Jump to content
Dogomania

Joguś w cudownym DS!!! Dziękujemy za wszystko!


Rubik

Recommended Posts

Dzisiaj dostałam takiego maila:
Witam ! Zapraszam pieska do domu z ogrodem ! Gdzie będzie traktowany na prawach członka rodziny. Tylko co z ew. transportem ? Mieszkam w woj pomorskim - k. Władysławowa - Pozdrawiam


Witam ! Mieszkam sama w domku z ogrodem. Warunki naprawdę sympatyczne . Powiedziałabym nieskromnie SUPER ! .Dużo swobody i przestrzeni tak w ogrodzie jaki w domu. Zero uwięzi dla piesia (łańcucha, kojca itp. ZERO ! ) W domu od zawsze był jakiś piesio. Ostatni żył ponad 16 lat (wg.opini innych nie jedno dziecko tak nie miało . . ) Odszedł 2 lata temu. :( A jak z kąpaniem i czesaniem ? Nie ma problemu ? Pozwala ? Co z jedzeniem - jestem raczej wrogiem tzw. suchej karmy.( chyba,że awaryjnie - upały itp. ) Zawsze gotowałam dla piesia. Wg Pani szybko się zaklimatyzuję ? Acha. . . mama pytanie - wys. w kłębie ? To wys. do grzbietu ? Pozdrawiam - Danuta

Odesłałam Panią do Hani,azalii i Rubik podając tel.
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam również bardzo sensowny telefon od Pani chętnej do zaadoptowania Jogisia.

Pani mieszka w domu z ogrodem(ogrodzenie niebawem będzie gotowe).

Z Panią mieszka mama,starsza osoba no i wychodzące koty.

Pani tydzien temu straciła sunię.Miejscowość Zawonia k/Trzebnicy-kierunek na Oleśnicę.

Jogiś mieszkał by w oczywiście w domu.

 

Szukamy Cioteczki mieszkającej w tych okolicach.

Znacie może kogoś ?

 

No i jeszcze ktoś z okolic Władysławowa może jest?

 

Kastracja Jogiego zaplanowana na środę

Prosimy o trzymanie kciuków za Jogisia.

Link to comment
Share on other sites

Z tamtych okolic to raczej ciężko będzie,chodzi mi o Trzebnicę.Z Oleśnicy jest brzośka,może pomoże i jeszcze jest marmosia.
Władysławowo to też beznadzieja,z Gdańska jest koska z tym,że dawno na Dogo nie widziałam jej.Mogę podać nr.tel do niej tylko nie wiem czy jest aktualny.A przypadkiem,czy brazowa1,nie jest z Gdańska?.Jeszcze by się przydało przejrzeć z tamtych okolic,Organizacje.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam z wojaży i jestem :) Dzieje się, dzieje, oby w końcu coś na dobre się zadziało :) Napiszę zaraz do brzośki i marmosi. Hmmm, mam wrażenie, że Inka dostała przy pierwszych ogłoszeniach Jogusia podobne zaproszenie od pani spod Władysławowa...

 

Są wpłaty od mdk8, dorota1, dorcia2 - dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj od P.Danusi z Wejcherowa dostałam takiego maila:
Witam - Jeżeli to możliwe proszę o kontakt - 668 699 041 Dziękuję - Pozdrawiam - Danusia.

Uważam,że raczej Pani powinna się skontaktować z osobami odpowiedzialnymi za Jogusia.Czy dzwoniła?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj od P.Danusi z Wejcherowa dostałam takiego maila:
Witam - Jeżeli to możliwe proszę o kontakt - 668 699 041 Dziękuję - Pozdrawiam - Danusia.

Uważam,że raczej Pani powinna się skontaktować z osobami odpowiedzialnymi za Jogusia.Czy dzwoniła?

 

Takie coś to mnie naprawdę szokuje.

 

Każdy tutaj (na Dogo) pomaga psiakom, jak tylko może, poświęcamy czas i pieniądze, by ratować bezdomniaki, a ludzie oczekują, że jeszcze będzie się do nich dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam na wątku do marmosi, Brzośka odpisała, że nie ma doświadczenia w wizytach PA. Ja w sumie też nie... (miałam jedną) więc nie wiem, czy na odległość damy radę brzośkę "wyszkolić"? 

 

Pani z Władysławowa niech skontaktuje się z azalią najlepiej.

Link to comment
Share on other sites

Jak napisałam wcześniej,podałam Pani wszystkie 3 telefony tj.Hani,Rubik i azalii.
Ta Pani coś mi się nie podoba,nie wiem dlaczego chciała abym do niej zadzwoniła.Wcześniej podałam jej telefony i napisałam,że ja nie jestem osobą decyzyjną,jedynie wspomagam Jogusia w postaci ogłoszeń.A teraz czytam,że wysłała sms do Hani.Niemową raczej nie jest,ponieważ prosiła mnie o telefon do niej.

Link to comment
Share on other sites

Pani Danusia z Wejherowa,która napisala maila do Anuli i Pani spod Władysławowa,która napisała smsa do Szafirki,to ta sama osoba,To również ona pisała wcześniej do Inki 33,wtedy ja odezwałam się do niej,podałam swój nr telefonu i poprosiłam o kontakt w sprawie adopcji Jogisia,nie zadzwoniła.

 

Jutro o 10.30 kastracja Jogisia,trzymamy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam to ja namieszałam,pomyliło mi się Wejcherowo z Władysławowem.Pani Danusia to ta sama osoba.W każdym razie raczej nie ma co sobie zawracać głowy tą Panią.

Dzisiaj poszła wpłata za VII łączona-Bogusik,Anula.

Link to comment
Share on other sites

Też uważam, że to ludzie mają sprawę do nas, a nie my do ludzi, a tak im się często wydaje - że robią nam łaskę, chcąc adoptować psa! Ludzie z zagranicy potrafią zadzwonić w sprawie psa, a z Polski nie mogą? Bo... nie mają nic na koncie? A jak psu trzeba będzie karmę kupić i też nie będą mieli nic na koncie, to co?...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam to ja namieszałam,pomyliło mi się Wejcherowo z Władysławowem.Pani Danusia to ta sama osoba.W każdym razie raczej nie ma co sobie zawracać głowy tą Panią.

Dzisiaj poszła wpłata za VII łączona-Bogusik,Anula.

Serdecznie dziękujemy Wam za wpłatę.

Pani z Władysławowa dzwoniła do mnie,zapewnia,że Jogiś będzie miał ogromny ogród do biegania i zagwarantuje

mu wszystko co najlepsze,jej nieżyjący pies był kochany i rozpieszczany.Zgadza się na wizytę przedadopcyjną.

 

 

Pierwsza stala poszla na Jogisia

Bardzo dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...