Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Póki co wpłacę ( w lutym) jednorazową ale będę miała Tynie na uwadze. Proszę o dane do przelewu

Dziękujemy :)

Właśnie Dora, mamy już konto? Ktoś udostępnia? :)

Ciocie, wszystkie które tu zaglądają (bo wujków chyba nie ma?), bardzo Wam dziękujemy za obecność :) Tak niewiele brakuje do tego, by Tyczka mogła trafić w bezpieczne miejsce. :)

Link to comment
Share on other sites

Z mojego bazarku będzie na Tyczkę 81,25 zł :) zawsze to dodatkowy grosz :) Jak tylko dojdą wszystkie wpłaty to zrobię przelew!

Cudownie :)

 

Ciocie, brakuje nam 45zł deklaracji! Tak niewiele...

Link to comment
Share on other sites


Ciocie, wszystkie które tu zaglądają (bo wujków chyba nie ma?)

 

Jak to nie ma wujków?

Dziękuję za zaproszenie. Dzisiaj nie jestem w stanie odpowiedzialnie zadeklarować stałych wpłat na czas nieokreślony dlatego tylko się wpisuję. Po pierwszym zobaczę jak stoję z deklaracjami i postaram się coś znaleźć w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ma wujków?

Dziękuję za zaproszenie. Dzisiaj nie jestem w stanie odpowiedzialnie zadeklarować stałych wpłat na czas nieokreślony dlatego tylko się wpisuję. Po pierwszym zobaczę jak stoję z deklaracjami i postaram się coś znaleźć w kieszeni.

W sensie - w temacie, jak byli to przepraszam i zapraszam ich podwójnie, bo jednak dogomanię opanowała płeć piękna ;)

I witamy bardzo ciepło Wujaszka :)

Link to comment
Share on other sites

Oby ta kobieta się nie rozmyśliła...

 

Brakuje już tak niewiele, by zapewnić Tyni bezpieczeństwo... im szybciej, tym lepiej. Prosimy, niech ktoś jeszcze dołączy!

Tak,brakuje juz tylko 40zl

Bardzo prosze kto dorzuci grosik????

 

No i........pojechala..........

dzisiaj o 9tej Tyczka pojechala do DT

ryczala ta kobieta,ryczlam ja.......

nigdy wiecej takich dramatow...............................

juz wczoraj wiedzialam,ze pojedzie,ale balam sie pisac,balam sie myslec......

mam tylko nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze

Cioteczki z Krakowa......ktora mieszka blisko? Kto moze odwiedzic Tynie i ja poglasiac?

Do weta jeszcze za wczesnie,nie ma takiej potrzeby,zeby na cito,niech Tyczka na razie pozna swoj dom i swoich nowych ludzi.

Koszt transportu  100zl

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ma wujków?

Dziękuję za zaproszenie. Dzisiaj nie jestem w stanie odpowiedzialnie zadeklarować stałych wpłat na czas nieokreślony dlatego tylko się wpisuję. Po pierwszym zobaczę jak stoję z deklaracjami i postaram się coś znaleźć w kieszeni.

Witamy u Tyni...juz w DT....:)

i bardzo sie uciesze jak cos znajdziesz w kieszeni......:)

Link to comment
Share on other sites

Super wiadomość !!!
Dziewczynka wreszcie będzie miała godne warunki do życia.
Zadzwonię do pani Ewy i zapytam czy mogę odwiedzić Tynię, ale to na pewno dopiero za kilka dni. Najpierw musi się sunia zaaklimatyzować, przyzwyczaić do nowych warunków, zakumplować się z nową opiekunką i dopiero wtedy zadzwonię :)

DORA gratulacje !!!
Dzięki Twojemu uporowi Tynia dostała szanse na dobrą jesień życia :)

Teraz może czas na Brysia... ???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...