Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Niestety te fotki nie są najlepszej jakości bo z nędznej komórki Krzysia . A jeśli chodzi o zachowanie Małej to lubi wszystko poprzestawiać a czasami coś podgryźć . Już Martynka pochowała co się da na "wyższe poziomy" więc Mała niewiele psoci ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze badania...nosi je Krzysiu w portfelu ...zapomniał wstawić :(  Taki młody człowiek i juz taka demencja ... ;) Ciągle o czymś zapomina ... jak idzie do sklepu po 3 rzeczy to dwóch zapomni kupić ...!  Jak obieca że do kogoś zadzwoni za chwilę to zadzwoni ...za tydzień :(  I tak ze wszystkim :( ech... :( Strrrrasznie mnie to złości ... Aż boję się pomysleć co bedzie za te ...naście lub ...dzieści lat   :( biedny będzie wtedy :(

Link to comment
Share on other sites

Są 3 domki do zapsienia - może do któregoś pasowałaby Mała? ;)

 

Domek nr 1. Młode małżeństwo ,nowy blok w fajnej dzielnicy. Pan jest programistą i pracuje tylko w domu. Psa swojego nie mieli ,ale kontakt tak.

Poszukują suni /pieska do lat 5, 45- 50 cm w kłębie , bardzo chętnie terierkowatej chociaż nie należą do ludzi usportowionych.Spacery zapewnią w odpowiedniej ilości.

 

Domek nr 2. dzwonił pan, tato z rodzinnego domu dziecka, w którym jest 7.dzieci. Kilka dni temu odeszła ich sunia po kilkunastu latach i czują pustkę bez psa .

Chcą sunię/pieska, mieszańca do 6 lat, do 10 kg, sierść i reszta cech zewnętrznych obojętna. Wiadomo,ze musi być przyjazna do dzieci, które są uczone właściwego zachowania do zwierząt. Niestety , nie mogliby podjechać po pieska , bo nie mogą zostawić domu. Ale pokryliby koszty dowozu.

 

Domek  nr 3. Rodzina z dziećmi w wieku 7,8 i 15 lat, w bloku, 3 pokoje. Mają sunię po przejściach, która źle znosi zostawanie  w domu i  chcą dla niej towarzysza. W sumie psy zostawałby same krótko, bo ok. 2 - 3 godzin. Płeć obojętna, do 7 kg, do 5 lat ,wygląd obojętny, łagodna dla dzieci i innych zwierząt. Jeżeli chodzi o transport wszystko jest do dogadania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nutusiu :) ...może ten pierwszy .... tylko trzeba by dopytać co będzie z pieskiem jak młodemu małżeństwu urodzi sie dzidziuś.

Pytałam się , pani twierdzi , że nie będzie żadnego problemu, bo pies ma być członkiem rodziny, Jedyny problem jest taki,że ten domek chce poznać się z psem wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę o 3.domku, który już ma przygarniętą sunie szorstkowłosą, 12 kg wagi. Pytanie tylko jak Mała się zachowuje do dzieci i czy ogólnie jest lękliwa?

Czy wchodzi w grę szybsza sterylizacja niż 12 maja? Doczytałam, wielka szkoda.Sunia niepotrzebnie dojedzie do bardzo zaawansowanej ciąży.Przepraszam ,ze tak mękolę,ale naprawdę szkoda mi jej.Nie ma innego weta z szybszym terminem?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Kobitki ...:( ja tam boję sie takiej ilości dzieci i suni większej 2 razy od Słoneczka ....Ciekawe czy sunia nie będzie tępiła małego przypysza :( ? No i troje dzieci , rozumiem że dwoje rodziców , pies ...to uważam że dużo jak na 3 pokoje :(

 

A ten pierwszy domek to skąd ?

Link to comment
Share on other sites

Co tam u Słoneczka?

Aneciku Słoneczko baaardzo przyzwyczaiło się do Martynki nawet do toalety z nią chodzi .  w dalszym ciągu próbuje podgryzać różne rzeczy . Na przykład wygrzebała śmieci z worka który Martynka przygotowała do wyniesienia . Wskoczyła na stolik i zjadła jajecznicę . Nie lubi zostawać sama w domu , wtedy piszczy :( No i 3 razy zsiusiała sie Martynce na pościel :( Na spacerach chodzi pięknie z podniesionym ogonkiem  ale jeszcze sa momenty że przestraszy się czegoś i kuli się ...w domu też sie to zdarza  .  Boi się gwałtownych ruchów i żle reaguje na krzyki dzieci . Bardzo boi sie starszych męzczyzn  . Rozmawiałam z Martynką o tym domku z 3 dzieci i powiedziała że Małej tam nie widzi ..Dziś mam dostać fotkę ale z komórki bo Martynka nie ma aparatu 

ps. Lubi wszystkie zwierzaki które sa przyjażnie zastawione ...boi się dużo większych psów szczekających

 

ps.2 ...i raczej nie bedzie mogła zostać u Martynki po sterylizacji :( i tez nie jestem w stanie znależc wcześniej starylizacji nie za astronomiczne pieniądze :(

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem; ale uważam żeby może - o ile się da - zaoszczędzić Małej doświadczeń z dziećmi? w końcu od działań dzieci Iza Ją wyciągnęła i tutaj jest; może poczekajmy jeszcze chwilę ... sterylizacja to tez poważny zabieg, po sterylizacji Mała ma zapewnione utrzymanie w hoteku u Makili do końca maja br.

A jeśli do tego czasu nie znajdzie domku to już ma sposnsorów na kolejny miesiąc w hotelu, choć nie sądzę, by było to konieczne w przypadku Słoneczka :)  

Link to comment
Share on other sites

450 zł :(

Do małego dziecka ...nie :(  Słoneczko tak boi się gwałtownych ruchów i krzyków że wtedy się kuli  , chowa i zdarza się jej popuścić siusiu :(  A wiadomo ...maluch to i piśnie , płacze , krzyczy , rzuci zabawka ....mysle że Słoneczko byłoby przerażone :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...