Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

[quote name='Bila']Ja to nawet nie próbuję. :lol: Zez rozbieżny mi to absolutnie uniemożliwia.
Z tych samych powodów jestem pewnie fanką biathlonu. Fascynuje mnie to, że zapluty (biatlonisci w większości na strzelnicę i metę przylatują zapluci) i zdyszany zawodnik, jeszcze od czasu do czasu umie w tarczę trafić. Ja na zajęciach z PO, jak było strzelanie z reguły waliłam w sufit. Zanim zdążyłam się przyłożyć, nabój, jak ten kochaś odchodził w siną dal. W pobliże stojaka z tarczą nigdy nie udało mi się strzelić.[/quote]

:lol: :lol: :lol:
Ja z "kabekaesu" dostalam troje za ustrzelane punkty i pione za zbieznosc punkcikow (byly bardzo blisko siebie) i kuna, facet od PO postawil mi dwie czwory, zamiast troi i piony!!! A przeciez te stopnie swiadczyly o tym, zr dobrze strzelam, tylko karabinek jest zle skalibrowany! A tak wyszlo, ze strzelam na czwore! :evilbat:

Biathlon jest faktycznie bowski, a zawodnicy pluja niczym boksery :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Bila']Nio, zwłaszcza Bjerdalen. Potoki śliny na mecie leją się gęsto. Ale facecik świetny jest. Natomiast komentujący biatlon spece doprowadzają do tego, że ja też toczę pianę, ino z wściekłości.[/quote]

Slonko, rozbestwilas sie na Jewtuchu, Kruku i Laskowskim. Just so. Posluchaj p. Szaranowicza, to dopiero sie zaplujesz :lol:
Ja najbardziej lubiam (poza Sikora oczywiscie :wink: ) Poire'tow. Obojga plci.

Link to comment
Share on other sites

Jo tyż. No i Norwgów wszystkich. Biegają na tych nartach niczym Szewińska za młodu. :lol: Pułary niestety zdaje się rodzinnie ostatnio rozwolnionko miały, o czym nie omieszkał donieść "spec" od biatlonu.

A i teraz łyźewki jeszcze łoglondam. Wczoraj jeden z takim zacięciem kręcił axle, że chłopina za bandą wylądował :lol:
Za duża rotacja - jak stwierdził spec od figurówek. :o :lol: Zrotował się chłopak. Bilbo czasami też ma za duża rotację, bez figurówek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zobaczta ludzie, jaki fajny programik wynalazla [b]draka[/b]!

[url]http://artpad.art.com/?iazs3e4c5ao[/url]

:D

Oczywiscie w najblizszej przyszlosci sie poprawie i labka tez mazne :lol: :lol: :lol: (tyle, ze nie moge sie do komputera dopchac, bo na moim nie chodzi :cry: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samba']I jeszcze:

[url]http://artpad.art.com/?iazz3549g2o[/url]

A tera idem spac![/quote]
Super Ci wyszło, naprawdę super. Jestem kompletnym beztalenciem i z przyjemnością zobaczyłam "proces tworzenia". W życiu bym nie przypuszczała, że zaczyna się od nosa...
Shiva

Link to comment
Share on other sites

[color=red] A moja Saba [/color]8) [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20031&start=0] W KONKURSIE MISS PUPILI[/url] została[color=red] I-szą VICE MISS [/color]:multi: :multi: :multi:


Fijolecik dla wszystkich :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Bila']No, a moja kochana suka wśród moich kochanych dogów :angel: :angel:
To jest numer dopiero :lol:

Sama na te dogi głosowałam :lol:[/quote][/quote]PIKA GRATULACJE :angel: :angel: :angel:
Mowilam Ci , ze 44 to szczesliwa liczba :wink:
Na dogi tez glosowalam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Dzieki wszystkim za gratulacje :angel: :angel: :lol: :drinking: :drinking: :drinking:

[b]Aleb[/b] cała jazda polega na tym, ze ona nie jest żadnym labem 8)[/quote]

Ale jest [i]labem uogólnionym[/i] z racji Twojego przynależenia do labowego offa. Podobnież [b]Eve[/b] ma labka :D
PIKUŚ, a wlasciwie SABUŚ kongratulacje!!!!
(ale masz fajowska odznake szeryfa...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samba'][quote name='PIKA']Dzieki wszystkim za gratulacje :angel: :angel: :lol: :drinking: :drinking: :drinking:

[b]Aleb[/b] cała jazda polega na tym, ze ona nie jest żadnym labem 8)[/quote]

Ale jest [i]labem uogólnionym[/i] z racji Twojego przynależenia do labowego offa. Podobnież [b]Eve[/b] ma labka :D
PIKUŚ, a wlasciwie SABUŚ kongratulacje!!!!
(ale masz fajowska odznake szeryfa...)[/quote]

O, no właśnie :wink: To tak z przyzwyczajenia 8) Właśnie masz fajną odznakę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][quote name='Samba']Podobnież [b]Eve[/b] ma labka :D [/quote] :shake: Zeby sie tak nie znac to az wstyd.
Przeciez moja sunia to wykapany, bialy golden co to go strzyc trzeba :roll:[/quote]


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

(szlaczki, to moja specjalnosc...)

EvE, narysuj nam cos!!!
(ja narysowalam chi, ale przeszlo bez echa :cry: :cry: :cry: :cry: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...