Jump to content
Dogomania

Czupurka już nie ma z nami. Umarl, 24.06.2016, godz.13,15.


Beat2010

Recommended Posts

To swietna lekarka :-)

Dzis jedziemy na konsultacje do zoorehabilitanta.

Po drodze po Czupurka odbiore pieluchy - doigral się ;)

Bardzo przepraszam, ze nie uzupelniam rozliczen ani nie wkleilam zdjęć.Komputer mam w naprawie i tylko korzystam z komórki. W przyszlym tyg wszystko uzupełnię.

Link to comment
Share on other sites

I niespodziewanie byl dziś pierwszy zabieg rehabilitacji, choc miała byc tylko konsultacja. Pan Piotr Koscielski , po przeczytaniu wszystkich wynikow badan stwierdził, ze nie mozna,robić magnetoterapii ( guz na nadnerczu i prostata przerosnieta ) i zabral nad od razu na laseroterapie ( dzialanie pbolowe, poprawiajace popaxzenia nerwowe, odbudowa komorek , o ile nie pomyliłam ), z badania manualnego nie wynika, zeby mial bolesny kregoslup, biodra ladnie sie otwieraja jak na taki wiek ). A potem poszlismy na bieznie wodna :-).Czupurek byl troszkę wystraszony, ale nie uciekal, stal spokojnie, nawet zalapal, ze trzeba chodzić choc bieganie wychodzilo mu lepiej . To trwalo i trwalo a potem okazalo sie, ze tylko 8minut. Po biezni bylo suszenie mega glosna i szybka suszarka i to bardzo podobalo sie Czupurkowi. Pan Piotr ma, wogole fajne podejscie do psow, nie bal sie warkotu i pokazywania zebow i caly czas Cz.byl bez kaganca. Zadowolony, wyglaskany. Zdjecia ma dorcia, pewnie wrzuci w weekend. Zapisalysmy Cz.  na 9- kolejnych zabiegow, choc nie wiem jak to bedzie. Okazalo sie, ze obnizki sa dla wspolpracujacych fundacji i zaplacilysmy jak za wlasnego, domowego psa czyli 100 zl. Czyli starczy nam tylko na mniej niz połowę zabiegów :(. A i w tej chwili na koncie Cz jest wiecej niz 200 na minusie (do tego za hotelik trzeba doplacic jeszcze  100zl ). Tzn czekam jezzcze na wplaty z bazarku, musze dorwac wplaty na moje konto i...do przodu.Musi sie udac. W lecznicy byla Pani z jednej wspolpracujacej fundacji, ma popatrzeć czy da sie nam  pomoc.

Y

Prosze juz o wplacanie cegielek na zabiegi, jestescie kochane :-), gdyby nie Wy nie miałabym takiej odwagi w mysleniu o roznych sposobach pomocy psom.

Bakusiowa, mogłabyś poprosić o pomoc skarpete im.Talcott?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jest duzo wplat , bardzo dziekuje :-), popatrzcie czy wszystko wpisałam , bo przepisuje i moglam zapomnieć.Ciagle mam popsuty komputer :(.

Wpłaty od livka, piescojestfajny ( po 50zl dla Czupurka  i Ralfa, przekaze dorci wpłatę dla Ralfa), elypsa, maruda, milagro :-) :-) 

Link to comment
Share on other sites

O 13.05.2016 o 07:30, beataczl napisał:

poprosze nr konta wplace zaraz cegielke na zabieg, niestety tez nie moge dac wiecej niz te obiecane 50 zl....

gdyby byl bazarek to chetnie przesle fanty poczta tyle tylko moge pomoc jeszcze :(

Beatko, bardzo dziękujemy, 50 zl to olbrzynia pomoc.:-) :-). Nr konta ten sam  co zwykle - mój.

Z bazarkami to trzeba teraz do dorci :-) , nie wiem kiedy bede miala zreperowany komputer, narazie  mam tylko komórkę.

Mam też rzeczy na   bazarki (-także te od Ciebie, milagro i koleżanek spoza dogo i chwilowo   czekaja  - albo nie bylo  czasu albo teraz nie ma sprzętu ;) ). 

Link to comment
Share on other sites

Laseroterapia-Zabieg jest niemal zupełnie nieodczuwalny dla zwierzęcia, może on jedynie odczuwać ciepło.
Laser przede wszystkim przyspiesza procesy metaboliczne w komórce, a co za tym idzie, wpływa terapeutycznie na tkankę.

Funkcja lasera polega na stymulowaniu chorobowo zmienionych tkanek promieniowaniem laserowym. Promienie docierają do tkanek położonych aż do kilku centymetrów od powierzchni skóry i działają biostymulująco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

 

Czupurek dzielnie zniósł zabiegi , obficie zsiusiał się na matę przed zabiegiem laseroterapii, przez przypadek chciał odgryźć palec panu rehabilitantowi przy częstowaniu się przysmakami,

Musimy wykombinować dla niego specjalne nosidełko na tylne łapki , takie jak poniżej. To nosidełko podtrzymuje tylne łapki i chodzenie staje się mało problematyczne , pomyślę nad uszyciem czegoś podobnego bo oryginalne jest b.drogie ok 300 zł bo jest wykonane ze specjalnej rozciągliwej pianki.  

 

 
161571.jpg
 
 
  • 161571.jpg

Walkabout Nosidło dla psa, tylne kończyny, M/L

161573
 

Obwód jamy brzusznej: 74 cm, obwód kończyny: 19 cm.

 
 
Dostępność Produkt dostępny
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

z bieżni wodnej, za bardzo nie można było robić zdjęć, jutro postaram się nagrać filmik 

Czupurek , był nieźle wystraszony na początku ale później przy pomocy p. rehabilitanta załapał o co w tym chodzi, pomogły przysmaki i piłeczka, którą dzielnie w pyszczku trzymał.

Fajna ta bieżnia wodna z podnoszonym dnem. Trzeba było z Czupurkiem na rękach wejść na specjalny podest i wstawić go do basenu , później dno się opuściło i poziom wody się podniósł, 

 

IMG_20160511_202206.jpgIMG_20160511_202211.jpgIMG_20160511_202218.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki, dziękujemy z całego serca w imieniu Czupurinka pies-ruchomy-obrazek-0807

Z bazarku, który rozliczam będzie dla  dziadziusia ponad 300zł . 

Dostałam odpowiedź od Pani z  Fundacji , którą spotkałyśmy w lecznicy i najprawdopodobniej nam pomogą .

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ciezko z komorki pisac :(

Dziekuje dziewczyny za pomoc dla Czupurka :-) :-) :-) Jutro popatrze na konto i powpisuje .

Dzis wydatki - doplata 100zl do hoteliku na,maj. Zostawiłam w hoteliku 50 zl na podkłady, bo ostatnio mialysmy pozyczane a to sporo kosztuje i nie można tak . Jak dostane rach z apteki to wkleję.Mam już spore zaległości z wklejaniem zdjec , rach i opisow lekarskich

Dzis druga rehabilitacja _ tym razem z Pania Janeczka :-). Czupurek juz pewniej czul sie w biezni , choc  na początku byl nieco przerażony. Ale potem było juz niezle, chodzil popychany i zachecany przysmakami i piłeczka. Cale 12 min.  Potem bylo suszenia - to lubi i laser. Chyba tez bylo mu fajnie bo leżał spokojnie. Zabieg byl "nocny", bo zalapalysmy sie,na ostatni seans o 21. Tak samo bedzie w środę, potem juz mamy wyznaczone terminy wczesniej. Dorcia robiła zdjecia i filmy, pewnie w werkend wrzuci.

Zabiegi trzeba powtarzać czyli po tych 10 trzeba robic  kolejne serie, zalezy to od psa czy po 3 mies, pół roku czy roku. Teraz tez oczekiwana poprawa  ( mam nadzieje )  u każdego psa jest w innym terminie. Nieraz po 1 zabiegu, 3 liub dopiero po 10 albo i później .

Za benzyne do lecznicy - 33km , wyszlo 11zl.

Ma koniec świetna wiadomosc - fundacja Kocia Łapka wziela Cz. pod opiekę podczas rehabilitacji     i bedziemy placic mniej niz za pierwszym razem :-) :-) :-)

 

 

     

Link to comment
Share on other sites

Napisałam i nie ma:( 

Popatrzcie kixhane na rozliczenia czy jest ok, to chyba jednak nie moja skleroza tylko dogo nie zapisuje, bo nie byli mojego wpisu.

Dzieki  za wpłaty rehabilitację i za stale na maj :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Na koncie sa ,wypłaty  rehabilitację od olenki i bakusiowej, stale za maj od bakusiowej i moca15 :-) :-)

 

 

     

Link to comment
Share on other sites

za nami  3 zabieg :-) .Czupurek bardzo ladnie chodzi na bieżni, w zasadzie bez popychania, zachecany przysmakami na joncu biezni. Hm, ale przysmaki sa za szybką ;), bo on podczas jedzenia zatrzymuje sie i trzeba do uruchamiać od nowa. Tzn triszker podjadl, bo znowu takie swinie to juz nie jestesmy :-). Chodził przez 15 min   . Przed nami byl pieaek pokręgosłupajregoslupa ( srut ), który chodzil i biegał w birzni az 30 min.

U nas potem byl laser i suszenie. Bardzo podoba sie Czupurkowi, ze sa inne psy i ze prowadzi takie urozmaicone zycie. A najważniejsze, E widac juz efekty - wczoraj na porannym spacerze tak wyrywal do przodu, ze az Aga smiala sie, ze ucieknie i go nie dogonia. Ewidentnie ma wiecej sil .

Dzieki fundacji Kocia Łapka placimy po 65 zl za zabieg :-) :-) bardzo, bardzo dziękujemy.

Wczoraj zaplacilam za 2 zabiegi 130 zl, benZyna 11 zl.  Kupilam Ulgix  za 17,80zl

 

 

Jest stala majowa od yucci :-) :-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...