maluśką spakować, wielgachne zostawiam na weckend :)

Jeszcze sprawa jasnoty Nr 75 -przeczesałam wczoraj ogród i znikła, jest tylko 75 b - ona jest ładniejsza od a, ma ciekawsze listki, ale decyzja neleży do Ciebie. i do Sunnunight.

 

Piesy nie dają spać. Nie wiedzą że idę dzisiaj na noc do pracy i położę się spać dopiero jutro koło 9.  Jak ich nie było byłam troszkę późniejszym rannym ptaszkiem :D

Jasnota znikła??? Jakże to??? Może się odrodzi na wiosnę jak Feniks - to wtedy zakupię. Nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Piesy nie dają spać. Nie wiedzą że idę dzisiaj na noc do pracy i położę się spać dopiero jutro koło 9.  Jak ich nie było byłam troszkę późniejszym rannym ptaszkiem :D

Jasnota znikła??? Jakże to??? Może się odrodzi na wiosnę jak Feniks - to wtedy zakupię. Nie ma problemu :)

Ja przed nocką spałam do 11.00 i nie dawałam się wyciągnąć z łóżka....

 

O kij, idę z lupą na grzędę szukać jasnoty, mam czas do wiosny ...... :)

Link to comment
Share on other sites

No a ja idę na 12 godzin do pracy, po południu nie śpię a ONE nie rozumieją i budzą człowieka skoro świt. Muszę wstać bo tylko Mimisia jest najgrzeczniejsza a te Chłopaki to różnie bywa .[url=http://emotikona.pl/emotikony/]0sad.gif[/url]

Link to comment
Share on other sites

No a ja idę na 12 godzin do pracy, po południu nie śpię a ONE nie rozumieją i budzą człowieka skoro świt. Muszę wstać bo tylko Mimisia jest najgrzeczniejsza a te Chłopaki to różnie bywa .0sad.gif

 

A teraz to dziewczyny bardziej rozrabiają....  współczuję, praca na nocki koszmarna....

 

Uzupełniam fotki i dołożę małe co nieco :) / bukszpan, kokornak, złotokap/

Link to comment
Share on other sites

Jak szukałam rabarbarku to nigdzie nie mogłam znaleźć. A w sobotę sąsiad wykopał od swojej mamy i mi przywiózł. Bukszpany sama robię sadzonki, złotokap to chyba trujący? Kokorniak do cienia - prawda? A ja mam tak mało cienia na działce.

 

Idę się porozglądać :)

Link to comment
Share on other sites

No i masz Ci babo placek. Nie znalazłam tego o czym pisałaś, za to wypatrzyłam daturę. Moja przyschła, więc oproszę 87 g 2 sztuki różowej :)

Wczoraj pobuszowałam w ogródku i znalazłam rabarbarek :), liliowce też dodałam :) i fotkę cuchnącego w kwiatach 

 

Cały czas uzupełniam, nie próżnuję ani chwilki, właśnie doszłam na 3 stronę :)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa to się wracam :)

Zaginęła w tym ogródku :)

 

 

 

 

 

Jak szaleć, to szaleć poproszę jeszcze 14 A, D, J, K po jednej sztuce i informację, ile mam dopłacić

 

 

Bardzo dziękuje :) dobrze, że wlazłam teraz a nie wieczorem, pędzę kopać :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do ogródka :)

Zapraszamy :)

 

 

 

 

na zakupki zapraszamy.

 

Tak, tak zapraszamy :)

 

 

 

 

Oneczko rabarbarku nie znalazłam a chcem oczywiście . 

 Dziękuję Smyczku , idę sprawdzić, może nie zapisałam, powinien być w ziołach, takie z niego ziółko :)

Link to comment
Share on other sites

No i masz Ci babo placek. Nie znalazłam tego o czym pisałaś, za to wypatrzyłam daturę. Moja przyschła, więc oproszę 87 g 2 sztuki różowej :)

 

Kochaniutka z daturą to było całkiem niezamierzone sadzenie, po prostu złamały się wiosną to ja do ziemi, a który to był kolor nie wiem buuuuuuu,i mamy mix kolorów :)

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy kofffffają Lolcia :)

 

Ev-ciu u Ciebie to czekamy aż rozkwitnie chryzantema z żółtym środkiem, tak się zakamuflowała, że nie mogę jej namierzyć bez kwiatków :)

Spoko, byle przed mrozami doszło, żeby się poukorzeniało dobrze.

A ja w tym czasie będę szukała miejsca na milin ;)

Link to comment
Share on other sites

Spoko, byle przed mrozami doszło, żeby się poukorzeniało dobrze.

A ja w tym czasie będę szukała miejsca na milin ;)

Jeszcze z tydzień i będą :)

 

 

 

Podnoszę

Dzięki

 

 

 

A co tam jakie będa to będą. To 2 razy poproszę. Czy już spakowane?

 Może coś poczaruję i będą dwa kolory :)

Wielkie pakowanie będzie w niedzielę, wysyłka w poniedziałek u Ciebie we wtorek - pasuje ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...