Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

7 godzin temu, elik napisał:

Czy mogę prosić o konkretną decyzję kiedy przelać kasę na konto Murki ?

Poczekajmy az Dora bedzie miala wiesci z DS.

Elik, Brys mial tez troche zakorniakow z Bazarku zanim poszedl do hoteliku. Bazarek robila Lucyna czyli Ewa S. Na PW na Dogo sa nasze konwresacje na ten temat. Jakis czas wyslalam Ci PW ale moze nie dostalas.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Poczekajmy az Dora bedzie miala wiesci z DS.

Elik, Brys mial tez troche zakorniakow z Bazarku zanim poszedl do hoteliku. Bazarek robila Lucyna czyli Ewa S. Na PW na Dogo sa nasze konwresacje na ten temat. Jakis czas wyslalam Ci PW ale moze nie dostalas.

Tak, pamiętam te rozmowy, ale co one mają wspólnego z przekazaniem reszty kasy Brysia ?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Dora ,Bardzo prosze zadzwon do Panstwa. Bardzo bym chciala wiedziec co u Brysia, jak sie czuje w nowym domku.

Wszystko w porzadku.Pani Ola wlasnie byla na spacerze z Rysiem.Niedlugo przysle mi nowe zdjecia.

Rysiaczek ma apetyt,lubi spacerki,obszczekuje wiewiorki i ptaki,p.Ola mowi,zeby nie martwic sie o Rysia,bo go pokochali:)  a on ich:)

ale Rysio to taki psiak,ze kocha kazdego kto go poglaska i przytuli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze ze Brys sie zadomowil. Ostatnio widzialam dwie nieudane adopcje ,chociaz domki wydawalay sie cudowne I byly sprawdzone. Dlatego lepiej byc pewnym.

Mysle ze spadek po Brysiu mozna przelac dla Snikersa.

8 godzin temu, elik napisał:

Tak, pamiętam te rozmowy, ale co one mają wspólnego z przekazaniem reszty kasy Brysia ?

To bylo o pieniazkach Brysia. Napisze Ci jeszcze raz PW :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ingrid44 napisał:

Bardzo sie ciesze ze Brys sie zadomowil. Ostatnio widzialam dwie nieudane adopcje ,chociaz domki wydawalay sie cudowne I byly sprawdzone. Dlatego lepiej byc pewnym.

Mysle ze spadek po Brysiu mozna przelac dla Snikersa.

To bylo o pieniazkach Brysia. Napisze Ci jeszcze raz PW :)

Czyli mam się wstrzymać z przelewem do Murki ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Ingrid44 napisał:

Prosze wyslij spadek po Brysiu do Murki.

Napisalam PW do Ciebie w sprawie zaskorniakow (Specjalnej skarpety ) Brysia. Daj znac czy dostalas.

Przelać całą kwotę 480,94 zł ?

PW nie otrzymałam.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Elik, prosze przelej cała kwotę do Murki. 

Nie rozumiem dlaczego nie otrzymujesz PW. Z mojej strony wyglada ze idzie. :(  

Ok zaraz  zrobię przelew.

Nie wiem czemu  nie otrzymuję PW od Ciebie. Może napisz na ..... oczywiście bez spacji.

EDIT

Usunęłam swój adres e-mail. Jeśli go nie zanotowałaś, to podam jeszcze raz :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Ok zaraz  zrobię przelew.

Nie wiem czemu  nie otrzymuję PW od Ciebie. Może napisz na .....oczywiście bez spacji.

Nie otrzymałam żadnej dyspozycji co do tych zapasów Brysia więc przelałam całą kwotę - 480,94 zł na konto Murki z zaznaczeniem, że to dla Snikersa. W zasadzie to były już tylko te "zaskórniaki". Domek pojawił się w samą porę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, elik napisał:

Nie otrzymałam żadnej dyspozycji co do tych zapasów Brysia więc przelałam całą kwotę - 480,94 zł na konto Murki z zaznaczeniem, że to dla Snikersa. W zasadzie to były już tylko te "zaskórniaki". Domek pojawił się w samą porę :)

Wpłata już u mnie:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Wpłata już u mnie:)

Murko kochana, gdybyś była tak dobra i potwierdziła jeszcze otrzymanie 168,00 zł za hotel 1-14.05.2016 (14 dni x 12 zł)  -  14.05.

Linki do potwierdzeń wklejam w rozliczeniu i tylko tego mi brakuje :)

Link to comment
Share on other sites

Cytuj
 
"Witam!
Przepraszam za zwłoke, ale jakos w domu nie korzystam z komputera i nie miałam kiedy napisac maila.
Rysio! Rysio ma sie juz bardzo dobrze, na spacerach dokazuje, jak zobaczy kota, zajaca czy jak ostatnio sarne to próbuje go dogonić. Z marnym skutkiem, ale po takim pościgu wraca z wywalonym jęzorem i ewidentną dumą w oczach:).
Stróż z niego bardzo dobry, gdy tylko usłyszy dzwonek domofonu odrazu zaczyna szczekać. Nawet jak jest w ogródku, to puszcza się biegiem do mieszkania i szczeka:P.
 
W załaczniku przesyłam zdjecia i filmik ze spaceru.
Był z nami nad jeziorem i ma już za soba pierwsze próby wchodzenia do wody. Początkowo się zapierał, ale później ostrożnie wchodzil.:) Nie wiem czy ma jakies przykre wspomnienia związane z woda, ale wydaje mi się, że bał sie poczatkowo, bo byla to dla niego nowa sytuacja.
Ogólnie Rysiek to naprawde psi ideał. Spokojnie zostaje w domu, przesypia czas gdy nas nie ma. Skacze z radosci jak wracamy. No poprostu pies idealny!:)
W razie jakichkolwiek pytań prosze do mnie pisać lub dzwonić:)
 
Pozdrawiam"

Filmik podeślę Wam w wolniejszej chwili :)

13512051_1076429232428491_18302110543407

13508898_1076429242428490_43332906044200

 

13516616_1076429249095156_69100135290783

13494962_1076429282428486_67711309174517

I znowu płaczę :p Ze szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...