Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Elik, jestem tu od początku historii Maszy, gdy jeszcze miała byc chłopakiem... ;)

Walczyłam o jej imię na bazarku jak lwica. Trochę taka matka chrzestna, prawda?  :P

Niech będzie... Zapisz moją stałą deklarację od lutego.

Deklaruję 20 zł i wpłacę jutro do czerwca, bo faktycznie Masza w potrzebie jest. :(

Tylko proszę o numer konta, bo masz chyba różne dla różnych psiaków...

A to konto, które mi przysłałaś przy jednorazowej, przepadło przy sprzątaniu skrzynki.

Żebym ja tak w domu często sprzątała... ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Rozumiem i popieram tą ideę. Niestety BDT jest tak mało, a potrzebujących zwierzaków tak dużo, że większość z nich musi się zadowolić płatnymi DT :(



Ja to wiem, niestety tak jest. Tylko - paradoksalnie - czasami o wiele łatwiej jest uzbierać pieniądze na hotel niż na karmę, sterylkę czy inną potrzebę psiaka w BDT. Wtedy KWB bywa ostatnią deską ratunku!
Link to comment
Share on other sites

Elik, jestem tu od początku historii Maszy, gdy jeszcze miała byc chłopakiem... ;)
Walczyłam o jej imię na bazarku jak lwica. Trochę taka matka chrzestna, prawda?
Niech będzie... Zapisz moją stałą deklarację od lutego.
Deklaruję 20 zł i wpłacę jutro do czerwca, bo faktycznie Masza w potrzebie jest. :(
Tylko proszę o numer konta, bo masz chyba różne dla różnych psiaków...
A to konto, które mi przysłałaś przy jednorazowej, przepadło przy sprzątaniu skrzynki.
Żebym ja tak w domu często sprzątała... ;)

Elisabeta, Ciebie trzeba by ozłocić i sklonować po wielokroć :D
Nie bezpodstawnie uważasz się za matkę chrzestną Miszeńki :) To Ty pierwsza podałaś to imie i głosów oddałaś tyle, że żadne imie nie miało szans :)
Ogromnie Ci dziękuję :D :D Nie mam emotków, ale gdybym miała, to wszystkie jakie są te z podziękowaniem wkleiłabym tu :)
Numerek poślę Ci jak wrócę ze spaceru z psiakami, choć nie wiem czy mi dogo pozwoli, bo rano do wszystkiego czego nie mogłam robić, dołączyła się niemożliwość wysyłania PW.
W razie czego, bardzo Cie proszę o SMSa z adresem e-mail, albo lepiej choć o dwa słowa na adres [email protected].
Buziolki :)

P.s.
Nawet emotek nie moge wysłać tyle ile chcę. Musiałam sporo skasować.
Link to comment
Share on other sites

elik deklaracje płacę po 10-tym, ale wiedzę, że potrzebna jest kasa na badanie dla Maszeńki to może teraz przeleję 50 i po 10-tym 50 zł, podaj konto.

Dziękuję bardzo :)
Teraz muszę spadać, prześlę po 23-ciej.
Acha dzisiaj miałam kłopoty z wysłaniem PW, ale może mi sie uda. Jakby co, to napisz do mnie kilka słów na [email protected]
Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam Maszę do Skarpety Talcott

Wielkie dzięki :)
Kasa bardzo się przyda i kciuki. Umówiłam Makilę z sunią na jutro na godz. 18-tą do dobrego weta ortopedy. Myślę, że już jutro będziemy wiedziały, jakie są rokowania. Być może będą konieczne jakieś dodatkowe badania, których wyniki nie będą od razu. Wtedy trzeba będzie poczekać. Niemniej jednak myślę, że do przyszłej soboty będzie wiadomo czy konieczna będzie wizyta w Tychach, czy może da się wszystko zdiagnozować w kraku.
Kciuki proszę trzymać ! :)
Link to comment
Share on other sites

Maszeńko kciuki mocno zaciśnięte! Elu,dobrze,że to wszystko jakoś ogarnęłyście...:)


Dziękuję pięknie za kciuki :D a czy ogarnęłyśmy to się dopiero okaże :) Z niecierpliwością czekam na wynik jutrzejszego badania.
Link to comment
Share on other sites


Przychodzę ze Skarpety im.Talcott, która zdecydowała o wsparciu Maszeńki kwotą 120 zł.

Prosimy o przesłanie skarbnikowi - nick: asikowska - konta oraz o wklejenie w pierwszych postach tej informacji:

 

Obrazek5_.jpg

Ogromnie dziękujemy za wsparcie naszej kochanej Maszeńki :D
Oczywiście zrobie wszystko co należy :)
Link to comment
Share on other sites

:) :)

A ode mnie poleciało dziś 100 zł dla Maszy.
Elik, cokolwiek Pani z okienka wpisała w przelewie, są to deklaracje za II-VI 2015. Bo wiemy, jak bywa... ;)


Elisabetko, bardzo, bardzo dziękuję, duża buzia.
Masz jakieś chody w banku, bo kasa już zameldowała się na koncie Maszeńki :D
Link to comment
Share on other sites

Niestety naraziłam się chyba jeszcze bardziej dogo, bo moja zapaść na dogo znacznie się od wczoraj powiększyła. Do wszystkich niedogodności doszło jeszcze to, że nie mogę wysyłać PW. Nie wiem czy do mnie można, ale ja na pewno nie mogę. Jak ja będę informować o numerach kont dla psiaków których jestem skarbnikiem :( :( :(
Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...