Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

A ja myślę, że Feluś po prostu wyręczył LILU w kopaniu. Na innych zdjęciach w galerii widziałam szpadel, którym LILU zapewne coś kopała a nasz psi gentelman nie mógł znieść widoku ciężko pracującej LILU i sam wziął się za robotę :)

 

2uh8x6t.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie dziś pani w sprawie adopcji Felcia, nie zniechęcałam jej i wszystkiego też nie powiedziałam.  Nie wiem jak Felek da radę w mieszkaniu w środku miasta. on ściąga sobie każdą obroże jaką mu zakładam. Wydaje mi się że musi to być dom z ogrodem. Co myślicie?

Pani ma dwójkę dzieci 13 lat i 3 (chora na coś) Nie ma auta i problem jest z dojechaniem do mnie. Chciała autobusem więc powiedziałam że mogę ją odebrać z Jordanowa śląskiego ale ja mam auto tylko dwu osobowe a ona chce z dziećmi przyjechać. Przecież na pakę nie wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Bonsai, czy to był odzew z ogłoszenia w gazetce "Mój pies i kot"? Czy dałoby radę wkleić to ogłoszenia (jego treść) na wątek? Skopiowałabym je i zrobiła Felusiowi parę ogłoszeń w necie bo będzie trochę wolnego czasu w nadchodzący dłuższy weekend.

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie trzeba ruszać z ogłoszeniami dla Felka bo stan jego konta powoli się nam kurczy, na razie nie ma tragedii ale z każdym kolejnym miesiącem będzie coraz gorzej.

 

Do ogłoszeń brak jest kilka podstawowych informacji, LILU czy mogłabyś podpowiedzieć:

-wiek ????

-waga ???? (być może było to podane gdzieś na wątku ale nie znalazłam)

-czy zachowuje czystość?

-czy niszczy?

 

 

Co wiemy:

-wykastrowany

-dobrze dogaduje się z innymi psiakami

-boi się obcych, dlatego najlepszy byłby domek z ogrodem a nie miejski zgiełk

-nadaje się do domu z kotami

-co jeszcze ????

 

Może ktoś mógłby ułożyć treść ogłoszenia, wybrać z 5 najpiękniejszych fotek (a wybierać jest z czego), byłabym wdzięczna:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...