Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Witam Was serdecznie,
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu hodowli sznaucerów średnich p&s.
No to szukane już znacie, a niestety dane w tym rónaniu są mocno ograniczone :roll:
Najprawdopodobniej jest to hodowla z Bydgoszczy, a ich psy są mooocno utytułowane - łącznie z tytułami VDH. Na pewno mają www bo kiedyś trafiłam tam przez przypadek. Nic więcej nie pamiętam :shake:
MOżecie jakoś pomóc???
Będę wdzięczna za każdą wskazówkę!!
Pozdrawiam serdecznie
Magda

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie znam nazwy hodowli tej :roll: dlatego licze na Waszą znajomość środowiska.
Acha dodatkowe dane - Pan właściciel jest chyba po pięćdziesiątce i jest dość ... duży - Boże czy ja go nie uraziłam :oops:
Pozdrawiam jeszcze raz
M

Link to comment
Share on other sites

Olivko i madziorko bardzo Wam dziękuję za pomoc - to dla tych psiaków ważne i dla mnie duża pomoc bo jak nie muszę kupować obróżek i smyczek dla nich to mogę zawsze więcej jedzonka zawieźć

a Boluś jakby lepiej, ale poprawia mu się po sterydach i musimy zrobić jutro rtg płucek żeby zobaczyć czy nic mu sięw nich nie dzieje :shake: trzymajcie kciuki proszę za Bolusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']
no to super, że nie narzekasz, a ja się chyba w końcu zdecydoje na K700i:) bo fajniutki jest;))[/quote]
Madziu, straszna ze mnie blondynka :shake: :evil_lol:
Ja mam właśnie ten K700i :cool3:
Moje dziewczyny ładnie się spisały na wystawce :cool1:
Iceflower vel Fifka - Zwycięzca Rasy :multi:
Berylla vel Gruba Berta :lol: - Najlepsza Suka w Rasie
Dzięki za słowa pocieszenia w sprawie Andzi :calus: , już jej się brzuszek zaokrąglił.
Dziwne, bo ona wogóle nie umiała gryźć, suche wypadało jej z pyska :crazyeye:
Dawałam jej takie dropsiki dla piesków, które nie są bardzo twarde i ich też nie umiała pogryźć :-o :mad: :angryy:
Ale na szczęście powoli się uczy gryzienia. A tak poza tym jest przeslodka.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]macie rację, k700 to najlepszy telefon w swojej klasie, szkoda, że już wycofywany ze sprzedaży ;-) (nie używam go, ale na telefonach trochę się znam;-) )[/QUOTE]
no ot dobrze słyszec taką opinię, bo własnie w najblizszym czasie (w tym tyg, chyba niestety nie bo chora jestem) wybieram sie po niego do Orange:) wydał mi się b. fajny bo ma dużo funkcji (praktycznie wszystkie na których mi zależało) duży wyświetlacz, aparat itd a w dodatku jest ładny:) a czemu jest wycofywany ze sprzedaży?

Link to comment
Share on other sites

oj no to rzeczywiście:) a k750 też super ale własnie tamten jest i super i cenowo w miarę przystępny, ale mam nadzieje, że jeszcze zdążę kupić k700 bo jak byłam się w sobotę pytać to powiedziano mi, że mają je obecnie w sklepie:)) hihi już sie nie moge doczekac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']no ot dobrze słyszec taką opinię, bo własnie w najblizszym czasie (w tym tyg, chyba niestety nie bo chora jestem) wybieram sie po niego do Orange:) wydał mi się b. fajny bo ma dużo funkcji (praktycznie wszystkie na których mi zależało) duży wyświetlacz, aparat itd a w dodatku jest ładny:) a czemu jest wycofywany ze sprzedaży?[/QUOTE]

Oj to możesz już go nie zdobyć:shake:
W bardzo nielicznych salonach jest jeszcze dostępny:shake:
Wiem bo szukałam, w Warszawie już nie ma niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Oj to możesz już go nie zdobyć:shake:
W bardzo nielicznych salonach jest jeszcze dostępny:shake:
Wiem bo szukałam, w Warszawie już nie ma niestety.[/quote]
JUsta!!!! ty mnie nawet nie strasz :mad: :shake: :shake: :shake: jutro moja mama idzie do salonu niedaleko nas i mam cichutka nadzieje ze bedzie, chociaz jak tak mowicie to zaczynam miec watpliwosci, chociaz ja bylam w sobote i pytalam sie o Sony Ericssony i dostalam liste tel dostepnych w Orange Twoj Mix i jest tam ten K700 i nic mi nie powiedziano ze ntego nie maja, a niestety nie przyuwazylam czy byl bo wtedy orientowalam sie jeszcze za K300i.....

Ps. ja cos czulam ze to za fajny tel. zeby mi sie udalo go kupic.... Julka sie ze mnie smiala jak mowilam tak na zarty troche ze nie wierze ze go bede miec..... no coz o wszystkim dowiem sie jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a ja sie pochwale ze moje dziecko - ALBA ASTRA Elitesse :loveu: w Rzeszowie najpierw pokonala konkurentke w walce o Zwyciestwo Mlodziezy a potem pokonala Championke zostajac Zwyciezca Rasy !!!! :multi:
:laola: :laola:

Jostra gratulacje !!!!!![/quote]


GRATULACJE dla dzieciątka!!!:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...