Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wielkie ukłony dla oddziału rzeszowskiego za organizację.[/B]
Nie wiem jak w niedzielę, bo pewnie zwiedzających było więcej, ale w sobotę było super. My byliśmy w hali tenisowej, cisza /tylko psiaki szczekały/ spokój, mało zwiedzających, wykładzina trzymająca się podłogi.. Super :multi::multi:. Byłam na balkonie, też ringi nie były takie małe. Wszędzie czyściutko, ekipy sprzątające nawet na siebie wpadały.
Bardzo się cieszę że za rok znów międzynarodówka :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy wystawę chwalą . A ja mam mieszane odczucia( wyniki moje satysfakcjonujące,(res.CACIB i dosk.3, więc nie one decydują o wrażeniach)Na plus - miła , szybka obsługa przy wydawaniu numerków i katalogów , czyste toalety i mozliwość spaceru z pieskiem.Ringi całkiem ,,przyzwoite" dla małych ras.
Na minus- brak parkingów, policja pokazała nam , gdzie po cichutku można przycupnąć z samochodem między blokami. Przyjechaliśmy o 10 i nie było mowy o parkingu( przy nas 2 stłuczki , takie było zamieszanie i nerwy). Przy wejści z psami nikt nie sprawdzał książeczek zdrowia( tylko pytanie , czy są , nikt nie sprawdzał zgłoszenia), na balkonie ścisk , nie było możliwości przejścia na ring XIII. Musieliśmy wyjść na zewnątrz i wejść od drugiej strony. Tam mógł wejść każdy , z każdym psem. Nikt niczego nie sprawdzał i większość miejscowych ,,oglądaczy" właśnie tamtym wejściem wchodziła bez biletów.
Niestety miejsca na balkonie nie było, więć wylądowaliśmy całą grupą posokomaniaków na schodach( nie powiem było nam dobrze), mało ludzi.Jednak nie mieliśmy możliwości popatrzeć na inne pieski. Trochę głupio, żeby wystawcy spędzali czas na schodach, jak wygnańcy.Ringi, no niestety dla naszych piesków trochę małe, ale do wytrzymania(czyli plus/minus).
Dzięki , mimo wszystko , bo widać było wielkie zaangażowanie organizatorów.
Niestety nie wszyscy wystawcy się popisali i nie potrafili posprzątać po swoich pieskach, na schodach dużo zrobiło sobie toaletę dla piesków,tylko dzięki szybkim ekipom sprzątającym , dało się wytrzymać. To jednak nie minus dla org. tylko wielki brak kultury wystawców( oczywiście tylko niektórych)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez juz w domach i pochwalę się:

[COLOR=black]Kenio - KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - dosk. 2[/COLOR]
[COLOR=black]Dżezik - JAZZY BOY Asiasczek FCI - dosk.1 , CWC, CACIB, NDPwR[/COLOR]
[COLOR=black]Wazi - Abotere's WAHZIRI - dosk.2[/COLOR]
[COLOR=black]Żelka - JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR.[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Gratulacje :loveu: Szkoda, że tym razem nie było BOB'a, ale i tak pięknie :loveu:

[quote name='Frytela']a tak w ogóle ma ktos jakies foty??[/quote]

Ja mam dużo bernardynów i nowofundlandów... :evil_lol:

************

No to ja nie pozostawię na oddziale Rzeszów suchej nitki :evil_lol: Skomentuję dosłownie wszystko na co się natknęłam :evil_lol:

Na dzień dobry - malutkie tabliczki informacyjne, w którym kierunku wystawa, ale na szczęście noski mamy fajne i na nosek dało się dojechać :)
Przyjechaliśmy ok 8 i miejsc na parkingu było MNÓSTWO - także nie było najmniejszego problemu z zaparkowaniem. Kolejek przy odbiorze numerków też nie było :) I panom, którzy sprawdzali paszporty/książeczki zdrowia też bardzo sprawnie wszystko szło :)
Stoisk dużo i to cieszy, bo był duży wybór w rzeczach, które szukalam.
Raziła mnie CZYSTOŚĆ na tej wystawie - do przesady. Służby porządkowe sprzątały nawet fruwającą sierść, aż mnie to uderzyło po oczach :crazyeye: W pewnym momencie pan z miotełką przesadził jak zaczął mi między stopami sierść sprzątać :evil_lol: Ale to oczywiście wszystko na plus.
Toalety były tak czyste, że aż pachniało - tylko bardzo skomplikowane krany :evil_lol: Ale dałam radę. Bardzo mi się podobało.
Ringi - no cóż 9-tka nie była za wielka, żałuję, że wykładzina nie była wyłożona na całym ringu, tylko wokół, ale opatentowałam bieg w ten sposób, by suki biegły po tym wyznaczonym pasie i nie było żadnych poślizgów.
Za to niestety grupa, która "operowała" ringiem była troszeczkę nieprzygotowana, pani, która tłumaczyła opisy od sędziny w ogóle nie znała się na pojęciach kynologicznych i wystawcy musieli mówić o co chodzi.
Tutaj przykład wypełnienia listy ocen na naszym ringu, rażące jest np. to, że pies w młodzieży ma ocenę bardzo dobrą i zw. młodzieży; albo kilka cacibów w psach... Sami spójrzcie:

[URL]http://i270.photobucket.com/albums/jj110/mylovelydreamsbecomeareality/RotationofS1050861.jpg[/URL]

Na finale piękny duży oświetlony ring - ale troszeczkę za późno p. sędzina wspomniała o ringu przygotowawczym :cool3: O mało co bym nie przeoczyła - ale zdarza się - odnalazłyśmy i było ok.

Widziałam balkony - jak dla mnie ringi super, ale miejsca wokół nich nie było za wiele. Zazdroszczę tej wykładziny.
Do dzisiaj nie wiem jak wchodziło się na salę gimnastyczną i na korty tenisowe, oglądałam tylko z góry, bo nie wiedziałam jak wejść na dół:hmmmm:

Tak więc gdybym miała oceniać wystawę od strony organizacyjnej w skali od 1 do 10, to daję Wam 8,5 :loveu: Przerosło to moje oczekiwania po tylu postach tutaj na dogomanii.
A jak słyszałam fanfary z informacją o I wpr. to aż mnie ciarki przechodziły :)


A wynikami z chęcią się pochwalę :loveu:

[B][SIZE=3][COLOR=sandybrown]HALSZKA Dar Świętego Bernarda FCI - kl. otwarta: CWC, CACIB, NDSwR [SIZE=2](pokonałyśmy 6 suk :loveu:)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#f4a460]MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - kl. szczeniąt: wybitnie obiecująca, BOB PUPPY :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Wiem, że poznałam dużo ludzi, gonię pamiętam przed finałem :loveu: i Reyes i Han :loveu: Ale niestety więcej Was nie pamiętam :oops:[/COLOR]
Mam fotki Bernardynów, Nowofundlandów i to chyba tyle :oops:

Link to comment
Share on other sites

No wreszcie mi dogomania działa! No to my też się pochwalimy ;) W leonbergerach w sobotę:
DIANA Lwia Dolina - klasa młodzieży - 1 lok. o.dosk, Zw,Mł - [COLOR=red]rozpoczęty Młodziezowy Championat Polski [/COLOR]
[COLOR=black]NELLA Oaza Wschodu - klasa młodzieży - 2 lok. o.dosk,[/COLOR]
SINDI z Bursztynówki - klasa championów - 1lok, o.dosk, NDSwR , CACIB !!!

I trochę zdjęć z ringów (przepraszam za jakość, ale ciemno tam było, ring w rogu...):
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa']a ma ktoś z was może fotki z MP w sobotę ?:cool3:[/quote]

Ja mam, proszę bardzo:

GRUPA MŁODSZA
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/5.jpg[/IMG]
GRUPA STARSZA
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mi wystawa bardzo sie podobala takze pod wzgledem ogranizacyjnym- narzekac w sumie nie ma na co, daje duży plus. Jedyne co to na balkonach z duzymi psami troche malo miejsca na rozlozenie sie z majdanem, ale oczywiscie sprytni zawsze sobie radzili:) Troche za głosno na poczatku pokazow przed finałami grala takze muzyka- jednak pozniej organizatorzy chyba po upomnieniu przez jakiegos wystawce ja sciszyli.

Ja z jamniczkiem długowłosym #2 na BOG:) jak ktos ma zdjecia z BOG IV grupy to bardzo bede wdzieczna:)


aaa i taka rada dla organizatorow:) sedziowie troche siedzieli w kiepskim miejscu- po primo przy zejsciu z ringu gdzie psy ktore schodzily, tłoczyły sie i zasłaniały wszystko sędziom. Pozatym nawet nie mieli jak spojrzec na pudło, ktore stało z boku.Lepiej by było jakby siedzieli obk zaraz wejscia na ring z ringu przygotowawczego. I te miejsca siedzace na ringu honorowym na okolo dla gosci ktorzy troche za bardzo sie na nich rozgoszczali i dekoncentrowali psy. Lepiej jakby krzesełka dla widzów były za tym płotkiem odgradzającym. To tyle;)

Mam nadzieje ze za rok tez wpadne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No tak, Halszki widać nie było, bo leżała między plecakiem, głośnikiem z ringu honorowego, krzesłem i nogami :evil_lol:
A Reyes jechała z nami :cool3: całkiem miła osóbka:cool3:[/quote]
Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję Was spotkać, pogadać i poznać Halszkę (nie tylko jej ogon :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Aaaaaaa McDzik to już wiem kto Ty;) Młodzieżówki cudowne!!!!
My też bardzo zadowoleni z atmosfery na wystawie:loveu:[/quote]


Noo ja to ta dziewczyna co w młodzieży Diane wystawiała :cool3: Moje "maleństwo" Zw.Mł, pokonaliśmy nawet w rywalizacji samego hodowce, także ja jestem w szoku, ale teraz trzeba się otrząsnąć i ukończyć ten rozpoczęty Championat.

[B]Arima [/B]a Ty to kto xD ???

Link to comment
Share on other sites

No a co do wystawy to ja się podpiszę za większością, że ja TAK jestem ;) Mi się podobało, organizacja jak na I Międzynarodówkę super i trzeba to podkreślić dla wszystkich nie dokońca zawodolonych, że była to I MWPR w Rzeszowie, więc i tak pokłony czołem o ziemię dla organizatorów!!! Na balkonie troszkę ścisk i mój mały Arni w niedziele został trochę poturbowany... ale takie deficyty się wytnie. Ogółem było fajnie. Arni w niedziele pierwszy raz coś takiego widział i był zafascynowany, że wszystkie malutkie dzieci chciały go przytulić i zrobić sobie z nim zdjęcie.
[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/mixlepszy.jpg[/IMG]

..Acha i jeszcze jak ktoś ma jakieś fotki to dawać, nawet jak są średniej jakości to myśle, że chętnie tu wszyscy pooglądają :)

Ja pozdrawiam wszystkich z dogomanii, których tam poznałam :) Mam nadzieje, że wkrótce poznam jeszcze kogoś, a z tamtymi spotkam sie na jakieś wystawie :)

I oczywiście..
[COLOR=red][B]GRATULUJE WSZYSTKIM WYSTAWOWYCH SUKCESÓW!!![/B][/COLOR]
McDzik z Arnim i Dianką ;*

Link to comment
Share on other sites

Ja chcialam serdecznie pogratulowac wszystkim zadowolonym z wystawy :)
przede wszystkim Dianie- mojej towarzyszce podrozy (podrozy i niedoli :) ) i jej cudnym collie :) za Zw. Ml, CACIB i BOB :)

a co do organizacji- zdecydowanie za male ringi- ciezko bylo u nas w amstaffach sie rozbiec, bo w rasie stawki jak zwykle spore
i zdecydowanie za slisko- ta wykladzina na brzegach tez sliska i za mala- widzialam nie tylko w mojej rasie psy, ktore sie po prostu przewrocily :crazyeye: zwlaszcza byly to psy mlode, ktore sie pozniej baly juz biegac dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[SIZE=4][COLOR=red][B]Kenio - KENTARO WITH ME Asiaczek FCI - dosk. 2[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Dżezik - JAZZY BOY Asiasczek FCI - dosk.1 , CWC, CACIB, NDPwR[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Wazi - Abotere's WAHZIRI - dosk.2[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Żelka - JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR.[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
gratuluje tak pieknych wynikow :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

..Acha i jeszcze jak ktoś ma jakieś fotki to dawać, nawet jak są średniej jakości to myśle, że chętnie tu wszyscy pooglądają :)

Ja pozdrawiam wszystkich z dogomanii, których tam poznałam :) Mam nadzieje, że wkrótce poznam jeszcze kogoś, a z tamtymi spotkam sie na jakieś wystawie :)

I oczywiście..
[COLOR=red][B]GRATULUJE WSZYSTKIM WYSTAWOWYCH SUKCESÓW!!![/B][/COLOR]
McDzik z Arnim i Dianką ;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Noo ja to ta dziewczyna co w młodzieży Diane wystawiała :cool3: Moje "maleństwo" Zw.Mł, pokonaliśmy nawet w rywalizacji samego hodowce, także ja jestem w szoku, ale teraz trzeba się otrząsnąć i ukończyć ten rozpoczęty Championat.

[B]Arima [/B]a Ty to kto xD ???[/quote]
Ja to właścicielka Arnolda.Siedzieliśmy tuż przy ringu i pytaliśmy Was po kim te śliczne panny. Bo obydwie bardzo podobne i miałabym wielki dylemat którą wybrać
[url]http://img292.imageshack.us/img292/4458/dsc00401iz4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa']a ma ktoś z was może fotki z MP w sobotę ?:cool3:[/quote]

[I]Ja mam, zaraz coś poszukam.[/I]

[quote name='panienkabubu']Ja mam dużo bernardynów i nowofundlandów... :evil_lol:

[B][SIZE=3][COLOR=sandybrown]HALSZKA Dar Świętego Bernarda FCI - kl. otwarta: CWC, CACIB, NDSwR [SIZE=2](pokonałyśmy 6 suk :loveu:)[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#f4a460]MY LOVELY Dreams Become A Reality FCI - kl. szczeniąt: wybitnie obiecująca, BOB PUPPY :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]


[/quote]

[I]Ja poproszę nowofundlandy :loveu:[/I]

[I]Gratulacje! :multi:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...