Jump to content
Dogomania

Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.


Recommended Posts

Sama nie wiem... ja bym (jeszcze) potrafiła się z nią rozstać - choć z trudem. Ale, jak zareaguje Bliss? Ona przy Lerce odzyskała nigdy nie posiadane dzieciństwo. No, nic. Ma ogłoszenie, zobaczymy co będzie dalej.....

Nie róbcie nic wbrew sobie. DT można mieć też "zewnętrzny".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sama żyję teraz w pełnej schizofrenii  i na zmianę aktywuję i....dezaktywuję ogłoszenie Lerki na olx .

Zadzwoniła w sprawie Pomi jakaś Pani - nazwa "basenji " zadziałała :). Kiedy dzwoniła, spytałam, o którą sunię pyta i jak usłyszałam, że o Pomi - powiedziałam, że już ma dom stały. Pani czujnie zapytała, czy mam jeszcze jakąś  inną sunię i  - jaką? Zaczęłam się motać i wyraźnie udzielałam wymijających odpowiedzi. Zdenerwowałam się strasznie, a TZ się ze mnie śmiał. No, to ogłoszenie Pomi przerobiłam na Rudzika, a Lerkę - zawiesiłam.....I - spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

Na dobranoc, filmy z Bliss i Lerką. Dzisiaj padało, więc dziewczyny sporo czasu spędziły w domu.

No, to się bawiły :) -  zabawkami w przeciąganie, zabawkami piszczącymi dały  koncert, a jak już nic nie mają w mordkach, to - też się bawią. Ze sobą :)

https://www.youtube.com/watch?v=9g_nEKPqP04&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=xiuwittVxEk&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=wN3gbcZXEQw&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Ja sama żyję teraz w pełnej schizofrenii  i na zmianę aktywuję i....dezaktywuję ogłoszenie Lerki na olx .

Zadzwoniła w sprawie Pomi jakaś Pani - nazwa "basenji " zadziałała :). Kiedy dzwoniła, spytałam, o którą sunię pyta i jak usłyszałam, że o Pomi - powiedziałam, że już ma dom stały. Pani czujnie zapytała, czy mam jeszcze jakąś  inną sunię i  - jaką? Zaczęłam się motać i wyraźnie udzielałam wymijających odpowiedzi. Zdenerwowałam się strasznie, a TZ się ze mnie śmiał. No, to ogłoszenie Pomi przerobiłam na Rudzika, a Lerkę - zawiesiłam.....I - spokój ;)

Oj, rozumiem Cię, dobrze rozumiem... Przytulam! :)

 

Czy przy wcześniejszych tymczasach miałaś aż takie dylematy i plątania się w zeznaniach...?

Odpowiedz sobie i dopisz po odpowiedniej stronie tabelki. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zaborcza i kocham psy, więc  wszystkie swoje tymczasy, chętnie bym zatrzymała dla siebie(od Maxa poczynając, a na Aresie kończąc),ale żaden z tych tymczasów nie pokochał tak Bliss i to w dodatku z wzajemnością i od samego początku.

Lerka wyłożyła się przed Bliss na ulicy, a ta pierwsza się nad nią pochyliła. Ja - byłam druga........

Link to comment
Share on other sites

Psy to zwierzęta stadne i też lubią swoje towarzystwo. Od kiedy, jeszcze mieszkając w Warszawie, miałam dwa psy, jakoś tak z mniejszymi wyrzutami sumienia wychodziłam do pracy, czasem do kina czy znajomych, bo wiedziałam, że Nutka nie zostaje sama i nie będzie jej smutno i przykro :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konfirmie Trzydziesty Pierwszy! Najwyższy czas powiedzieć sobie DOŚĆ! Kochasz Lerkę pierwszą dziewiczą miłością (do małego pieska) i nie oszukuj się dłużej, że chcesz ją oddać. Po co się tak dręczysz? A poza tym, ja mam nadzieję też ją poznać, jak już się stanę dyszącą babą!

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się, że macie rację. Nigdy nie miałam małego, głupiutkiego (?) pieska, zawsze duże, mądre i poważne - nawet w zabawie. Takie psy na serio, jak to ONki. Lerka jest z zupełnie innej bajki, no i co tu dużo mówić - zasiedziała się u nas. Dlatego do jej adopcji coraz bardziej przymierzam się tak, jak pies do jeża ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...