Jump to content
Dogomania

Taszka - psa jakby pół albo ćwierć... - została "siostrzyczką" wielkiego labradora :)


Nutusia

Recommended Posts

Dzięki, Maryś! :) Na każdym zdjęciu jest większa niż w rzeczywistości!!! Zresztą podobnie jak Pepsi...

 

Mały agresor ma się bardzo dobrze. Szaleje z Imką, sam się wyprowadza do ogrodu i ma nową ksywkę Tasz(cz)ka, bo wystarczy przysiąść na ułamek sekundy, a już się... taszczy na kolana :D Albo wskakuje sama, albo się bardzo dobitnie, konsekwentnie i uparcie domaga wzięcia z podłogi :)

Link to comment
Share on other sites

Taszka jest prześmiesznym maleńtasem, który najchętniej nie schodziłby z kolan albo z rąk ;) :) Niestety bardzo słabo działa mi internet (wyczerpał się limit) i zdjęcia uda mi się wgrać dopiero po weekendzie. Przepraszam ale po prostu nie dam rady ich teraz ściągnąć.

 

Marysiu, a gdzie masz ten internet? Ja z powodu aktualizacji łidnołsów do dziesiątki miałam tę samą przygodę - wyczerpał się limit i dokupiłam sobie internet bez limitu za 10 zł miesięcznie, tyle, że im więcej ściągasz, tym wolniej chodzi, a ponieważ ja nic nie ściągam, więc chodzi ok. To u Plusa.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie konfirm by wiedziała ;)

 

Dyziek też nie wygląda na fotach na mikrusa... Miałyśmy ją z Marysię postawić przy jakimś konkretnym odpowiedniku wielkościowym, aleśmy... zapomniały :D

Marycha, miałaś mi przypomnieć, że mam Ci kasę oddać za wyróżnienia - I CO!?!?!?!? Że ja mam sklerozę, to jest oczywiste, ale Ty?... ;) Nr konta zatem poproszę.

Link to comment
Share on other sites

Na śmierć zapomniałam o tych wyróżnieniach, dzisiaj dopiero mi się przypomniało ;) Zaraz podeślę Ci numer konta :)

 

Marysiu, a gdzie masz ten internet? Ja z powodu aktualizacji łidnołsów do dziesiątki miałam tę samą przygodę - wyczerpał się limit i dokupiłam sobie internet bez limitu za 10 zł miesięcznie, tyle, że im więcej ściągasz, tym wolniej chodzi, a ponieważ ja nic nie ściągam, więc chodzi ok. To u Plusa.

 

Tak, tak ja też mogę dokupić internet po wyczerpaniu limitu ale ponieważ wyjeżdżałam na weekend a nowy okres rozliczeniowy zaczynał się w niedzielę to nie było sensu :) Mam w Orange.

Link to comment
Share on other sites

Tekścik napisałam na szybko...

 

Taszka – psa jakby ćwierć albo pół

 

Taszka jest tak maleńka, że bardziej niż psa przypomina… tchórzofretkę. Waży 4 kg, ma krótkie łapki i długie ciałko. Jest psiakiem tak radosnym, o tak pozytywnej energii, że mogłaby nią obdzielić niejedno stworzenie. A wdzięku ma w sobie tyle, że nie sposób się jej oprzeć.

 

Taszce do szczęścia potrzebne jest tylko jedno – kolana, na które można wskoczyć i leżeć, poddając się głaskaniu i drapaniu za uszkami. Za człowiekiem chodzi jak cień! Jest karna, bardzo się pilnuje. Umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość i nie niszczy, gdy na długie godziny zostaje sama w domu.

 

Tasza ma ok. roku. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Szukamy dla niej domu, gdzie będzie mogła żyć szczęśliwie, beztrosko i cieszyć sobą swych opiekunów

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

 

Maryś, ogłosisz z wyróżnieniem? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu czy to drugie wyróżnienie zrobić na Katowice tak jak mówiłaś czy na jakieś inne miasto? Bo patrząc na ogłoszenia Szyszki to największe zainteresowanie jest we Wrocku (dużo odsłon i pobrań telefonów) dlatego pomyślałam, że może tam. Ale to już jak uważasz :)

Link to comment
Share on other sites

:)

 

A ja wczoraj odebrałam telefon od pana spod Zakopanego. Chce psa dla syna. A o którego psa panu chodzi? O tego z... INTERNETU! :D Jaki ma być? Nieważne, dla syna. Są w domu inne zwierzaki? O, pani, są! Córka ma szisu, są koty, świnki (nie wiem czy morskie czy takie w chlewiku) i coś tam jeszcze (nie zapamiętałam). No a teraz ma być piesek dla syna.

Próbowałam się wykręcić, że mieszkam daleko, bo pod Warszawą. Ale to nic, bo pan będzie na dniach w Poznaniu, a to już blisko, a syn chce pieska....

No chyba mu któregoś oddam, tylko jeszcze nie wybrałam którego ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie :)

 

Wczoraj były 2 telefony o Taszkę. Pani z Ursynowa ma już przygarniętą sunieczkę ok. 4-letnią. Szuka dla niej koleżanki. Rezydentka jest nieco wycofana, lękliwa i bardzo spokojna, czego o Taszce powiedzieć nie można ;) Oczywiście sunie musiałyby się poznać na neutralnym gruncie oraz w domu rezydentki. Drugi telefon z Wawra - dom z malutkim ogródkiem, wiekowy bardzo rodezjan (11 lat), już niedołężny i młoda przygarnięta sunia. Ze względu na rodezjana, kolejne psiątko nie może być zbyt "absorbujące" i szczekliwe. Mówiłam też Pani o Szyszce i Imce - zaraz wyślę ich fotki...

Link to comment
Share on other sites

Kciukam niezmiennie :)

 

Ja wczoraj miałam dwa maile w odpowiedzi na ogłoszenie katowickie. Jedna Pani zrezygnowała od razu kiedy dowiedziała się, że sunia nie jest w Katowicach (wspomniałam o możliwości pomocy w transporcie ale nie była zainteresowana) natomiast druga pytała o stosunek Taszki do dzieci. Odpowiedziała, że o ile się orientuję to raczej pozytywny i odesłałam do Nutusi :)

Link to comment
Share on other sites

Taszka ma pozytywny stosunek do wszystkiego. Czasami aż za bardzo pozytywny :D

 

Ja jeszcze dostałam wczoraj sms: Witam czy ogłoszenie w sprawie pieska jest aktualne?

Odpisałam: Zależy którego pieska

Odpowiedź: W sprawie Taszki

Odpisałam: Tak, aktualne

 

Ciągu dalszego nie było, bo widocznie wcale mi nie zależy na wyadoptowaniu psa, skoro... nie zadzwoniłam nie błagałam, by ten ktoś zabrał ode mnie agresora natentychmiast! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...