Jump to content
Dogomania

Staruszek bez szans?


Beti-Buba

Recommended Posts

takie dziadeczki w domku mogą zaskoczyć,poczują się pewnie i frru poczują wiatr we włosach :)

chciałam napisać,że to niesprawiedliwe,ze siedzi w schronie bezbronny

ale przecież żadne zwierzę nie powinno

co tu począć?

też mam dziadziusia około 15 lat-tak sądzi wet,jest z nami już czwarty  rok :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zaczyna 

i niechaj jak najlepiej 

dla starunka sie cudenka podzieja 

 ciociuniu od nas  bedzie 100zl 

w razie gdyby jakis dt 

jakis cud

na wakacje nie pojade 

boc juz wsycko  rozpisalam na pomoc  dla roznych bidaczkow 

wiec narazie stowka 

pisz mnie prosze w deklaracje jednorazowa 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem u staruszka.

 

Wypatrzyłam go jakieś 3 tyg. temu na olx. Pisałam do Pani, która go ogłaszała, że chciałabym dać mu DT, ale muszę jeszcze porozmawiać z TZ-em.

 

W między czasie ewu napisała o psiaku po amputacji tylnej łapki w tragicznym stanie i zaoferowałam DT biedaczkowi, który okazał się sunią (link w moim podpisie).

 

Przepraszam Nikosiu...... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak dzięki. Doczytałam to już na FB :) Czekam na tekst do ogłoszeń.

Eeeee.........że niby ja mam skonstruować ten tekst ogłoszenia Elik? Wiesz co cioteczko, a gdybyś tak zerknęła na ten link schroniskowy i na podstawie tamtego opisu cosik fajnego chwytającego za serducha skrobnęła,co ;) Hmmm albo ja początek Ty resztę OK? To ja tak:" Staruszek bez szans? NIE bo to Ty być może jesteś szansą na odmianę jego losu? Uchyl swoje serce a On skradnie Ci je w całości! Starość niczego nie przekreśla-wymaga tylko odrobinę Twojego dobrego serca a odwdzięczy się wdzięcznym uśmiechem siwej mordki. Daj mu szansę -uratuj mu życie pokaż, że dobro zawsze zwyciężą!" Coś w tym stylu może? Ech......wzruszyłam się-dobra jestem! ;)
Link to comment
Share on other sites

Zaczyna 
i niechaj jak najlepiej 
dla starunka sie cudenka podzieja 
 ciociuniu od nas  bedzie 100zl 
w razie gdyby jakis dt 
jakis cud
na wakacje nie pojade 
boc juz wsycko  rozpisalam na pomoc  dla roznych bidaczkow 
wiec narazie stowka 
pisz mnie prosze w deklaracje jednorazowa 
 

Link to comment
Share on other sites

Och coś nacisnęłam nie tak:( W każdy bądź razie cioteczko Gonzales-dziękuję za gotowość! Ja też bym chętnie coś dorzuciła ale zdaję sobie sprawę jak ciężko jest o DT,zresztą nawet nie wiem gdzie pytać? Ciągle liczę,że znajdzie fajny domek stały,żeby już nie musiał przeżywać żadnych zmian i stresów.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eeeee.........że niby ja mam skonstruować ten tekst ogłoszenia Elik? Wiesz co cioteczko, a gdybyś tak zerknęła na ten link schroniskowy i na podstawie tamtego opisu cosik fajnego chwytającego za serducha skrobnęła,co ;) Hmmm albo ja początek Ty resztę OK? To ja tak:" Staruszek bez szans? NIE bo to Ty być może jesteś szansą na odmianę jego losu? Uchyl swoje serce a On skradnie Ci je w całości! Starość niczego nie przekreśla-wymaga tylko odrobinę Twojego dobrego serca a odwdzięczy się wdzięcznym uśmiechem siwej mordki. Daj mu szansę -uratuj mu życie pokaż, że dobro zawsze zwyciężą!" Coś w tym stylu może? Ech......wzruszyłam się-dobra jestem! ;)

 

No to kochany Nikuś ma pierwsze ogłoszenie na OLX - wyróżnione na 30 dni.

 

http://olx.pl/oferta/wspanialy-piekny-nikodem-szuka-kochajacych-opiekunow-CID103-IDaqIIJ.html

 

 

Wspaniały, piękny Nikodem szuka kochających opiekunów.

 

Nikodem jest niewielkim, puchatym pieskiem - staruszkiem. Trafił do schroniska jako znajda pod koniec stycznia tego roku. Oceniony przez weterynarza na około 14 lat. Mimo poważnego wieku, Nikodem jest pełen werwy i radości życia. Niestety los sobie z niego zakpił i u kresu życia zamknął małego starca za kratkami !
Nikodem jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi. Uwielbia się przytulać i stale szuka kontaktu z człowiekiem. Na spacerze maszeruje dzielnie tuż przy nodze opiekuna. Jest grzeczny i niezwykle potulny. Z innymi psami dogaduje się bez problemu.

Obecnie Nikodem wygląda jak przysłowiowa kupka nieszczęścia. Jest przy tym tak uroczy, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Nikodem szuka domu na ostatnie lata swojego życia.

Staruszek bez szans ? NIE !  Bo to Ty być może jesteś szansą na odmianę jego losu. Uchyl swoje serce a On skradnie Ci je w całości! Starość niczego nie przekreśla. Wymaga tylko odrobinę Twojego dobrego serca, a odwdzięczy się wdzięcznym uśmiechem siwej mordki. Daj mu szansę - uratuj mu życie pokaż, że dobro zawsze zwycięża !

 

Nr telefonu podałam Agnieszki, ale adres e-mail sam się "wstawia" z mojego profilu i nie wiem jak go zmienić. Jeśli będzie wiadomość e-mail, to prześlę na adres agucha3....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...