Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Słuchajcie, ja Kraba mogę odebrać od ekipy z Radys, podpisać co trzeba i zawieźć z Florentyną do papryki.

Ale umowę z hotelem niech podpisze osoba odpowiedzialna za Kraba czyli ewa gonzales. Moze pocztą ? Może ze mną jako osobą upoważnioną do przekazania psa ? Nie wiem. Warto ustalić to na poczatku, aby potem nie było niedomówień.

Pogadaj Ewo z papryką jak to rozwiązać technicznie.

Link to comment
Share on other sites

Warto też z hotelem domówić szczegóły warunków, w jakich będzie żył pies (kojec, dom itp), ile czasu dziennie kontaktu z człowiekiem, czy ewentualną budę/kojec/pokój będzie dzielił z innym zwierzem czy miał na wyłączność. Takie kwestie warto dogadać wcześniej. Podobnie jak kwestię ewentualnych odwiedzin u Kraba, przekazywania relacji/zdjęć itp. Zdaje się, że jedzie do hotelu mało znanego na dogo, trzeba wszystko ustalić przed zawiezieniem psa.

Poproszę o nr konta, jednorazowo coś wspomogę, może uda się potem bazarkowo.

Link to comment
Share on other sites

Witam, link do naszego fb, zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych podopiecznych jak i hotelu:)

https://www.facebook.com/pages/Hotel-Dla-Ps%C3%B3w-PSIA-Chata/366970286783917

mamy wolny jeden boks zew, boks 2,3x2,3 (w sumie mamy 5 boksów zew.) z budą ocieploną styropianem i wyłożoną słomą:))))

ponadto mamy 3 boksy wew od niedawna (pomieszczenie z CO) - trwają tam ostatnie prace wykończeniowe:)))) w pomieszczeniu wew przebywa właśnie Bezik wraz z Plamką,

Jeden psiak trafi do boksu zew, a drugi do boksu wew, mąż cały czas przebywa z psiakami, nie pracuje zawodowo, prowadzi hotel więc psiaki mają kontakt z człowiekiem non stop. Jeśli ktoś chciałby opinie o nas można kontaktować się z ŁToZ (z p. Prezes), z sylwiaso (nick na dogo, prowadzi pensjonat dla piesków w lesie brzozowym koło Łowicza)

a najlepiej przyjechać osobiście i nas poznać:))))) serdecznie zapraszamy:)))))

Hotel działa od niedawna, czekaliśmy z utworzeniem tego miejsca do momentu kiedy przeprowadzimy się na wieś poza miasto i się udało:)))))))

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje papryko

 dziekuje dinako za odwiedzinki

 papryko

 wlasnie mysle

 jak uczynic

 aby uumowa była na mnie

 gdyby wisona była

 to prędzej bym dojechala

 ale teraz mogę nie dac rady

 Beziok od ciociu aury

 jest szczęśliwy , zaopiekowany

 miał koszmar w zyciu jak i jego braciszkowie

 aura ze znajomymi wyciagala te biedaki ile mogla

 na watku Bezia jestem od początku

Link to comment
Share on other sites

współpracujemy również z naszym skierniewickim schroniskiem, mamy również zaprzyjaźnioną lecznicę weterynaryjną w Sierniewicach... Chyba to wszystko z najważniejszych info:) fotki wrzucamy na bieżąco - co widać na naszym fb - każdy z psiaków ma utworzony swój profil, na dogo również staramy się na bieżąco przekazywać info dot. psiaków

Link to comment
Share on other sites

o zgrozo jaki bidulinek , miałam stałej już nie dawać bo już mam za duże finansowe obciążenie 1_pomocy.gif w tym momencie przekraczam już 20-tkę deklarowiczów ale ten biedny psiak nie ma żadnych szans (wiekowy, kaleki , niezbyt urodziwy, wycofanyblog_ho_4275019_6056688_tr_zmeczony.gif) , trzeba go wyciągnąć

 

zresztą moi wszyscy deklarowicze to albo starowinki albo chore, niewidome, kalekie ,agresywne , jednym słowem bardzo mało adopcyjne...wyć się chce 1_nie.gif

 

daję 20 zł stałej , poproszę o konto

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dorciu dorciu

ciociu droga

dziekuje stokroć k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

ciociu ewu

mój majl  nie działa na razie

 probuje od kilku dni i nic się nie wysyla

 odgruzuj ciociu proszę skrzyneczke

 ale kochane

 jeszcze nie zbieram

 jeszcze nie

 dopiero jak się uda wszystek cud

 dopiero wtedy

 Mazowszanko dziekuje dziekuje ogromnie

Link to comment
Share on other sites

a i padło pytanie o spacery, otóż mamy wydzielony ogrodzony wybieg dla psiaków więc staramy się by psiaki przebywały na wolnej przestrzeni jak najwięcej, a psiaki które się już zadomowiły i sie pilnują biegają po całym terenie wokół domu, oczywiście pod naszym okiem:)

Link to comment
Share on other sites

Papryko, mam nadzieję, że nie uraziła Cię moja wypowiedź. Miałam na myśli ustalenie wszystkich kwestii między Tobą a Ewą. Ewunia to bardzo pojemne serducho, pełne emocji :) I to dobrze, bo tacy ludzie są zwierzętom potrzebni. Brakowało postów odnośnie tych spraw formalnych ustaleń szczegółów opieki. Stąd moja uwaga. Nowy hotel to nie zły hotel w moim pojmowaniu :) Mam nadzieję, że pod Waszą opieką z tego strachulca uda się zrobić najprawdziwszego przyjaciela człowieka, czego życzę i jemu, i Wam!

Link to comment
Share on other sites

Na facebooku hotelik ma swoją stronę. Fajnie to wygląda. Można łatwo znaleźć wpisując w wyszukiwarce: hotel dla psów psia chata. Z tego wygląda, że Krabik byłby w boksie zewnętrznym. Chyba, że były inne ustalenia. Dołączę się z wpłatami, tylko ważne jest dla mnie ustalenie, kto jest osobą odpowiedzialną za psa, kto zbiera pieniądze, kto prowadzi rozmowy z hotelikiem, kto będzie prowadził watek, robił ogłoszenia... Myślę, że to jest ważne i dla właścicieli hoteliku i dla nas. 

Link to comment
Share on other sites

Papryko, mam nadzieję, że nie uraziła Cię moja wypowiedź. Miałam na myśli ustalenie wszystkich kwestii między Tobą a Ewą. Ewunia to bardzo pojemne serducho, pełne emocji :) I to dobrze, bo tacy ludzie są zwierzętom potrzebni. Brakowało postów odnośnie tych spraw formalnych ustaleń szczegółów opieki. Stąd moja uwaga. Nowy hotel to nie zły hotel w moim pojmowaniu :) Mam nadzieję, że pod Waszą opieką z tego strachulca uda się zrobić najprawdziwszego przyjaciela człowieka, czego życzę i jemu, i Wam!

absolutnie zero urazy:)) ustalenie wszystkiego jest istotne i dobrze ustalić to wczesniej zeby uniknąc nieporozumien:) info o hotelu sa istotne, dla nas tez jest to wazne i z rozwagą przyjmujemy psiaki i chcemy by trafiły do jak najlepszych domów:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...