Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

dziekuję za wpłaty, bakusiowej za stałą i 100zł na rehabilitację, mdk za stała czerwcową :)

 

W sobotę był pierwszy masaż. Mamy obserwować czy będzie poprawa , jeżeli tak to 3 masaże co 2 tyg lub co miesiąc. Przy masażu pan Piotr Kościelski stwierdził, że układ kostny tyłu jest ok, niebolesny, wg niego , problemy z chodzeniem to problem neurologiczny, czyli zła praca móżdzku. Wg ortopedy z poprzedniej wizyty-wina spondylozy i ,być może, nacisku kręgosłupa na rdzeń na  jednym odcinku. Tak czy inaczej, niewiele mozna z tym zrobić. Rehabilitować i obserwować co pomaga. I podawać  Karsivan.

Natomiast bardzo bolesny był dla Czupurka masaż przednich łap i mięśni koło łopatek, mięśnie potwornie napięte, przy rozlużnianiu masażem Czupurek pokazywał zęby, że  aż odsłaniał  dziąsła. Był straszny :) Pan Piotr na świetne podejście do zwierząt, wcale się go nie bał, potrafił wyciszyć i uspokoić. Nie mamy zdjęc, nastroj był medytacyjno-relaksacyjny , nie chciałyśmy przeszkadzać.

 

Wydatki Czupurka

-masaż ( 1,5 godz) 80zl

-dojazd -11zl

-za hotelik ( narazie za połowę czerwca)-200zł

i znowu minusik na koncie :(. Ale już niedługo dorcia rozliczy bazarek i będą pieniązki :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Czupurek miał badanie krwi - profil tarczycowy. Jest niedoczynność. Jutro lekarz "domowy" u Agnieszki będzie proszony o wdrożenie leczenia. I wyjaśniła się chudość Czupurka.

W piątek pewnie dostanę wyniki to wkleję. Koszt podany z pamięci - 60zł.

Link to comment
Share on other sites

Czupurek ma już kupione lekarstwo na niedoczynność tarczycy :  forthyron 400 za 75zł, jeszcze nie zapłacone, więc nie wpisuję do rozliczeń. Będziemy z dorcią u niego w piątek ( wyjazd na bieżnię :) ), to ureguluję wszystko za 1/2 hoteliku, badanie krwi i lekarstwo i wezmę rachunki.

 

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia rachunków za rehabilitację z czerwca, na rach za podkłady są zakupy dla innych psiaków. Dałam 50zł na podkłady i nikt nie liczy ile biorę :). Staramy się oszczędzać, ale ostatnio Czupurek wszystko w samochodzie obsiusiał : 2 podkłady, ręcznik do podnoszenia tyłeczka, pas samochodowy, prześcieradło podłożone na kanapę. Na szczęście pod spodem jeszcze gumowany materiał, więc do tapicerki nie doszło :). Nie to, że nie trzyma moczu. Przy podnoszeniu na ręczniku naciskamy na pęcherz a wtedy leci.

 

Czupurek - rach 06.16 1.JPGCzupurek - rach 06.16 2.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, o 13.15, Czupurek umarł. Był prawie cały rok, bez paru dni, poza schroniskiem, miał 16 lat.
Nic nie wyglądało inaczej niż normalnie. Może tylko był mniej aktywny w ogródku, ale upał taki ogromny, że staruszkom nic się nie chce. Leżał na posłanku, odetchnął 3 razy i już nie żył. Serce. ...Czarna labradorka, jego miłość, usiłowała go obudzić, lizała, trącała noskiem...
Dziękuję wszystkim, którzy byli tu z nami, pomagali, martwili się o Czupurka. Dzięki takim osobom jak Wy Czupurek miał rok prawdziwego życia. Był przez nas kochany.Był uśmiechniętym psem z olbrzymią radością w oczach. Czego więcej może chcieć pies.

 

Czupurek maj 2015 1 mały.JPG

Czupurek i labradorka 1 07.06.16.JPG

Link to comment
Share on other sites

Muszę rozliczyć się z hotelikiem, zostały długi, ale to w pon, teraz nie ma siły.

Dziewczyny, były wplaty od niektórych "do przodu", jeżeli ktoś zechcę bee zwracała nadpłaty.

 

 

Kolega Czupurka z boksu, Ralfik, jest też naszym podopiecznym. Po osunięciu oczka zabrany z Palucha, jest w hoteliku pod Warszawa. Maa bardzo mało deklaracji. Gdyby ktoś zechcial przenieść swoją deklarację na Ralfika będziemy bardzo wdzięczne.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Czupurku, kochany i wspaniały psiaczku, czekaj na nas 

t.most...jpg

 

zrobiliśmy wszystko co było możliwe , żeby miał dobra opiekę , żeby był szczęśliwy i mam nadzieję , że był ,

najważniejsze jest to, że miał "swój" domek i wiedział że jest bezpieczny i kochany .

 

Kochani dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i obecność

 

bardzo ciężko gdy odchodzi kochana istota ale to niestety nieodłączny element życia

 

IMG_20160614_201058.jpg

 

 

ostatni filmik z Czupurkiem

 
„ostatni filmik z Czupurkiem”
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bakusiowa napisał:

Dopiero wróciłam i aż oniemiałam . Nie chce sie wierzyć, że nie ma już kochanego Czupurka. Jestem juz kilka lat na dogo i twierdzę, że to był najukochańszy i najbardziej rozczulający psiak.

gdybyś go poznała osobiście to pokochałabyś go jeszcze bardziej , potrafił serce skraść 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, bakusiowa napisał:

Dopiero wróciłam i aż oniemiałam . Nie chce sie wierzyć, że nie ma już kochanego Czupurka. Jestem juz kilka lat na dogo i twierdzę, że to był najukochańszy i najbardziej rozczulający psiak.

Bo taki był. Bardzo kochany.

bakusiowa, przysłałaś na rehabilitację 100zl, nie zostało wykorzystane :(, odesle na konto

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jeżeli został dług to niech będzie na spłatę.

z bazarku dorci bedzie 400zł, dług spłacimy. Wyślę jutro. Bakusiowa, to była Twoja druga wpłata na rehabilitację, i tak bardzo   pomogłaś Czupurkowi.

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎06‎-‎25 o 10:08, Beat2010 napisał:

Muszę rozliczyć się z hotelikiem, zostały długi, ale to w pon, teraz nie ma siły.

Dziewczyny, były wplaty od niektórych "do przodu", jeżeli ktoś zechcę bee zwracała nadpłaty.

 

 

Kolega Czupurka z boksu, Ralfik, jest też naszym podopiecznym. Po osunięciu oczka zabrany z Palucha, jest w hoteliku pod Warszawa. Maa bardzo mało deklaracji. Gdyby ktoś zechcial przenieść swoją deklarację na Ralfika będziemy bardzo wdzięczne.

 

Beatko, ja przenoszę swoją skromną deklaracje na Ralfika. Żegnaj słodki Czupurku. Smutno, że już Cię z nami nie ma

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...