Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

 

To ja ;)

 

O to i zagadka nam się wyjaśniła :). Bardzo dziekujemy Pani Małgosiu :). Mam jeszcze pytanko, stała deklaracja to 20zł a wpłata-30zł. Jak mam zapisać te dodatkowe 10zł? Na poczet przyszłego miesiąca czy jako deklarację jednorazową? :)
Link to comment
Share on other sites

   

O to i zagadka nam się wyjaśniła :). Bardzo dziekujemy Pani Małgosiu :). Mam jeszcze pytanko, stała deklaracja to 20zł a wpłata-30zł. Jak mam zapisać te dodatkowe 10zł? Na poczet przyszłego miesiąca czy jako deklarację jednorazową? :)

Dodatkowa kasa zawsze bedzie jako deklaracja jednorazowa.

Link to comment
Share on other sites

 

Na razie cisza okrutna... :(

 

Nasz Feluś takiej urody pospolitej jest, pewnie trochę nam zejdzie ze znalezieniem domku.
Feluś był ogłoszony w gazetce i nic. Zrobiłam i wyrózniłam mu olx, tam pobrano 22 razy nr tel i są 4 osoby obserwujące i też zero telefonów :(.
Feluś ma trochę posagu, wykupię mu pakiet ogłoszeń. Mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko?

Czy ktoś mógłby ułożyć jakiś chwytający za serce tekst do ogłoszenia?
Link to comment
Share on other sites

Strachy siedzą i będą siedzieć. To siedzi w nim bardzo głęboko. Po za głaskaniem to normalny, posłuszny i grzeczny pies. Wołam , przychodzi, chodzi za mną, cieszy się jak przyjeżdżam, szczeka z radości, pilnuje posesji też szczekając. Wyciągam rękę a on ucieka. Pani o której wcześniej mówiłam dzwoniła już 3 razy w sprawie Felka, czeka na operacji córki po której go odwiedzi kilka razy, pod warunkiem że koleżanka ją przywiezie.

Link to comment
Share on other sites

Strachy siedzą i będą siedzieć. To siedzi w nim bardzo głęboko. Po za głaskaniem to normalny, posłuszny i grzeczny pies. Wołam , przychodzi, chodzi za mną, cieszy się jak przyjeżdżam, szczeka z radości, pilnuje posesji też szczekając. Wyciągam rękę a on ucieka. Pani o której wcześniej mówiłam dzwoniła już 3 razy w sprawie Felka, czeka na operacji córki po której go odwiedzi kilka razy, pod warunkiem że koleżanka ją przywiezie.

 

Może przyjedzie i Felusiątko spodoba się.

Link to comment
Share on other sites

Może przyjedzie i Felusiątko spodoba się.

 

Oni są podobno zakochani w nim ale to nie domek dla Felusia. Dzieci, blok...a Feluś obroże ma na sobie tylko 2 min. Ucieknie na bank na spacerze. Znowu krzyki dzieci (słyszałam przez telefon) oraz miejski hałas będzie go dodatkowo stresować.

 

Może ktoś z Wrocławia hihi np Poker miała by czas się przejść na wizyty pa i obadać co i jak. Może jakiś inny piesek małych rozmiarów.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś mnie wywołuje do tablicy ?

To Felek taki spryciarz ,że nawet podczas spaceru przegryza obrożę? W takim razie potrzebuje łańcuszkową. A jaki jest do dzieci? Była możliwość sprawdzenia?

Gdzie ci ludzie mieszkają. Jak nie Felek , to może mój Karmel by się nadawał. On kocha dzieci.

Jeżeli pojadę do nich to oczywiście będę uczciwa i  porządnie sprawdzę czy to dom dla Felka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...