Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Feluś został znowu przeniesiony do kuchni bo mi się wycofywał, po za tym nieoczekiwanie przed sterylizacją zacieczkowała mi sunia i muszę ją teraz izolować. Ona nieszczęśliwa strasznie. A feluś coraz odważniejszy, wołam a on przeciska się przez drzwi i już nie boi się że w progu dostanie kopa. Ale z uporem maniaka obsikuje oparcie wersalki. Myślę że ma to związek z Raficzkiem który jest dominujący. Raficzek w sobotę pozbył się jajeczek więc będzie mniej aromatyczny za jakiś czas. Powoli będziemy się szykować do kastracji. Po za tym dołączyła do nas sunia ze 5 kg i myślę że bardzo się Filusiowi spodoba - cudna będzie para. Teraz jest jeszcze na izolatce. Feluś z radością gania po ogrodzie ale jak tylko wyciągnę aparat to się chowa, tak jakbym strzelać miała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To masz tak jak ja ;-)

Nordea/PKO i tak do poniedziałku.

 

Filutek wyszedł ze wszystkimi na spacer i nie chce wrócić do domu. Najgorsze że nie mogę wypuścić innego psa na ogród bo się boje że mu krzywdę zrobi. Uparł się i już, jakby dopiero co przyjechał.

Link to comment
Share on other sites

No z tym bankiem to przegięcie. Najpierw była informacja, że prace modernizacyjne będą trwały do soboty do godz.20 a potem usunęli w ogóle godzinę i teraz to już nawet nie wiadomo ile będą trwały. LILU, jak tylko zaloguję się do banku to przeleję pieniążki za badania krwi. Czy kupiłaś już może kiltixa Felusiowi, to od razu przeleję też za obrożę?

 

A Ty Felek wracaj do domu !

Link to comment
Share on other sites

Nie spieszy się z wpłatą, spokojnie. Ja nie mogę wetowi zapłacić bo też nie mam dostępu. Podobno w poniedziałek mamy się logować po nowe hasła dopiero.

Kupiłam już małemu tą obroże. Tylko teraz już się zamotałam ile, bo mam ogólną kwotę. Muszę jeszcze dopytać ile Felkowa kosztowała.

A co do Felusia to przećwiczył mnie w nocy spacerami w tą i we w tą, aż w końcu poszłam spać. W połowie nocy zaczął ujadać że mu dupka zmarzła i wtedy wleciał do domu jak oparzony się ogrzać :-) . Za to miałam sprzątania rano u tego innego psa. Oczywiście ten duży zrobił by krzywdę małemu.

Bilon w zeszłym roku się hotelował u mnie ale w tym roku jeszcze nie było go.

Link to comment
Share on other sites

Mój bank internetowy w końcu zaczął pracować :). Uaktualniłam wpłaty.

Dotarły wpłaty od:Marycha35,bakusiowa, Dulska, Ewa P.(wolontariuszka). Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty dla Felka. Pani Ewa wpisaną ma stałą 30zł a wpłaciła 50zł więc nie wiem jak zapisać nadwyżkę -czy to a konto przyszłego miesiąca?Bakusiowa też piątaka więcej wpłaciła niz wynika to z deklaracji :smile:.

Przelałam też LILU 100zł za badania krwi (faktura wklejona w galerii foto Felusia) :smile:. Stan konta w poście nr 2.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...