Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

Onaa, obie suczki potrzebują pomocy, obie są mniej więcej tej samej wielkości. Poza tym pisałaś, ze mozesz dać DT, wtedy, gdy Twoja sunia na tymczasie, znajdzie dom. Nie wiadomo kiedy to będzie.
Onaa, przepraszam, ale przejrzałam wątek i nie znalazłam info, ze chcesz wziąć tylko tą czarnulkę.

Mam zdjęcia Czarnulki ale już bez schroniskowych krat:

Link to comment
Share on other sites

A Pati nie moze tej drugiej suni na dt wziać? Troche mi przykro ze pominieto oferowana przeze mnie pomoc. Ale coz. Mam nadzieje ze dla obu sun bedzie juz wkrotce najlepiej. Moze ktos prźejmie w takim razie prowadzenie watku.

 

Onaa nikt Cie nie pomijał, raczej wręcz przeciwnie, usiłowałyśmy się domówić kiedy byś mogła wziąć sunie na DT. Stwierdzilaś, że jak twój tymczas znajdzie dom, i wspomnialaś o końcu października. Jest jeszcze druga sunia i ona czeka.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że bierze czarną sunię - pisałam wczesniej że mogę tę mniejszą. Myślałam, że szukamy dt dla tej łaciatej suni.

 

 

A Pati nie moze tej drugiej suni na dt wziać? Troche mi przykro ze pominieto oferowana przeze mnie pomoc. Ale coz. Mam nadzieje ze dla obu sun bedzie juz wkrotce najlepiej. Moze ktos prźejmie w takim razie prowadzenie watku.

 Onaa - mniejsza jest właśnie ta brązowa sunia;  pisałaś, ze chcesz wziąć mniejszą...

 Pytałaś tez o charaktery dziewczynek, obawiałaś się o konflikty - to własnie ta brązowa sunia jest bardziej otwarta, mniej wycofana, czarna zawsze stała w boksie na uboczu, widać  to na zdjęciach...

 

Wybacz, jeśli czujesz się urażona, ale nie mogłam zmarnować takiej szansy - pati tak zapadły w serce smutne oczy obu suniek, że chce zabrać czarnulkę do siebie do BDT.

 Spróbujmy razem pomoc drugiej suni, tym bardziej, ze dzisiaj pracownik pomylił się i  rano odzielił brązowa sunieczkę.

Mała musiała potem znowu wrócic do boksu :(

 Ale pozostał przygotowany wypis - moze to znak, ze już niedługo...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

   
No, jasne ! Ale się pomyliłam ! Coś mi nie pasowało...ale myślałam, ze to po kąpieli taka zmiana.

Ja też tak myślałam ,że jej włoski zrobiły się puszyste po kąpieli...ale byłam u Silverka a tam to samo zdjęcie :)

Bardzo podobne psinki są :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...