Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam nie wiem czy się cieszyć czy narzekać :-?
Mieszkam blisko biguna zimna w Polsce (zielone płuca) a sniegu ani widu.
Trochę jeżdżę po Polsce i mnie taka zima odpowiada, zreszto nie lubię zabardzo tej pory roku, oczywiście z wyłączeniem świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku i karnawału.
Za to praktycznie pod blokiem mam rozlewiska Narwi i niedaleko Biebrzy więc przy takiej pogodzie zaczną się spacery że ho-ho :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Samba'][quote name='Arga']:drinking: :B-fly: Śnieg Śnieg Śnieg :B-fly:
Pada pada pada śnieg :B-fly:[/quote]

Gdzie??? Gdzie???? Gdzie???[/quote]

U mnie..... U mnie......... U mnie ...........
8)[/quote]

U mnie tyszszszsz !!!!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachraniarka']U mnie też, ale dla mnie to nie powód do uciechy.. Co to za śnieg, kilka dni i będzie chlupa.. nogi mokre, mokry pies, wszystko brudne.. fuj fuj fuj :evil:

Ja chcę wiosne- cieplutką i suchutką :bigcry:[/quote]

Ale po zimie 8)

Wlasnie wrocilismy ze spacerku, bylo super. Samba okropnie bala sie przechodzic przez tory kolejowe!!!!! Nie mam pojecia czemu. Bardzo rzadko ma okazje przez nie przechodzic, wlasciwie nie pamietam, kiedy ostatnio to robila. A dzisiaj doslownie cyrk. Pierwszy raz jak przechodzila, to jeszcze jak cie moge, ale jak wracalismy, to byla doopa blada, podejrzewam, ze za pierwszym razem lapa opuszkiem przykleila sie jej do lodowatej szyny (jak jezyk do metalu na mrozie) i potem sie juz bala. Ale to tylko takie moje gdybanie. Wasze psy tez sie boja torow???

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy Wszystkich, tych którzy mają ferie oraz tych co muszą siedzieć w pracy ... W Olsztynie spadło dzisiaj trochę śniegu i mój mały szaleje po dworze w białym puchu ...
Dobrze, że po jutrze już weekend i będzie można wspólnie poszaleć za dnia na śniegu z psiakiem o ile biuały puch nie rozpłynie się ...
Pozdrowienia Przemek&West

Link to comment
Share on other sites

A ja się nie dziwię. Po takich ekscesach jakie tu wyprawiali w końcu musieli paść. Za dużo niebieskiego było :drinking: . Poza tym wydaje mi się, że namawiali się na jakiś karnawał :roflt: To pewnie w tany poszli i gdzieś - w spódniczkach z trawy - tańczą rumby, czacze i inne wygibasy. Szczęściarze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shiva']A ja się nie dziwię. Po takich ekscesach jakie tu wyprawiali w końcu musieli paść. Za dużo niebieskiego było :drinking: . Poza tym wydaje mi się, że namawiali się na jakiś karnawał :roflt: To pewnie w tany poszli i gdzieś - w spódniczkach z trawy - tańczą rumby, czacze i inne wygibasy. Szczęściarze....[/quote]

Kukurukuku aj jajajaj.
A gucio blade. Snieg faktycznie mniodzio, ale ja siedze w srodku i z nosem przy oknie chucham w szybke, jedzac bactrim, ibufen i jeszcze jakies trzecie (zielone, male i okragle). Doopa blada, kuna no. :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Samba przeziębionko czy świętowałaś zwycięstwo Ronniego? Ależ rewelka był ten mecz. Pazury prawie zżarte :lol:[/quote]

Pazury to mala betka. Ja zezarlam pol blachy ciasta podczas...
Ale trzeba przyznac, ze dawno nie widzialam TAKIEGO meczu. Chociaz od poczatku wiedzialam, Kto wygra 8)

[img]http://www.fuw.edu.pl/~pytel/WO_3.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie chwaląc się tyż (wiedziałam) :lol: Teraz chyba Malta Cup? Z wrażeń to rozwalił mnie King świecąc glacą i szalejąc wokół stołu. Jakiś deczko nadpobudiwy facio. Chociaż teraz i tak się nieco uspokoił. Szkoda tylko że Dahorty odpadł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Ja nie chwaląc się tyż (wiedziałam) :lol: Teraz chyba Malta Cup? Z wrażeń to rozwalił mnie King świecąc glacą i szalejąc wokół stołu. Jakiś deczko nadpobudiwy facio. Chociaż teraz i tak się nieco uspokoił. Szkoda tylko że Dahorty odpadł[/quote]

Nasi Ulubieni komentowali, ze King chyba jest pod wplywem i to bynajmniej nie prosacu :lol:
Daughertego lubie, odkad dowiedzialam sie, ze gra kijem za 5 funciakow :D
A widzialas ten nowy kij Ronniego??? :oops: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bila']Jak stwierdzili komentujący: nowy kij, nowy zegarek, nowa fryzura - cały nowy :lol:[/quote]

Ten zegarek to taki bardziej jak dla nurka :lol:
Swoja droga ciekawe, czy oni biora jekies pieniazki za reklamowanie zegarkow...?
Wczoraj probowalam grac w bilard :o
Matko, ledwie trafilam w biala bile...

Link to comment
Share on other sites

Ja to nawet nie próbuję. :lol: Zez rozbieżny mi to absolutnie uniemożliwia.
Z tych samych powodów jestem pewnie fanką biathlonu. Fascynuje mnie to, że zapluty (biatlonisci w większości na strzelnicę i metę przylatują zapluci) i zdyszany zawodnik, jeszcze od czasu do czasu umie w tarczę trafić. Ja na zajęciach z PO, jak było strzelanie z reguły waliłam w sufit. Zanim zdążyłam się przyłożyć, nabój, jak ten kochaś odchodził w siną dal. W pobliże stojaka z tarczą nigdy nie udało mi się strzelić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...