Jump to content
Dogomania

MIMI - nasza miłość w cudownym DS.


Poker

Recommended Posts

Namaściłam dzisiaj dziewczynki 104.gif

Mimisia cudna, lgnie do ludzia i tylko miziać się chce ... i to jej spojrzenie 102.gif cuuuudne ...

Loczka troszkę z dystansem, ale też fajniusia, a rzęsy, nigdy takich nie widziałam u piesia ... mniam.gif

23_132_5.gif

Link to comment
Share on other sites

Namaściłam dzisiaj dziewczynki 104.gif

Mimisia cudna, lgnie do ludzia i tylko miziać się chce ... i to jej spojrzenie 102.gif cuuuudne ...

Loczka troszkę z dystansem, ale też fajniusia, a rzęsy, nigdy takich nie widziałam u piesia ... mniam.gif

23_132_5.gif

A ja widziałam u jej braciszka.Faktem jest,że mają niesamowite,przepiękne.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dwa długie dni!!!!

 

Zdążyłam z adresatka i obróżkami oraz innymi frykasami dla piesów. Brunowi też kupiłam komplecik niebieski żeby wyglądał jak Facet.  Czekam na Mimisię i się nie mogę doczekać. A Wy ją tam namaszczacie a ja Wam zazdroszczę.

 

Zdjęcia zakupków będą jutro.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dwa długie dni!!!!

 

Zdążyłam z adresatka i obróżkami oraz innymi frykasami dla piesów. Brunowi też kupiłam komplecik niebieski żeby wyglądał jak Facet.  Czekam na Mimisię i się nie mogę doczekać. A Wy ją tam namaszczacie a ja Wam zazdroszczę.

 

Zdjęcia zakupków będą jutro.

Jeszcze tylko dwa krótkie dni .Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ze względu na szkolenie jakie mam w sobotę, chciałabym się umówić po odbiór Mimi nie wcześniej niż na godz. 16. Dacie radę?

Link to comment
Share on other sites

 

Ze względu na szkolenie jakie mam w sobotę, chciałabym się umówić po odbiór Mimi nie wcześniej niż na godz. 16. Dacie radę?

 

Kurcze myślałam raczej tak z rana około 10.00. Ale jak się nie da to trudno,

możecie umówić się przed świtem  ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...