Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Ja tych "łofcuf móch" pewnie oglądać nie będę. Zerknąłam synowi przez ramię i niestety - dość mam wrednych dziecek w szkole. Nie wczuwałam sie , kto to robił, ale sytuacje wypisz-wymaluj z klasy żyfcem wziente. Terż tak potrafią w jednym rzędzie zasiąść,a klasowe popśmiewisko wypchnąć na odludzie.
Ja mam inną perspektywę, niestety i mnie to nie bawi.
[B]Ola pokaż czarne kluchy![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Xsenna'][B]Ola pokaż czarne kluchy![/B][/quote]
Pokaze czarno-srebrnego maluszka :cool3: ;) :

[IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3967/fioletowy22dzienzmniejscl2.jpg[/IMG]

Serdecznie zapraszam do galerii maluszkow (tam jest duuuzo wiecej fotek ;) ), jesli macie ochote to tu jest bezposredni adresik [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38325[/URL] :).

Link to comment
Share on other sites

Ka-Vanga – tutaj też Ci [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=5][COLOR=Magenta]GRATULUJĘ[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] :laola: a za Gordonka a właściwie jego żonę trzymam kciuki :thumbs: – podobno niektórzy faceci odczuwają coś na kształt buli porodowych – jak ich małżonki rodzą :loveu::loveu::loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marisia']Ka-Vanga – tutaj też Ci [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=5][COLOR=magenta]GRATULUJĘ[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT] :laola: a za Gordonka a właściwie jego żonę trzymam kciuki :thumbs: – podobno niektórzy faceci odczuwają coś na kształt buli porodowych – jak ich małżonki rodzą :loveu::loveu::loveu:.[/quote]

Będę patrzeć, czy Gordon nie ma sqrczy:diabloti: ;)

Link to comment
Share on other sites

Oto mój wielki powrót!!!!!!!!!!!! trochę mnie tuta nie bylo, ale z racj wlnego czasu (w koncu mam FERIE:)) postanowiłam wrócić na "stare śmiecie":)i do was kochani:) mam zamiar teraz coś tu skrobnąć znowu co jakiś czaas;) jeśli chodzi o newsy to ogromne gratulacje dla Oli i Bandziorka:)) super maluszki:) są jeszcze jakieś nowści o których powinnam wiedziec, a nie doczytałam:>? może się w takim razie podzieli ktoś w takim skrócie zebym nie musiała setek stron czytać? z góry dzięki:)

Magda i już pnad 3 letni Denis pozdrawiaja wszystkich dogomaniaków;)

Link to comment
Share on other sites

:cool1:

no to ja się pochwale.
wczoraj miałam swoją studnióweczke ! ah ah ! i było naprawde bardzo bardzo bardzo fajnie. czego się nie spodziewałam, ale miło mnie to zaskoczyło:p
teraz tylko ta matura:shake:

i fotosek. ya od lewej :)
[url]http://img261.imageshack.us/img261/6554/dsc06582i4mc.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

ja miałam tydzień temu nieswoją. ale to nie to samo co u mnie - 400 osób to była dopiero zabawa. tańce i swawole w dzikim tłumie.
a dzisiaj nie moge się ruszać. od 15 do 16 usiłowałam podnieśc się z łóżka. w między czasie bezwładnie padajac ze zmęczenia :lol:

a ponoć jaka studniówka taka matura, więc kochana miejmy nadzieje, ze będzie dobrze :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...