Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Natalia_W']Tak??? ;) hmm... a w jaki sposób ;) ??[/quote]

bardzo podejrzany byl ten usmieszek przy "zarezerwowany" na piwowarkowj stronie ;) no i wspomnialas tez na swojej stronie o maluszku :)
niech pieknie rosnie i bedzie taki jak tata !! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Natalia_W'][URL]http://img506.imageshack.us/img506/6180/popiel6tyg113ot.jpg[/URL][/QUOTE]
Jaki prześliczny :multi: :loveu: :multi:
Całusek :buzi: w nosek ode mnie i Figulińskiej ;)


[CENTER][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/6995/kartkaswietawielkanoc200628vw.jpg[/IMG]

Malutki baranek ma złote różki,
pilnuje pisanek na trawce z rzeżuszki,
gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i beczy cichutko:
[B]Wesołego Alleluja[/B] !!


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']
Już w najbliższym czasie tj. po 20 kwietnia dołaczy do nas kolejny Sznaucerek :) - synek mojego Kenzia :)
Maluszek to Glamour Vision Piwowar czyli GUCIO :D (imie to pomysl mojej mamy ;) )

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img506.imageshack.us/img506/6180/popiel6tyg113ot.jpg[/IMG][/URL]
:)

[/quote]


No fajnie :loveu:, [B]GUCIO PIWOWAR[/B].........ten to będzie miał brzuszysko jak od małego piwo będzie warzył........:loveu: :loveu: :evil_lol: ;) ;)....większe odemnie :diabloti: :evil_lol:

Ale mam rozumieć że jako mały piwowar .....do mniejszych opakowań będzie warzył........:evil_lol: :lol: :lol: :loveu:
Proszę o termin degustacji :loveu: :evil_lol: :evil_lol:

[SIZE=3][COLOR=DarkRed][B]Z okazji Świąt życzę Wszystkim Sznauceromaniakom :multi: :multi: :multi: radości , zadowolenia :lol: :lol: , zdrowia dla Was , Waszych rodzin i Waszych pupili, a w Lany Poniedziałek .....mokro......baaaardzoooooo mokro:multi:

[SIZE=2][COLOR=Black]florance......[/COLOR][/SIZE].:lol: :lol: [/B][SIZE=2][COLOR=Black]wyściskaj i od nas swoje słonusio[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam! Dawno tu nie pisałyśmy ;)
Wpadam tu na sekundę by powiedzieć Oli Adamik, że widziałam Cię w NDM :P
O ile pamiętasz jak przechodziłam z małą sznaucią cz-sr, której bardzo spodobała się twoja bangitka :D
A tak pozatym Olu rozmysłam cicho nad drugim psiakiem..oczywiście ja rozmyślam, bo mama nie i muszę Ci powiedzieć, że pod uwagę prałam tylko p&s i cz-s, ale może wezmę sobie (jak mama się może zgodzi w co watpie) małego Bangitaka :D powinnaś być dumna, bo to jedyna czarnucha ktora mi się podoba tak bardzo, że kupiłam bym sobie czarnuszka ale tylko po niej :P:P

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=#2e8b57]Dwa kurczaki w koszu siedzą
i rzeżuchę sobie jedzą. [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Baran w szopie zioło pali [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]pewnie zaraz sie przewali. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Ksiądz za stołem już się buja [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]WESOŁEGO ALLELUJA!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#2e8b57]:evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/B]

[IMG]http://img86.imageshack.us/img86/9538/8kwie06828qm.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jaj pomalowanych w najskrytsze marzenia. Bab smacznych i slodkich jak miod. Zajecy hasajacych po ogrodkach Waszej wyobrazni. Mokrego od wrazen smingusa dyngusa zyczą Justyna i sznaucerki

[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5939/tea16hd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Witam! Dawno tu nie pisałyśmy ;)
Wpadam tu na sekundę by powiedzieć Oli Adamik, że widziałam Cię w NDM :P
O ile pamiętasz jak przechodziłam z małą sznaucią cz-sr, której bardzo spodobała się twoja bangitka :D
A tak pozatym Olu rozmysłam cicho nad drugim psiakiem..oczywiście ja rozmyślam, bo mama nie i muszę Ci powiedzieć, że pod uwagę prałam tylko p&s i cz-s, ale może wezmę sobie (jak mama się może zgodzi w co watpie) małego Bangitaka :D powinnaś być dumna, bo to jedyna czarnucha ktora mi się podoba tak bardzo, że kupiłam bym sobie czarnuszka ale tylko po niej :P:P[/quote]
Natalko jest mi naprawde BARDZO MILO :).

Link to comment
Share on other sites

[quote]lecz jesli chodzi o psa ktory jest tak jak moj glownie 'wykorzystywany' w sporcie na jakies dlugie bieganie, spacery, skakanie, cwiczenie itd itp to naprawde ja musze sie za ten wlos zabrac za lapy i brzuch i nawet nie chce o tym myslec ile on tam ma filcy bo jeszcze onm ma taki dziwny rodz. tego wlosa ze mu sie strasznie syzbko filcuje po starciu z trawa i gleba[/quote]

[B]madziorka[/B], ja brzuch gole maszynka.... lapy tez tne, bardzo rzadko Floyd ma dlugie klaki. W zimie robie to bo po kazdym spacerze trzeba go odmrazac w wannie jak ma dluzsze, a w lecie bo przynosi do chalupy polowe lasu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja Zuzi tez kilka raz zgolilam brzuch dla odnowienia siersci.A lapy tez co kilka miesiecy przycinam i degazowka robie ,bo inaczje sie placza zeby nawet co dzien je czesac.Mysle ,ze jak psiak nie chodzi na wystawy to nie ma sie co cackac tylko robic fryzure sportowa,latwiejsza w utrzymaniu .
Jak po swietach Pasibrzuszki :-) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']
Jak po swietach Pasibrzuszki :-) ?[/QUOTE]

No właśnie, witam po świętach :cool3: , przydałby się teraz wolny dzień, żeby odpocząć :cool1: . Wczoraj byliśmy w gościach, dzisiaj goście byli u nas i kiedy tu można było odpocząć :placz: . Już się nie mogę doczekać następnego weekend-u :shake: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

no własnie witajcie po swietach!! boze ja nikomu z was zyczen nie zlozylam:((( ale wstyd.... ale jakos nie mialam czasu wpasc!! nawet na karki nie poodpisywalam tym co mi wyslali (BARDZO ZRESZTA DZIEKUJE)! mam nadzieje ze wybaczycie!!!

co do brzucha to ja tez golilam ale tak polowe tzn tam gdzie byly kloltuny czy cus bo balam sie jak bdzie wygladal za jakies 2 tygodnie poczatkiem maja sie za niego biore najpierw go wytrymuje, potem chyba jeszcze przejade masyznka i moze ten brzuch tez przejade!! Pink a masz jakies fotki z ogolonym brzuszkiem? tak z ciekawosc ichcialam zerknac jak golilas czy tak dokladnie wszystko ze poczawszy od szyi i przedpiersia do konca brzucha strzyglas? czy zostawialas cos na klacie?

a z lapami ja tez nie wiem.. kilka razy udalo mi sie ostrzyc masyznka ale ze tera po zimie ma troche koltunow takich drobnych ktore grzebien omija to masyznka ciezko bo nie dosc ze on i tak nie lubi strzyc tycjh lap to jeszcze jak maszynka sie na tych koltunach zacina to juz calkiem zle:( no nic moze jednak mi sie uda:)

Romas a co u was slychac? jak tam postepy szkoleniowe Bianki? szykujecie sie na jakis zawody? bo ja to w sumie sie zastanbawiam nad tym krakowem w czerwcu.... bo niby wiekszosc rzeczy mam opanowane z grubsza a jak ta sonie mysle o detalach to wychodzi ze mnostwo rzeczy nie dopracoanych.... a poza tym on jest mniej nakrecony i mniej chetny bez smakolykow co jakis czas a jeszcze w takich rozproszenia bez nagrod to nie wiem czy da rade... jak sobie z tym radzicie? bo ja po krotkiej reflksji doszlam do wniosku ze chodzic przu nodze nie umiemy, zostawac na dlugo w rozproszeniach tez nie, poglaskac to juz w ogole sedziemu sie nie da.... i co ja mam zamiar zrobic na tych zawodach to w ogole nie wiem.....

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś z Was miał w ręce mini maszynkę Wahl Pet Trimmer Pocket PRO 2200?? czy to będzie wystarczający sprzęcik do wykończeń typu - uszy, okolice oczu?
[IMG]http://www.beststuff.co.uk/images/wahl_animal_pocket_pro.jpg[/IMG]

czy lepiej kupić dwa razy droższą Wahl Proffesional 8900??
[IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/98/9887/988777/98877725_1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']Romas a co u was slychac? jak tam postepy szkoleniowe Bianki? szykujecie sie na jakis zawody? bo ja to w sumie sie zastanbawiam nad tym krakowem w czerwcu.... bo niby wiekszosc rzeczy mam opanowane z grubsza a jak ta sonie mysle o detalach to wychodzi ze mnostwo rzeczy nie dopracoanych.... .[/quote]

Madziorka ,nie badzi taka krytyczna wobec siebie i Denisa.
Ja z Bianka pracuje , jezdzimy na agility a w tyg spotykam sie z kolezanka i cwicze Obedience.W porywach entuzjazmu wydaje mi sie,ze jest niezle z chodzeniem po zetce ,ze zmianami pozycji ,z komenda "do mnie".Na razie lezy zostawanie i pokonanie przeszkody jest jeszcze slabo zrobione.
Ale Bianka ma niecale 11 miesiecy wiec wogole to co robi wyglada dosc swobodnie ,luzno.
Chcialam jechac na zawody OB do Ryczywolu jednak powaznie sie nad tym zastanawiam.Moze nie ma co na sile ,bo ona jest mlodziutka i mam czas.
A co do Denisa.Ja bym z nim pojechala ,bedac na twoim miejscu ,chocby dla nauki.
Ja bylam na zawodach to juz wiem o co chodzi ,Ty nie mialas okazji a dobrze jest sprobowac.
Poza tym na zawody przyjezdzaja rozne psy i nie wszystkie chodza na ringu jak po sznurku wiec nie ma czego sie wstydzic.
Pies pracuje raz gorzej ,raz lepiej i to normalne dolki szkoleniowe.Moze musisz zmienic smakolyki albo miejsce cwiczen.moze musisz zostawic to co cwiczysz i uczyc czegos innego, dobrze robia takie zmiany.
Ja Cie namawiam ,jedz i nie przejmuj sie wynikiem a jedz dla zabawy.
Hm...tak Cie zacheciwszy sama zaczynam sie nakrecac coby z pania B. pojechac :evil_lol:
U mnie rozproszenia juz przestaly byc klopotem a to chyba dzieki agility.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...