Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

czy aby nie czas robić mu ogłoszenia?

 

No chyba trzeba się zabrać za ogłoszenia.

LILU czy Felek nadal leje gdzie popadnie? Jak u niego teraz z zachowaniem czystości? Czy zdarzyło się, ze został sam w domu? Nie zniszczył nic? Czy wet określił jego wiek i ile mnie więcej waży? Jak odnosi się do innych zwierzaków?
 

Link to comment
Share on other sites

Ładna pogoda to i robota się pali na ogrodzie, w domu i przy psach. Między innymi wczoraj wytargałam na ogród i wyprałam tą kanapę z kuchni bo już tak śmierdziała moczem że nie dało się wejść. Teraz wstawiłam drewnianą to nie ma za bardzo jak lać. Przynajmniej noc przetrwała. Z tym laniem jest tak że u mnie psy leją i znaczą a idą do domków i nie ma z tym problemów, więc nie przejmowałabym się tym.

Wczoraj też zabrałam Filutkowi jego jaskinie, chował się tam i nie było kontaktu. Teraz musi wchodzić ze mną w interakcję. Wcześniej było mi ciężko go wyciągać z pod pieca, teraz wchodzi na etap wymuszania dotyku

Niestety jak ktoś do mnie przyjeżdża Filutek nie wejdzie do domu tylko się chowa na ogrodzie. Nadal nie jest to pies chętny kontaktom cielesnym ale już podchodzi i mogę go delikatnie pomiziać. Do wszystkich psów nastawiony zabawowo i przyjaźnie.

IMG_1146.JPG

 

IMG_1150.JPG

 

IMG_0392.JPG

 

IMG_1149.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No nadal dzikusek niestety i to lanie.

To jest kanapa którą wyciągnęłam z kuchni do prania.

IMG4747.jpg

 

a to łóżko do którego ma dostęp teraz.

 

IMG4771.jpg

 

Jak go na siłę biorę na ręcę to sika pod siebie na początku. Zbliża się do mnie, cieszy, liźnie ale głaskanie niechętnie.

 

IMG_1486.JPG

 

IMG_1487.JPG

 

 

IMG_1484.JPG

Link to comment
Share on other sites

A to paskudna sikawka strażacka. Pewnie te kanapy już przesiąkły zapachem siurów  i Filuś uznał je swoją toaletę.

Wygląda na to ,że  chłopak jednak jeszcze potrzebuje trochę czasu na ogarnięcie.

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję, ze szybko załapie o co chodzi z tym sikaniem i gdzie to trzeba robić! Może teraz nie wygląda to optymistycznie ale chyba gorzej wyglądało to w przypadku Etny- te wszystkie pogryzione przez nią rzeczy, wtedy naprawdę bałam się czy znajdziemy dom dla takiego niszczyciela. A wiemy jak to się wszystko skończyło :). Tak będzie i z Felusiem, znajdzie w końcu ten swój domek, który pokocha go naprawdę- ze wszystkimi jego zaletami i wadami :).

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak, ktoś kogoś oskarżył niesłusznie, jakieś wredne pomówienia!!!

Od kiedy Kamy nie ma w nowym pokoju to łóżko suche. To ostatnie zdjęcie z zasikanym łóżkiem to raczej nie wina Filutka. Za to Kama nalała w kuchni na ławkę.

Wcześniej Filutek na bank sikał bo go sama przyłapałam jak olał mi tablet na stole i jak lał na tą wersalkę pomarańczowa. Będę obserwować.

Link to comment
Share on other sites

Nagraj, Lilu. :)

Mika, Etna, Feluś... Z tymi psiakami byłam dotąd na wątkach Sary... 

Mają swoją przeszłośc, której nie znamy. Pewnie trudną... Przeszły przez smutne Przytulisko...

A wszystkie trzy mają w sobie tyle niesamowitej radości i energii. Piękne. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...