Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Mialam pani Oli wyslac sms-em adres mailowy,ale telefon wpadl mi do wody i niektore numery mam skasowane.

Jak odzyskam zaraz zadzwonie.Slicznie B-Rys wyglada na zdjeciach.....:)

Jaki wpatrzony w swojego Pana:) Ale on tak ma,kocha wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

Cudowny Rysiu :)

Elik, bardzo dziękuję Ci za wieści. Nie wiem skąd wytrzasnęłaś tę Rodzinę, ale aż miło wchodzić i czytać wieści o Rysiu :). Dziękuję Ci, wiele zrobiłaś dla Brysia, jestem Ci bardzo wdzięczna.

Zresztą Ciocie, nie obrażajcie się na siebie. Popatrzcie: wspólnymi siłami znalazłyśmy dom kochanemu (B)Rysiowi, a to jest najważniejsze, nie nasze nieporozumienia i niesmaki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 21.05.2016 o 14:06, Tyś napisał:

Cudowny Rysiu :)

Elik, bardzo dziękuję Ci za wieści. Nie wiem skąd wytrzasnęłaś tę Rodzinę, ale aż miło wchodzić i czytać wieści o Rysiu :). Dziękuję Ci, wiele zrobiłaś dla Brysia, jestem Ci bardzo wdzięczna.

Zresztą Ciocie, nie obrażajcie się na siebie. Popatrzcie: wspólnymi siłami znalazłyśmy dom kochanemu (B)Rysiowi, a to jest najważniejsze, nie nasze nieporozumienia i niesmaki.

Tyś kochana, każdy, jak tu jesteśmy, coś zrobił dla B/Rysia. Mniej, czy więcej, nie ma to tak wielkiego znaczenie i nie o uznanie mi chodzi. B/Ryś jest jednym z bardzo wielu psiaków, którym udało mi się poprawić los i na pewno nie ostatnim.  Nie zniechęcą mnie bezmyślni klakierzy, którzy popierają niestosowne zachowania. Nie mnie, ale sobie wydają niepochlebną opinię.

Na jednym, z wątków zostałam przez Doda_ nazwana złodziejką, choć moje rozliczenia nie budzą żadnych wątpliwości. Tam też byli tacy, którzy przyznali tej osóbce pozytywną reputację. Odpowiedziałam, że "Łapać złodzieja" najgłośniej krzyczy sam złodziej. Nie trzeba było długo czekać i okazało się, że Doda_ przywłaszczyła sobie kilkaset złotych, które zbierała na psy i wyjechała z kraju. Miała zwrócić w ratach, ale jeszcze w kwietniu były zaległości.

9 godzin temu, DORA1020 napisał:

Wlasnie tak Tyska....my cos wiemy na ten temat...:)

Elik dzieki za numer tel  do ds:)

Zawsze do usług :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś napisał:

Oczywiście elik, miałaś prawo poczuć się urażona i szkoda, że tak wyszło.
Niemniej jednak nie gniewajmy się na siebie :).

Znamy sie tutaj prawie wszyscy juz dosc dlugo bo spotykamy sie na roznych watkach I bedziemy sie nadal spotykac .

Przykro ze Elik miala tak nieprzyjemne doswiadczenia na innym watku. :( Nawet jak sie zdarzy komus pomylka to przeciez normalne. Nikt nie jest perfekt bo jestesmy ludzmi. Zawsze mozna to szybko wyjasnic .

Ogromnie sie ciesze ze Brys a teraz Rysiu ma wlasnych ludzi do miziania :) :) :) 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś napisał:

Oczywiście elik, miałaś prawo poczuć się urażona i szkoda, że tak wyszło.
Niemniej jednak nie gniewajmy się na siebie :).

Mam taką nadzieję, bo i nie ma za co :)

10 godzin temu, Ingrid44 napisał:

...

Przykro ze Elik miala tak nieprzyjemne doswiadczenia na innym watku. :( Nawet jak sie zdarzy komus pomylka to przeciez normalne. Nikt nie jest perfekt bo jestesmy ludzmi. Zawsze mozna to szybko wyjasnic .

...

Rzecz w tym, że nie było żadnych podstaw do takiego oszczerstwa i nawet zamierzałam oskarżyć ją o zniesławienie, ale doszłam do wniosku, że sądowanie się z taka osóbką, byłoby też ujmą na honorze. Wiedziałam, że nikt jej nie wierzy, bo nigdy nie było choćby cienia podejrzeń, co do mojej uczciwości i że życie jej za to odpłaci. Nie musiałam długo czekać.

Cudze pieniądze to dla mnie uciążliwy bagaż więc podejmuję się prowadzić rozliczenia tylko wówczas, gdy zależy od tego los psa, a nikt nie chce się tego podjąć. Rozliczenia prowadzę bardzo skrupulatnie, tak, aby nie było żadnych niejasności. Dlatego  bardzo mnie zabolało stwierdzenie, że nic się nie zgadza. Nie drążę tego tematu, chcę tylko wyjaśnić dlaczego tak mnie to dotknęło.

A szczęście Brysia jest moim szczęściem :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam do p.Oli,wszystko w porzadku.

Rysiaczek pomalutku przyzwyczaja sie do do swoich ludzi,najbardziej sie cieszy jak wychodzi na spacerki.

P.Ola przyzwyczaja go do zostawania samego w domu.Jak bylo do przewidzenia jest grzeczny i cierpliwie czeka.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Czy sa jakies wiesci z Rysiowego domku, a moze beda zdjecia ?  Bardzo jestem ciekawa jak mu tam w nowym domku.

Jakbyś czytała w myślach :) Wlaśnie na prośbę Dory wstawiam nowy mail od Pani Oli :)

 

 

Cytuj

 

"Witam!
Próbowałam się zalogowac na Dogomanii i wrzucić zdjęcia Rysia, ale jakis błąd mi cały czas wyskakuje.:/

Rysio ma się juz calkiem dobrze, właśnie wróciliśmy z wycieczki do mojego rodzinnego miasta. W samochodzie na początku był zdenerwowany, ale później sie odprężył. Bardzo spodobało mu się na Podhalu, w załaczniku przesyłam kilka zdjęć .:)

Uważam, że Rysiek czuje się z nami juz bardzo dobrze, dzielne zostaje sam w domu, najprawdopodobniej przesypia czas gdy jest sam.

W domu jest juz prawie całkowicie zrelaksowany, sam wychodzi na ogródek, czego wczesniej sie bał, wyleguje sie na tarawie na słońcu, widać bardzo to lubi.:)

W razie jakichkolwiek pytań, prosze o kontakt!

Pozdrawiam"

 

 

13330952_952906661496718_222122479307492

 

13239900_952906698163381_751044717827538

 

13332751_952906684830049_110812022420662

 

13321847_952906791496705_444094989551498

 

13319928_952906821496702_771301018272815

 

Na taki domek czekaliśmy. Pani Olu, bardzo dziękuję za to, że ilekroć są nowe wieści o Rysiu, moje oczy się pocą.

Co do porblemu z logowaniem. ja ciągle się z nim borykam. Muszę ciągle prosić o nowe hasło, na maila dostaję link deaktywujący moje hasło (które ciągle ustawiam na takie same) i dopiero dogomania mnie wpuszcza. Wiem też, że nowi użytkownicy mają problem z założeniem konta. Trzeba próbować non stop, a za jakiś czas najwyżej na nowy mail. Może w końcu dogo wpuści, niektórych przez tę wytrwałość wpuszcza w końcu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Cudny Ryś, jak ja cieszę ,że ma taki cudowny dom.

Ja jestem na stałe zalogowana, zaznaczyłam opcję zapamiętania hasła i nie mam żadnego problemu.

U mnie też tak jest. Kiedyś na starym dogo jeżeli odeszło się od komputera na kilka minut  trzeba było logować się od nowa. Odkąd jest nowe dogo jestem zalogowana cały czas. W międzyczasie kiedy były przerwy na jakieś roboty  a było tak może ze dwa razy trzeba było wpisać hasło.

Odnośnie Brysia  to teraz jest pan na włościach. Niedawno pisałam tutaj, że nie mogę pojąć jak taki ładny psiak nie ma jeszcze domu.

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego ale na starym dogo nie byłam. Nie wiem też dlaczego na nowym jest inaczej. Na ogół tak jest  na portalach, że jeśli nie korzysta się przez pewien czas wtedy następuje automatyczne wylogowanie.

W ogóle jestem straszną gapą. Ogłaszam na olx już ponad 3 lata. Dopiero dzisiaj zauważyłam, że można doładować konto na pewną kwotę i robi się wyróżnienia i odświeżenia bez przechodzenia na stronę banku. Dzisiaj doczytałam, że można wyróżniać i odświeżać obce ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 minut temu, elik napisał:

Przypominam, że czekam na numer konta do przelania pozostałych finansów Brysia.

Nie zarządzam finansami, więc poczekajmy na Dorę, ale pomysł padł by przelać pieniądze Snikersowi, czyli na konto Murki.
Myślę, że to aktualne, ale poczekajmy na głos decyzyjny.

Dziękuję, że się przypominasz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

 

Upłynął już miesiąc od adopcji. Myślę, że już można zadecydować co z finansami.

Prosilam o zasilenie konta bezdomnego szczebrzeszyniaka Snikersa,ktory w tej chwili nie ma zadncyh deklaracji.

Jesli wszyscy sa na tak,to prosze na konto Murki.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Moze najpierw dla pewnosci Dora zapyta co u Rysia. Bardzo czekam na wiesci. 

Mysle,ze wszystko jet ok

gdyby bylo cos nie tak  p.Ola  zadzwonilaby....moze juz pracuje?......

sledzi ten watek,chociaz miala problemy z rejestracja.

sPRobuje dzisiaj zadzwonic......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...