Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Madziorka skoro marcie sie udało to moze i Tobie sie kiedyś uda :)
Bede trzymac kciuki :)

A wogóle to juz tylko cz&sr i p&s pieski nie maja domków. reszta juz ma nowych właścicieli :) Az jestem w szoku ze tak szybciutko :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

a mnie tym pieprzakiem..... :roll: własnie wczoraj tak patrzyłam i ucieszyłam sie ze juz wiekszosc ma domki a tu patrze piesek p&s jescze nie to tylko o jednym (neistety narazie nie mozliwym) pomyslałam... :roll: bo u nas to wszystko jest, ogród, czas itd ale rodzicom chodzi o jedno o wyjazdy.... juz przy jednym psie nie chcieli sie zgodzic ze wzgledu na nie i wlasnie z drugim to samo. Bo z Denisem na wakacje jechac ot nie problem, pilnowac go nad morzem, na plazy czy gdzies, isc w góry, do miasta czy nawet jak nad morzem w miescie jemy to do restauracji z nim isc a z dwoma to juz nie za bardzo.... i ja jak o tym mysle no to rzeczywiscie maja troche racji z miliona plusów jest jednak ten jeden główny minus:((( a babci dwóch psów tez nie zostawimy (w sumie to jednego tez nie bo Denis nie zostanie bez nas..... za bardzo by tesknił)...i tak to jest ze nawet ja nie prosze tak bardzo bo potem z tymi wyjazdami problem jest:((( Denisa traktujemy troche jako tez taką maskotke wszedzie go zabieram, do sklepu, do miasta, na rower do ksozyka tez dwa nie wejdą:((( jejku ale mam dylematy a rodzice jeszce wieksze i narazie w ogóle nie chca słyszec o drugim psie....bo ze zaraz na studia wyjade i oni zostaną z psami....

Link to comment
Share on other sites

Madziorko mam podobne dylematy... Jak jedziemy gdzieś do rodziny to jednego psa zdzierżą, ale dwa... to już problem... Ale problem jest też w tym, że ja spontaniczna jestem i sama sobie ni eufam... może któregoś dnia wrócę do domu ze szczeniakiem w kieszeni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Obejrzalam zdjecia psiakow w Galerii,wszystkie piekne.A szczeniaczki Agatki ,jakie smieszne ,kluseczki,lubie takie.

Dorotaczku ! a co to za pieknego kotka ma Twoja mama ?? Wyglada jak norweski lesny ??

Strzyglam dzis sznaucerke siostry,jak patrze na te wasze obwlosione miniatury to widze jak strasznie Lala ma slaba siersc ,lapy to tragedia...Teraz juz rzadko spotyka sie ten typ miniatury,szorstka siersc o glebokiej czerni ale za to lapy bardzo skapo owlosione.
Za to strzyzenie idze szybko :-)))No i potrymowalam sobie ,pomna naszych ostatnich rozmow o trymowaniu.Jej pysznie wylaza wlosy,gdyby tak mojej Zuzi wylazily toby problemu nie bylo :-)

Link to comment
Share on other sites

Juz wstałam i pracuje:(((buuuuu.....nie kce mi sie...
to moze sie pochwale wczorajszym dniem.
A wiec w Bydgoszczy moja Mafia zaczela dorosly championat zdobywajac CWC-wlasciwie po to tylko jechalam, a potem mile zaskoczenie bo dostala jeszcze najlepsza suke w rasie a na koniec best of breed!robiac mi niespodzianke!!!
Jak wiadomo p.Ostrowski ma bzika na punkcie mierzenia psow i generalnie srednia wzrostu przybylych psow wynosila 32cm:))) Nawet tym razem mial miarke jakiejs domowej roboty:))))zastopowal ja na 35cm i tak mierzyl te psiaki. No i wchodze z Wiktorem...i sobie mysle no ciekawa jestem co teraz:))
a pan sedzia na jego widok : O JEZUS MARIA TO SZCZENIAK???co tlumaczac bylo: o rany jaki wielki. No i od razu za miarke...a tu niespodzianka, bo mu jeszcze brakowalo do tych jego 35cm:))))i wtedy bylo: OOOOO!!!i mina zdziwiona:)))))swoja droga wlasnie moze to go nauczy na nastepnych wystawach nie oceniac wzrostu na oko:)))))))
Opis dostalam super a ze byl jedynym szczenieciem , wiec ma best puppy.
No Mafia kurdupel , wiec tu to juz w ogole bezstresowo bylo:))))Tez fajny opis-bardzo podobny do Wiktorowego...:)))))
I w ogole bylo super poza jednym wypadkiem w czarnych...
no ale poza tym to bylo bardzo zabawnie, bo stalismy super grupka (Gombar i Hondka-b.milo bylo WAS poznac!!!) i tak nam sie swietnie gadalo i smialo przy tym ringu na samym koncu stadionu, a tu Kasia mowi-BIS Puppy trwa!!!ja galopem-pies nie zrobiony, na smyczy i obrozy!!!Mafie dalam jakiejs kobiecie od chinczykow (dziekuje nieznajomej) wyciagnelam ringowke i wpadlam na ring jak pani sedzia akurat skonczyla...z okrzykiem: JESZCZE JA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No i mnie wziela z Wiktorkiem do finału i na finale sie skonczylo-wybrala 2 duze psy a z malych przeslicznego bigielka:)))na 1wsze miejsce-ale cudenko wprost. Wiec bylo zabawnie.
Grupe wygrala Kasia z Kruszyna, ale juz nie wiem jak jej poszlo na BISie bo pojechalam.
Aparatu nie mialam od razu uprzedzam:)))

Link to comment
Share on other sites

Zapytaj Kavange:)))
a tak powaznie to pan sedzia obu suczkom w mlodziezy obnizyl ocene za brak zeba...zeba, ktorego obie suki mialy!!!tylko trzeba bylo dobrej woli, zeby go zobaczyc-sama macalam i widzialam, jak zreszta wszyscy wkolo ringu!!!szkoda, bo Bangitka by skonczyla ml.champ.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się i już nie śpię od 6 Bo własnie wróciłam z pobierania krwi (kiedy to sie skończy?! ) .
Na dworze okropniasta pogoda, więc nawet nie ma co wychodzić... O cykaniu fotek nie mówię...
Wczoraj niedpodziewanie byłyśmy z Galinką w lesie i porobiłam kolejne fotaski, tylko nie wiem czy już Wam pokazywałam (?)


Ja też męczyłam rodziców o psiaka, ale to raczej (na pewno) nie możliwe :( Nie no sorki, mam powiedziała, że jak wygramy w totka wystarczająco duzo żeby starczyło na dom to dostane drugiego psa :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nikogo nie szczuje. Ten cz-sr strasnzie mi sie pododba , taki pododbny do tego pieska co pojechał na słowacje po Arwence .
A pieprzak - to bym strasznie chciała zbey go ktos wział i mu uprawnienia zrobił, bo bym mogła nim kryc dzieci ROnnysia - marzenia nie da sie ukryc!

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH CO TAK PIEKNIE SIE POKAZALI W BYDGOSZCZY :)

Nam troche smutno, ale przejdzie - bo ja obie M3 widziałam na włąsne oczy podczas walentynkowej wystawy i niech Pan sedzia sie cieszy ze mnie tam nie było , oj bo by było :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :D Wróciłam wczoraj z bydgoskiej, bylam pokibicować i... spotkałam Orsini i Ka-Vangę - dziewczyny super było Was poznać i kibicować Waszym pięknym psiakom. Sędzia był hmmm... już wiadomo :evil: Na własne oczy widziałam i będę go omijać szerokim łukiem, skoro nie znajduje on u psa zęba, który na pewno w psiej szczęce jest!!!

Orsini, ja też "raczek". Niby z natury mam nieco ciemniejszą karnację, ale i tak mnie spiekło, że hej...
Szkoda, że nie mogłam zostać z Wami do finału.

Link to comment
Share on other sites

Własnie z nudów przeglądąłm sobie inne fora o psach i co znalazłam? Posty typu...

"Szkoda ze sznaucerki się popsuły No ale cóż zrobić... za szybkie jesteśmy i technika nie wyrabia... wszystko byłoby Ok gdbyb nie ta szata Czuję sie jak na dgm :-? "
"Mod napisał,że na razie szata graficzna taka zostanie...Ja też się czuję jak na dgm... :-? "

I niwe byłby to takie smutne, gdyby te osoby nie pisały kiedys alo nadal nie pisały u nas :( Taka dwulicowość trochę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Tak sobie pomyslałam, że poiwnniście wiedzieć.. :-?[/quote]

Justa , ale my wiemy ;) i nawet w ciemno moge Ci napisać kto takie opinie wystawia DGM i ludziom tu piszącym :):)

ale nie przejmuj się tym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='Justa']Tak sobie pomyslałam, że poiwnniście wiedzieć.. :-?[/quote]

Justa , ale my wiemy ;) i nawet w ciemno moge Ci napisać kto takie opinie wystawia DGM i ludziom tu piszącym :):)

ale nie przejmuj się tym[/quote]

Nie no, nie przejmuję, tylko u nas na przykład nie zauważyłam, żeby ktokolwiek krytykował inne fora. No cóż... A najklepsze jest to, żę niektórzy sobie spokojnie pisza i tutaj, jakby nigdy nic 0X

Mek, a skąd wiesz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...