Jump to content
Dogomania

2małe suczki Gosie, nie ma już żadnej z nich na świecie, ale pod koniec były kochane


Onaa

Recommended Posts

No  i nowe informacje o Gosi :)

 

U nas spokojnie, mała jest zupełnie niekłopotliwa :)

Może mieszkać z kotami -nasze chodzą tuż przy niej i nie jest nimi kompletnie zainteresowana.

Do dzieci też ok - macha delikatnie ogonkiem i zadowolona daje się głaskać.

Z psami żyje w zgodzie, ale gdy zaczynają się bawić i niechcący ją trącą ,to warknie jakby mówiła "uważaj na babcię gamoniu".

Bardzo lubi chodzić na spacery - tylko zaczynam się ubierać ,to już się szykuje do wyjścia.

Na dworze tupta sobie nieśpiesznie i widać ,że jest b.zadowolona :)
W załączniku kilka nowych fotek.

 

Cudownie widzieć Gosieńkę uśmiechniętą :)

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/5f8e6a1a21468123]5f8e6a1a21468123med.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/c8f207ae713e4537]c8f207ae713e4537med.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/02989c172ba2ad40]02989c172ba2ad40med.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/a1fc06e5825acfb4]a1fc06e5825acfb4med.jpg[/URL]

 

[url=http://www.fotosik.pl/zdjecie/8cc8235c47614357]8cc8235c47614357med.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ojej, ale nowości przybyło ! Monikapf, bardzo dziękujemy za deklaracje ! Jesteśmy już na półmetku w ich zbieraniu. Może się uda?
A tym tajemniczym darczyńcą karmy dla Gosi jest zapewne mar.gajko ! To się Gosia ucieszy !
Kto jeszcze nie wierzy, że pies może się uśmiechać, to niech spojrzy na sunię. Za kratami w schronie była przeraźliwie smutna a tu na łące promienieje szczęściem ! Nareszcie może chodzić po trawie !

Link to comment
Share on other sites

Ojej, ale nowości przybyło ! Monikapf, bardzo dziękujemy za deklaracje ! Jesteśmy już na półmetku w ich zbieraniu. Może się uda?
A tym tajemniczym darczyńcą karmy dla Gosi jest zapewne mar.gajko ! To się Gosia ucieszy !
Kto jeszcze nie wierzy, że pies może się uśmiechać, to niech spojrzy na sunię. Za kratami w schronie była przeraźliwie smutna a tu na łące promienieje szczęściem ! Nareszcie może chodzić po trawie !

Karmę zakupiła oczywiście mar.gajko - pisała o tym na poprzedniej stronie ;)

To wielka pomoc dla sunieczki!

 

Rozsyłajcie proszę do znajomych prośbę o wsparcie samotnej sunieczki, która pozostała w schronisku.

 Moze się uda?

 Ona tam czeka :(

Link to comment
Share on other sites

Karmę zakupiła oczywiście mar.gajko - pisała o tym na poprzedniej stronie ;)

To wielka pomoc dla sunieczki!

 

Rozsyłajcie proszę do znajomych prośbę o wsparcie samotnej sunieczki, która pozostała w schronisku.

 Moze się uda?

 Ona tam czeka :(

 

Rozsyłam, może jeszcze się coś uda. :)

Link to comment
Share on other sites

 

Mam nadzieję, że będzie smakowało :)
To moje odkrycie ta Dolina Noteci, jak moja Zulcia była chora i nie chciała nic jeść.
Ani Animond zadnych, Royalowych, nic.
I znalazłam tę Dolinę. I Zuleńce bardzo smakowało. Więc jadłyśmy, dopóki żyła i bardzo była zadowolona.

 Mi też pani w sklepie poleciła tą karmę. Na próbę wzięłam pół kilo. No i sprawdziła się !

Tola ładuje akumulatory w Bieszczadach i nie ma dostępu do netu. Prosiła, zeby przekazać, że 20 puszek Doliny Noteci dotarło i Gosia za nimi przepada a PatiC bardzo, bardzo dziękuje !
Mar. gajko, gdybym miała emotki, to bym wstawiła dla Ciebie mnóstwo buziaczków !
Link to comment
Share on other sites

Tak, wypiękniała i odżyła. Zmieniłam jej imię i zaczęłam ogłaszać z tym tekstem:

Czarusia, suczka, do której uśmiechnął się los !
Szczenięcy urok i młode lata, Czarusia ma już za sobą. Nie znamy historii jej życia, ale fakt, że znalazła się w schronisku, świadczy o tym, że jeśli miała kiedyś pana, to nie takiego, o jakim marzy pies. Wiemy jedynie tyle, że przez 2 lata nie wychodziła z betonowego boksu schroniska. Latem cierpiała z powodu upałów a zimą z przeraźliwego mrozu. Rozpaczliwie szukaliśmy dla niej ratunku i udało się ! Znaleźliśmy wspaniały dom tymczasowy. Tu okazało się, że Czarusia, to zupełnie niekłopotliwa suczka; cicha, spokojna, nieśmiało przytula się do opiekuna. Na koty nie reaguje, inne psy toleruje. Uwielbia spacery, których tak bardzo brakowało jej w schronisku. Niestety, suczka nie może zostać tu na zawsze. Dlatego szukamy jej innego domu, w którym bezpieczna i szczęśliwa, spędzi resztę życia.
Wszelkie informacje o suczce, pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

 

trafiłam tu przez terrę jakoś okrężnie, a skoro już trafiłam to mogę zadeklarować 10 zł/ mies

 
Witaj pucka69!!!Cieszę się, ze tu trafiłaś i to jeszcze z deklaracją! Widzę, ze szansa na wyciągnięcie suni powoli, ale rośnie !
Bardzo Ci dziękujemy, bo jesteśmy bliżej o kolejną dyszkę !
Tola będzie na dogo w niedzielę wieczorem, albo w poniedziałek, to zapisze w swoim poście.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...