Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle pisze na ich stronie:p
[QUOTE]
[SIZE=2]Wystawa odbędzie się w Hali RCWS na Podpromiu w Rzeszowie [B]09-10.02.2008 r[/B]. Szczegółowe informacje dotyczące wystawy w wkrótce.
Przyjmowanie zgłoszeń za pomocą INTERNETOWEGO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO rozpoczynamy od 20.08.2007 r. serdecznie zapraszamy.[/SIZE][/QUOTE][SIZE=2][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

JEST SUPER. Tylko ze cena zabojczo boska. Taka jak na KATOWICE a Katowice daja licencje na CRUFTA 2009, wiec i ranga wieksza. Dobrze aby pogoda byla tak jak w tym roku bo mam 450 km. A jak snieg izaspy to niema takiej atrakcji z dojazdem. Ponadto widze paru nowych sedziow to dobrze. Byle tak dalej, bo Rzeszow ma zawsze dobrze zorganizowane wystawy.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Skoro moga w jeden dzien zrobic krajowke to i miedzynarodowa im sie uda, a że warunki takie jak są to i w Katowicach taka sama ciasnota i już nie jeden jak nie będzie to uwarza za nieszczęście, więc i tą międzynarodówkę przeżyjemy. A i ciasnota jest i tu i tu. Więcej optymizmu.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='POMIAN']Skoro moga w jeden dzien zrobic krajowke to i miedzynarodowa im sie uda, a że warunki takie jak są to i w Katowicach taka sama ciasnota i już nie jeden jak nie będzie to uwarza za nieszczęście, więc i tą międzynarodówkę przeżyjemy. A i ciasnota jest i tu i tu. Więcej optymizmu.
;)[/quote]



Bylam i w Katowicach i w Rzeszowie i ja roznice miedzy warunkami widze. A Ty nie ? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Obsada sedziowska TROCHE mnie zmartwila :/ Jak po raz 3 w ciagu 8 miesiecy ma mnie oceniac na miedzynarodowce p Brabletz to nie ma sensu jechac...A szkoda, bo chce Liliana do młodziezy wcisnać :/[/quote]
:shake: :shake:
Mam nadzieje ze to nie na setery przypadnie p.Brabletz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...