Jump to content
Dogomania

Młoda sunia z wybitym okiem! Samo cierpienie :( POMOC PILNIE POTRZEBNA!


Recommended Posts

zwnxj6.jpg

 

 

Psie nieszczęścia na naszej drodze ostatnio nie dają za wygraną i ciągle los przed Nami stawia nowe psie bidy... Kiedy jedna historia się dobrze kończy zaczyna się nowa...

 

Tym sposobem wypatrzyłśmy sunię która obecnie przebywa na kwaranntanie w jednym ze schronisk... i PILNIE, bardzo pilnie potrzebuje pomocy ze względu na zranione oko a raczej to co z niego pozostało :( Możemy się tylko domyślać co mogło jej się stać... :(

Musi jak najszybciej trafić pod opiekę weterynarza :( 

 

Sunia jest niewielka, wystraszona, z podkulonym ogonem... Na pierwszy rzut oka widać, że nic dobrego jej w życiu nie spotkało...

Nie możemy jej zostawić bez pomocy bo w schroniskowych warunkach nie przeżyje...

 

Chcemy zebrać dla suni deklaracje na hotelik bo nie mamy obecnie wolnych domów tymczasowych, a to jedyne miejsce które jest w stanie przyjąć sunię w najbliższym czasie a w jej wypadku czas nagli :( Chyba, że ktoś z Was znajdzie dla malutkiej jakąś inną alternatywę?

 

Musimy mieć większość żeby się podjąć jej wyciągnięcia bo mamy na utrzymaniu już dwie nie adopcyjne psinki a trzeciej nie uciągniemy...

Na dodatek będą potrzzebne pieniążki na jej leczenie :(

 

Prosimy o pomoc nie możemy jej tam zostawić na pastwę losu...

Będziemy wdzięczne za jakiekolwiek, nawet najdrobniejsze stałe i jednorazowe wpłaty.

Jeżeli udałoby się uzbierać pieniążki, już w przyszłą sobotę sunia mogłaby zostać zoperowana i trafić w bezpieczne miejsce... :(

 

2zhe9o8.jpg

 

1217rqp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dorzucę się do kosztów leczenia na pewno. Co do reszty...

 

Niestety na tę chwilę mam za dużo innych zobowiązań żeby deklarować coś stałego.

 

 

Mogę zrobić bazarek dla kruszynki, niestety inaczej wspomóc nie mogę :(

 

Czy widział ją już wet? Oczko wygląda strasznie, czy jest co ratować czy trzeba usunąć?

 

Witamy Cioteczki, miło że zajrzałyście do suni :) 

Każdy grosik będzie na wagę złota choć to czy ją zabierzemy zależy dużo od stałych deklaracji :( :( 

Chyba, że jakimś cudem znajdzie się DT... ale to chyba cud :( 

 

Co do szczegółów z oczkiem to nie wiemy jak się ma sprawa ma :(

Link to comment
Share on other sites

Straszne :( 

On przypomina mi moją Ninkę,  też straciła oczko w tragicznych okolicznościach.  Tylko zanim wolontariusze ją znaleźli w 'boksie', to od urazu minął tydzień i była zaawansowana martwica.

 

No nic, idę szykować fanty na bazar.

 

Mogę zrobić jej banerek. Tylko czy ona ma imię?

Link to comment
Share on other sites

Straszne :(

On przypomina mi moją Ninkę,  też straciła oczko w tragicznych okolicznościach.  Tylko zanim wolontariusze ją znaleźli w 'boksie', to od urazu minął tydzień i była zaawansowana martwica.

 

No nic, idę szykować fanty na bazar.

 

Mogę zrobić jej banerek. Tylko czy ona ma imię?

 

Nie ma imienia, trzeba coś wymyślić :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, mogę pomóc w wymyślaniu?

Wygląda jakby pasowało do niej delikatne imię:

 

Cleo

Molly

Gabby

Gerti

Klara

Ellie

 

?

 

Jaka kwota jest potrzebna na operację?

 

 

Melduję się u sunieczki, wszystkie imiona są ładne.Dorzucę 10,- jednorazowo, więcej nie jestem w stanie.

 

Czy dobrze widzę po zdjęciach, że sunieczka jest w Cieszynie?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, mogę pomóc w wymyślaniu?

Wygląda jakby pasowało do niej delikatne imię:

 

Cleo

Molly

Gabby

Gerti

Klara

Ellie

 

?

 

Jaka kwota jest potrzebna na operację?

 

Stawiam na Cleo albo Molly :)

Nie mam pojęcia jeszcze jak to będzie wyglądać finansowo :(

 

Melduję się u sunieczki, wszystkie imiona są ładne.Dorzucę 10,- jednorazowo, więcej nie jestem w stanie.

 

Czy dobrze widzę po zdjęciach, że sunieczka jest w Cieszynie?

 

Witamy Cioteczko Kochana! Dziękujemy za pomoc :)

Tak, sunia jest w Cieszynie...

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie....

 

Straszna bida, to oko, a raczej rana musi strasznie boleć. 

 

Jak to jest, że pies trafia do schroniska i co, tak sobie z raną siedzi? Nikt innym oprócz WAS tego nie widzi? Nie ma tam gdzie jest sunia jakiegoś weta, czy to problem oczyścić ranę, czy ewentualnie usunąć gnijące oko?  Dla weta to pewnie kwestia 20-30 minut...........

 

Nie rozumiem jak można na coś takiego patrzeć i przejść obojętnie, obok do innej klatki........

 

 

Mam sporo deklaracji, ale tu nie sposób się nie pochylić.   Zapiszcie ode mnie 10 zł miesięcznie. Zobaczę czy dam radę dorzucić coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie....

 

Straszna bida, to oko, a raczej rana musi strasznie boleć. 

 

Jak to jest, że pies trafia do schroniska i co, tak sobie z raną siedzi? Nikt innym oprócz WAS tego nie widzi? Nie ma tam gdzie jest sunia jakiegoś weta, czy to problem oczyścić ranę, czy ewentualnie usunąć gnijące oko?  Dla weta to pewnie kwestia 20-30 minut...........

 

Nie rozumiem jak można na coś takiego patrzeć i przejść obojętnie, obok do innej klatki........

 

 

Mam sporo deklaracji, ale tu nie sposób się nie pochylić.   Zapiszcie ode mnie 10 zł miesięcznie. Zobaczę czy dam radę dorzucić coś więcej.

 

Trudno mi powiedzieć jak to wygląda tam w praktyce :( 

Jedyne co to mam nadzieję, że uda się suni jak najszybciej pomóc.

 

Dziękuję za deklarację! Jak na razie pierwszą... ojjj słabo Nam to idzie :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...