Jump to content
Dogomania

Uwaga! Zły pies - czyli wszystko o tabliczkach


Hania:)

Recommended Posts

  • Replies 392
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez widzialam, tabliczke: "zrob mi tą przyjemność i wejdź"
tyle ze tam za płotem byl bernardynek opalający się na trwace

albo kiedys widzialam tabliczke z pekinczykiem(chyba: "ja tu pilnuję" a za plotem byl jakis taki duzy kundel wogole nie przypominajacy pekina :P

Link to comment
Share on other sites

jo no wicie wazne jest ze wisi i ze kazdy ma ta swiadomosc ze moze zostac "chapniety " przez psa za nogawke :D:D:D:D hihi
no bo np. jak bezie jakis wlamywacz to przynajmniej pomysli czy wejsc czy nie bo niewiadomo co sie kryje za plotem no nie :D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='cocker']jak to obowiązkowe??[/quote]
Nie obowiązkowe ;) ale chciałabym zobaczyć taką tabliczke:lol:

[quote name='cocker']Nie moge <beczy> nie mam aparatu ;( Poza tym to widziałam w mieście :evil_lol: czekajcie poszukam po googlach ;)[/quote]
Ok mam nadzieje że znajdziesz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Posiadanie tabliczki jest obowiąskowe! Np. jeśli nie masz tabliczki, ktoś wejdzie na posesje i pies go ugryzie karą bedzie obciażony własciciel... Kiedys nawet było w telewizji że jakis (chyba) policjant wszedł na posesje i został pogryziony, a właścicielka psa musiała zaplacić mandat...
Ja musze zrobić nowa tabliczke bo obecna zepsuła po zimie i jest zamazana...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

a ja z tego co wiem jeśli na furtce jest tabliczka: "Uwaga Zły Pies" to według prawa jest to dobry napis na tabliczce i jeśli wejdzie jakaś osoba na posesje bez zgody właściciela a pies pogryzie człowieka wchodzącego na podwórko to właściciel w pewnym sensie nie będzie ponosił winy za psa, bo tabliczka zgodna z prawem wisiała. Ale jeśli jednak będzie wisiała tabliczka typu: "Uwaga Dobry Pies" to wtedy gdy pies pogryzie intruza wchodzącego na posesję właściciel będzie ponosił konsekwencje gdyż powinna wisieć tabliczka z innym napisem. Nie wiem jak to dokładnie jest w tym prawie, bo za bardzo się nie interesuję tym:eviltong: Ale z tego co moja mama mi mówi (sędzia) to właśnie tak jest :)

A osobiście na moich drzwiach od pokoju wisi kilka tabliczek :p

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie tabliczki kupiłam jakieś 3 tygodnie temu w Makro :p

[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3212/pies1er2tj3.gif[/IMG]
[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/4240/pies6mg9hh3.gif[/IMG]
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2746/piesqt3zo3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam:)

Robię drewniane tabliczki na końskie boksy. Ponieważ potrzebna mi kasa więc chciałam rozszerzyć trochę ofertę i ostatnio zastanawiałam się czy byłby popyt na psie tabliczki? I takie ostrzegawcze na furtki i takie na psie boksy (nie wiem czy jeszcze gdziekolwiek oprócz w schroniskach stosuje się takie boksy). Jak myślicie? Czy ktokolwiek z was zdecydowałby się na coś takiego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...