Jump to content
Dogomania

Feluś już w DS :). Powodzenia nasz maluszku!


Recommended Posts

Zdjęcia Felusia piękne:).  Tylko dlaczego nikt nie dzwoni ??? Kochani, co robić, jakieś sugestie ? Jak wygnać Felka do domu?

 

 

A tymczasem wpłynęły deklaracje od: markofix1, Czarna Kafka, Agnieszka103, Poker, Sara2011, dorota1. Feluś pięknie dziękuje :).

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale niewiele się zmieniło.

Jest radosny, wita mnie popiskując, cieszy się, skacze, tyka mnie noskiem od tyłu ale jak tylko zaczynam się do niego zwracać albo wyciągam rękę ucieka. Jak go biorę na ręce to sika pod siebie, na mnie. Nie mam problemu z przywołaniem go do pokoju i wtedy przechodzi obok moich nóg. Cieszy się że wraca do siebie i cieszy się na spacer.

Link to comment
Share on other sites

Feluś kocha zwierzęta, może być myślę że do królików i kotów. Co do bloku to musiał by być ktoś bardzo ogarnięty żeby mu nie zwiał.

 

Felusiowi kończą sie szczepienia we wrześniu ale i tak nie wiadomo czy to on był szczepiony bo książeczka jest a suczkę Pinia umaszczenia ruda z białym , jutro będzie u mnie wet i mogę zaszczepić go? jest zgoda.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły deklaracje od edek, certusowa, Dulska, bakusiowa. Feluś pięknie dziękuje :).

 

 

@LILU-czy teraz przelać za szczepienie czy razem z zapłatą za hotelik?

 

 

@Muszę też wyróżnić ogłoszenie na olx bo się skończyło. Czy ktoś może ułożyć jakiś inny tekst do ogłoszenia? Może to by pomogło znaleźć Felusiowi domek.

Link to comment
Share on other sites

Może tak:

Szukamy spokojnej rodziny dla tego maleńkiego skarbeńka.

Feluś ma około 1,5 roku i waży zaledwie 7 kg - i większy już nie będzie. Jest psem bardzo delikatnym z charakteru, nieśmiałym i w pierwszym kontakcie lękliwym wobec obcych - ale nie ma w sobie ani krzty agresji. Na widok osób, które zna, bardzo się cieszy.

Szukamy dla niego domu ze spokojnymi ludźmi, którzy pokochają go takim, jaki jest. Bardzo lubi zabawy z innymi psami, więc mógłby być drugim psem w domu. Nie zrobi krzywdy kotom ani innym zwierzętom. Najlepiej czułby się w domu z ogródkiem w spokojnej okolicy - z dala od miejskiego zgiełku.

Feluś mieszka obecnie w hoteliku dla zwierząt w okolicach Wrocławia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Można go poznać na miejscu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.


A na pierwsze zdjęcie coś mniej przestraszonego.

Link to comment
Share on other sites

Może tak:

Szukamy spokojnej rodziny dla tego maleńkiego skarbeńka.

Feluś ma około 1,5 roku i waży zaledwie 7 kg . Jest psem bardzo delikatnym z charakteru, nieśmiałym i w pierwszym kontakcie lękliwym wobec obcych za to łagodnym. Na widok osób, które zna bardzo się cieszy.

Szukamy dla niego domu ze spokojnymi osobami, które pokochają go takim jaki jest.

Bardzo lubi zabawy z innymi psami, więc mógłby być drugim psem w domu. Jest przyjazny wobec  kotów i innym zwierzęt. Najlepiej czułby się w domu z ogródkiem , z dala od miejskiego zgiełku.

Feluś mieszka obecnie w hoteliku dla zwierząt w okolicach Wrocławia. Jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Można go poznać na miejscu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.


A na pierwsze zdjęcie coś mniej przestraszonego.

Fajny tekst,ale unikałabym zaprzeczenia wad. Ludzie czytają często pobieżnie i mogą nie dojrzeć "nie."

Pozwoliłam sobie zrobić poprawki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...