Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Dodam tylko krótko, że podzielam zdanie poprzedniczek. Państwo są dobrymi, mądrymi zwierzolubami. Swoją poprzednią sunię leczyli do samego końca nie szczędząc kasy. Zdają sobie sprawę z problemów jakie na początku może sprawiać Mała ale uważają, że sobie poradzą. Bardzo ciepło się już o Małej wypowiadają (chyba się już w Niej podkochują :D ).Okolica spokojna.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

A ja się najbardziej cieszę, że przeprowadzi się od razu na swoje i będzie jej zaoszczędzony dodatkowy stres. Powodzenia, Słoneczko! Jesteś mądrą psinką i z pewnością szybko się zorientujesz, że jesteś już u siebie na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

A ja się najbardziej cieszę, że przeprowadzi się od razu na swoje i będzie jej zaoszczędzony dodatkowy stres. Powodzenia, Słoneczko! Jesteś mądrą psinką i z pewnością szybko się zorientujesz, że jesteś już u siebie na zawsze :)

Nutusiu, myślę że wszystkie podzielamy Twoją radość w kwestii przeprowadzki Małej od Martynki od razu do DS, bo to przecież najlepsze rozwiązanie dla każdego psiaka  :D a co dopiero takiego płochulca jak Słoneczko. Im mniej stresu po drodze, tym lepiej.

A że Pani była w stanie w ciągu 1,5 godz. rozmowy telefonicznej przekonać mnie (generalnie mającej ograniczone zaufanie do ludzi) do poważnego rozważenia kandydatury właśnie Państwa jako DS i umożliwienia Im kontaktu z Małą jak najszybciej,  to trzeba było działać stosownie szybko. Po spotkaniu ze Słoneczkiem było już wiadome, że takiej szansy zaprzepaścić nie było można. 

Ciocie Dogomaniaczki - moja serdeczna prośba - trzymamy dalej kciuki za Słoneczko   :) 0vishenka_33.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymamy cały czas i zaklinamy rzeczywistość na przyszłość, bo do tej pory idziemy jak burza: Pysia po miesiącu hotelikowania, a Mała od razu ( po badaniach, sterylce, etc). Oby tak dalej! :))))

 

Jeszcze dodaj Rudzika...hmmm,tylko się zapytowywuję dlaczego moje tymczasy kwitną u mnie i kwitną

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Słoneczko w drodze do swojego domku; i już po pierwszym spacerze w przerwie podróży. Trochę Maluszka wymiotowala w aucie, ale Państwo jako doświadczeni psiarze byli na to przygotowani. Teraz Mała zwinięta w rogalik, przysypia przytulona do Pańci  :D

Ale kciuków, cioteczki, jeszcze nie puszczamy, nie, nie, nie... jeszcze troszkę ...

 

P.S. Izunia, która wydawała dziś Malucha także potwierdziła, że to przesympatyczni, przemili ludzie :) No i sami powiedzieli, ze jak tylko będą w W-wie to musimy się spotkać choć na chwilkę  ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Słoneczko trafiło do wspaniałych ludzi :) Państwo w ciągu ostatnicj kilku dni zawitali do Kielc az 2 razy . Dziś byli przygotowani super :) Nowe szeleczki które jednak podarowali Białogonkom bo okazało się że na maleństwo za duże , ręczniczki , smyczki . Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie :) Obydwoje tacy troskliwi , wrażliwi . Jak już wzięli Małą na ręce to już nie chcieli puścić :) Słoneczko było trochę zdezorientowane , trochę smutne .. na pewno tęskni za Martynką którą bardzo pokochało ...ale wierzę że w objęciach Pani i Pana szybko się rozchmurzy .  Państwo podarowali dla Białogonków 10 kg suchej karmy :) Dziękujemy i powodzenia Słoneczko :)

 

Kilka fotek Słoneczka z momentu adopcji ( biedactwo na razie zagubione )

DSCF3143.jpg

 

Zdj_cie233.jpg

 

DSCF3145.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Minęła pierwsza, "przyzwoita" doba Małej w swoim domku, ze swoim Państwem :) Maluszka, jak spodziewaliśmy się, byla zdezorientowała i w nocy dwa razy "śpiewała" (wspólnie przypuszczamy, że zwyczajnie tęskniła za Martynką i poprzednim życiem). Pani Małgosia odbywała ze Słoneczkiem "nocne spacery na rozpoznanie terenu", w efekcie czego położyla się spać o 4-tej nad ranem 036.gif 0vishenka_33.gif   Mała sama wybrała miejsce do spania w domku  - początkowo blisko drzwi wejściowych, na ręczniku na którym przyjechała, natomiast dziś po południu zamieniła go na sofę  :D W trakcie dnia urzędowała na parapecie jako pilny obserwator okolicznego życia i przyrody :)

 

W dalszym ciągu upraszamy ciocie o trzymanie kciuków za pełną aklimatyzację Małej w domku 0wink.gif

 

Z ostatniej chwili - ufff... przed chwilą dostałam sms'a, że Maluszka zrobiła piękna kałużę siu... na własnym podwórku (a już troszkę się martwiliśmy dotychczasowym brakiem)   :D

 

I fotki Małej z TEGO domku

 

24w4s4o.jpg

 

2ngx24n.jpg

 

ka02e0.jpg

 

oj2ni8.jpg

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

U Małej już dziś dużo lepiej :) Dziś Pani musiała wyjśc na ok 3 godziny i Słoneczko zostało z Panem . Po powrocie Pani Słoneczko witało Panią prawie z fajerwerkami ;) A i dzisiejsza noc obyła sie bez płaczu :)

A na kąpiel to jeszcze za wcześnie... świaża rana po sterylizacji ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...