Jump to content
Dogomania

Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)


justine.

Recommended Posts

  • Replies 965
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea_m']Sprostowanie: dalmaty są z rasy średnie - towarzyszce :eviltong:[/quote]

są powyzej kolana więc rasa duze:diabloti:

Nie znam sie na Dalmatach, moze wszystkie tak maja? Koffi jak podchodze do bramki, a jest akurat na ogrodzie, biegnie szybciutko, ale nie przebiera nogami tylko tak skacze jak zajaczek. Świetnie to wyglada. Jak juz wejdę to zaczyna ocieranko, Przymila sie, ociera o nogi i tak mruczy przy tym. A jak nie zwracam sie na nia uwagi to podejdzie i tak długo tyrpie mnie głową az musze ja pogłaskać.
Ona jest tak zabawana, ze mozna siedziec i patrzec godzinami.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nie znam sie na Dalmatach, moze wszystkie tak maja? Koffi jak podchodze do bramki, a jest akurat na ogrodzie, biegnie szybciutko, ale nie przebiera nogami tylko tak skacze jak zajaczek. Świetnie to wyglada. Jak juz wejdę to zaczyna ocieranko, Przymila sie, ociera o nogi i tak mruczy przy tym. A jak nie zwracam sie na nia uwagi to podejdzie i tak długo tyrpie mnie głową az musze ja pogłaskać.
Ona jest tak zabawana, ze mozna siedziec i patrzec godzinami[/quote]
ojej, kochane psisko.:loveu::loveu:
Ona by sie pewnie też dobrze sprawdziła w domu z dziećmi, prawda?

A wetka mi kiedys powiedziala o niej że jest wredna! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']ojej, kochane psisko.:loveu::loveu:
Ona by sie pewnie też dobrze sprawdziła w domu z dziećmi, prawda?

A wetka mi kiedys powiedziala o niej że jest wredna! :evil_lol:[/quote]


Jak dziecko tylko bedzie umiałao ja skrobac za uszkiem,to napewno sie zaprzyjaznią. Koffi kocha wszystko co ja piesci i głaszcze.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Amelko, gdy byłam zainteresowana jakies 3 mies temu adopcją pewnej suczki wetka powiedziała mi żebym wybrała innego psa bo ta nie jest zbyt mądra i będzie gryźć.
I co? Lena wlasnie lezy na mojej kanapie i uważam ją za bardzo inteliegentą suczke, owszem czasem łapie za reke ale nie ściska, to jest dla niej zabawa, ma dopiero rok. Także nie przejmuje się absolutnie, tylko mnie to śmieszy.:lol:

sorry za offa :oops:

Link to comment
Share on other sites

Mamy prośbę do DT Koffi (i Ewy bo Twój nr Ewa też jest pdany). Jeśli z przełomu będą dzwonić ludzie, to róbcie z nimi "Wywiad" nawet gdy Parówka już będzie zaklepana / wydana. Mówcie ludziom, że jest jeszcze dużo dalmatów (także w brązowe kropki). Może jakiś jeszcze biedak znajdzie przy okazji don. Np Cencik albo Luna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Mamy prośbę do DT Koffi (i Ewy bo Twój nr Ewa też jest pdany). Jeśli z przełomu będą dzwonić ludzie, to róbcie z nimi "Wywiad" nawet gdy Parówka już będzie zaklepana / wydana. Mówcie ludziom, że jest jeszcze dużo dalmatów (także w brązowe kropki). Może jakiś jeszcze biedak znajdzie przy okazji don. Np Cencik albo Luna.[/quote]

No przeciez to oczywiste cioteczko:p

Link to comment
Share on other sites

Pytałam domek czemu nie pisze i dowiedziałam sie bardzo wstydliwej prawdy.:oops: Nasza Koffi wylała cały kubek kawy na klawiature, nie pomogło mycie klawiszy, suszenie, jutro kupia nowa. Koffi nie da sie nie głaskac, bedzie pchała ten swoj łebek tak długo, aż sie złamiesz, albo az wyleje kawę.:diabloti:
Diabełek kochany:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...