Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

Zmęczyła się, ozorek na wierzchu. A nie boisz się ,że się powbijają między palce jakieś ostre elementy z kukurydzy? Ja to zawsze mam pietra.

Narazie wszystko w całości. A psy doskonale sobie radzą na  kukurydzianych rżyskach. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Zmęczyła się, ozorek na wierzchu. A nie boisz się ,że się powbijają między palce jakieś ostre elementy z kukurydzy? Ja to zawsze mam pietra.

Zlatała się. Nazbierała wrażeń :) 

Ona nie wbiega między tyki. Biegnie wzdłuż i zagląda pomiędzy. Węszy. Sika milion razy na wysokie kępki trawy :) A najbardziej lubi pole świeżo orane albo z oziminą. 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Nesiowata napisał:

Kukurydza już niedługo zostanie na polu , zaraz zaczną się żniwa. u mnie za płotem jeszcze całkiem zielona, późno była siana.

Właśnie!!! Od kilku sezonów dla nas koniec lata to zżęta kukurydza, a nie zboża czy kwitnąca mimoza. 

A może ta twoja kukurydza specjalnie na pikle czy inne marynowanie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 27.02.2021 o 11:29, uxmal napisał:

Nareszcie jesteś :) 

Jestem, jestem :) 

Wszystko dobrze. Miałam kaszlanko jesienne ale Rutinacea Junior i syrop prawoślazowy działają zawsze pozytywnie na te moje wąziutkie gardziołko.

Kiciula też wyszła ze spraw nerkowych. Pańcia ją cały czas oszukuje, przemycając wodę we wszystkim co daje do michy. A ja jej nie uświadamiam, choć widzę te przekręty :) 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2021 o 12:09, Poker napisał:

No właśnie. Zastanawiałam się gdzie też Dusia-Duszka przepadła. Na szczęście odnalazła się.

Parka ma nawet takie same podusie i sierść ma w podobnym kolorze.

Podusie muszą być :) i dostęp do wyglądania przez okno też. Moją życiową misją jest pilnowanie. 

Ogólnie w naszej "budzie" mam chyba więcej punktów komfortu niż człowieki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2021 o 22:15, Dusia-Duszka napisał:

Jestem, jestem :) 

Wszystko dobrze. Miałam kaszlanko jesienne ale Rutinacea Junior i syrop prawoślazowy działają zawsze pozytywnie na te moje wąziutkie gardziołko.

Kiciula też wyszła ze spraw nerkowych. Pańcia ją cały czas oszukuje, przemycając wodę we wszystkim co daje do michy. A ja jej nie uświadamiam, choć widzę te przekręty :) 

Nie mów,  nie mów. Niech kitku się nawilża. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...