Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pradziadek w salopie (nie wiem, co to jest ten salop...).

a ja nie wiem co to palop :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bo mi sie pozajaczkowalo. Mialo byc Gra babcia w salopie i juz sie dowiedzialam od mojej mamy, ze salopa to rodzaj pelisy...

Co to jest pelisa???

:o :o :o

Link to comment
Share on other sites

argo napisał: Aleee ... TA 'mufka' zimowata ... jestaj ... hmmm

ARGO ZNOWU PILES!

Samba :)

Jako fizyk doswiadczalny, wiesz ile % wody znajduje siem w organizmie ' normalnego' człeka ? 8)

Naturalne 'ubytki' trza uzupełniać. 8)

Ja stosuje Żywiec. :roll:

A TY - co ? :o kcesz dopuscic do odwodnienia organizmu ? :o

SADYSTKA :-?

:lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

argo napisał: Aleee ... TA 'mufka' zimowata ... jestaj ... hmmm

ARGO ZNOWU PILES!

Samba :)

Jako fizyk doswiadczalny, wiesz ile % wody znajduje siem w organizmie ' normalnego' człeka ? 8)

Naturalne 'ubytki' trza uzupełniać. 8)

Ja stosuje Żywiec. :roll:

A TY - co ? :o kcesz dopuscic do odwodnienia organizmu ? :o

SADYSTKA :-?

:lol: :wink:

Alez brou Boze! Tez dbam o nawadnianie i siem kompiem w piance (z uzyciem medelka, a nie piaseczku :eviltong: ) Co do Zywca, to na zywca nie dam rady, za gorzkie, Jedyne co mi wchodzi z takich, do Reeds... Nie lubiem gorzkiego, nie lubiem brukselki i grapefruitow. Jadlabym jedynie slodkie :tort: :pepsi: :drink_2: , a od czasu do czasu lykne se latarke :drink1:

Link to comment
Share on other sites

Co do Zywca, to na zywca nie dam rady, za gorzkie, Jedyne co mi wchodzi z takich, do Reeds...

Proponuję soczek malinowy do piwka dolac super sprawa :D albo coli :D Zabija tą okropniastą goryczke :-?

Zaraz od Panów oberwe chyba, za profanacje piwa :oops:

Mozesz też Wareczke strong ona słodka jest i tak w język nie szczypie :wink:

Udało mi się Panów ułagodzić? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Co do Zywca, to na zywca nie dam rady, za gorzkie, Jedyne co mi wchodzi z takich, do Reeds...

Proponuję soczek malinowy do piwka dolac super sprawa :D albo coli :D Zabija tą okropniastą goryczke :-?

Zaraz od Panów oberwe chyba, za profanacje piwa :oops:

Mozesz też Wareczke strong ona słodka jest i tak w język nie szczypie :wink:

Udało mi się Panów ułagodzić? :roll:

Ach, ach, przypomnialo mi sie, ze pilam na wakacjach Zywca z soczkiem wlasnie malinowym. Ale nie to, ze mniej gorzki, bylo najlepsze. Najlepsze bylo to, ze soczek byl jakis lokalny noname i byl po prostu niebieski. W polaczeniu z zolciutkim piwkiem dawal Ludwika.. Tak wiec pol wakacji opedzilam Ludwikiem...

Link to comment
Share on other sites

W polaczeniu z zolciutkim piwkiem dawal Ludwika.. Tak wiec pol wakacji opedzilam Ludwikiem...

Byłam kiedyś w Karkonoszach i w hotelu "Malachit" zaserwowano nam drinka w kolorze ... malachitu własnie

Z tego co się nam udało podejrzeć barmana było tam na pewno : piwo, wódeczka i kirazon (kuna zapomniałam, jak to się fachowo pisze :oops: )

Oprócz tego, że miało interesujący kolorek to interesująco wchodziło w głowe

Za Twoja łapke Samba :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

A pelisa i mufka tyż majom, we francuszczyźnie jakoweś 'inne' znaczenia ? :roll:

A Żywiec ? :hmmmm:

Bąbelkowego, przezroczystego Żywca wypijam całą zgrzewkę tygodniowo :lol:

Ilości pienistego nie liczę :wink:

A drinki :drinka:

Samba - na Twoją, 'trzecią', :lol: a potem kolejne łapki zrób se taka 'miksture': kieliszeczek, na jego dno ciutke syropu malinowego, 2 - 3 krople Tabasco, potem, DELIKATNIE, wlej, po ściance kieliszka, dobrze zmrożoną, białą, 'gadającą wodę' :lol:

Ja nazywam to cudo 'jajeczkami koliberka' :lol:

:drinka:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Samba - na Twoją, 'trzecią', :lol: a potem kolejne łapki zrób se taka 'miksture': kieliszeczek, na jego dno ciutke syropu malinowego, 2 - 3 krople Tabasco, potem, DELIKATNIE, wlej, po ściance kieliszka, dobrze zmrożoną, białą, 'gadającą wodę' :lol:

Ja nazywam to cudo 'jajeczkami koliberka' :lol:

:drinka:

:hand:

Argo a co to jest "gadajaca woda" ? Bo jajeczka koliberka brzmia swietnie :lol:

PIKA co do "kirazon", to to sie pisze chyba curacao czy jakos tak i czyta sie "kiraso" :D (bo mowimy o niebiesciuchnym likierze pomaranczowym?)

Evelinka, to w co ta babcia moglaby grac w takim razie????? :o

Link to comment
Share on other sites

macie jeszcze przepisy na dobrego babskiego drinka to podajcie, moze sie wykorzysta :lol:

Ja bardzo lubie krwawa Merrrrry, oficjalnie Smirnoff z sokiem pomaranczowym, nie oficjalnie dowolna biala wodka z sokiem pomaranczowym :)

Ze slodkich napitkow to ja lubie likier kawowy i irlandzki, ale bardziej wole napitki dry :D w tym my favourite Siwuche (mocno schlodzona).

No i oczywiscie martini. Wstrzasniete, nie zmieszane!

(zawsze po nim jestem wstrzasnieta, ale nigdy nie zmieszana :roll: )

Z oliwka najlepiej, ale tylko zielone uznaje. Czarne sa za malo wytrawne 8)

Ach... Ale bym sobie zjadla jakiegos serka plesniowego z zielonymi oliwkami na zagryche, chyba sie zrobilam glodna. Ide cos zjesc!

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo lubie krwawa Merrrrry, oficjalnie Smirnoff z sokiem pomaranczowym, nie oficjalnie dowolna biala wodka z sokiem pomaranczowym :)

:hmmmm: to ci tak wyszło, czy ja źle zrozumiałam? :hmmmm:

Bo Krwawa Merry to nie wódka z sokiem pomarańczowym ale spirytus (można zamiennie wódeczkę, ale to nie to samo) z sokiem pomidorowym, nalane tak, aby soczek był na dnie a spiryt na wierzchu.

my favourite Siwuche (mocno schlodzona) .

i pod ogóreczka kiszonego mniam

i wszelkie likierki mile widziane u mnie tyz som, uwielbiam włoskie Limonchello, albo Limonette (nazwa zalezy od regionu) mniamniuśne cytrynowe, ale najlepiej idzie mi Sheridan's likier kawowo-mleczny

Kurcze mam otwartą butelkę w domu, chyba sie napije :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo lubie krwawa Merrrrry, oficjalnie Smirnoff z sokiem pomaranczowym, nie oficjalnie dowolna biala wodka z sokiem pomaranczowym :)

:hmmmm: to ci tak wyszło, czy ja źle zrozumiałam? :hmmmm:

Bo Krwawa Merry to nie wódka z sokiem pomarańczowym ale spirytus (można zamiennie wódeczkę, ale to nie to samo) z sokiem pomidorowym, nalane tak, aby soczek był na dnie a spiryt na wierzchu.

my favourite Siwuche (mocno schlodzona) .

i pod ogóreczka kiszonego mniam

i wszelkie likierki mile widziane u mnie tyz som, uwielbiam włoskie Limonchello, albo Limonette (nazwa zalezy od regionu) mniamniuśne cytrynowe, ale najlepiej idzie mi Sheridan's likier kawowo-mleczny

Kurcze mam otwartą butelkę w domu, chyba sie napije :niewiem:

A oczywiscie, ze mi sie pozajaczkowalo. Mialo byc z pomidorowym :D

Tez mam otwarta butelke Sheridan'a i tez sobie naleje (czy Tobie tez sie zawsze nalewa tylko to biale, i jezeli sie nie przytka palcem, to kawowe w ogole nie chce leciec? Nie wiem, czy jestem nie wyedukowana czy mam kiepski korek...?)

Link to comment
Share on other sites

czy Tobie tez sie zawsze nalewa tylko to biale, i jezeli sie nie przytka palcem, to kawowe w ogole nie chce leciec?

wiesz, ja ma czasami to samo :roll: ale odwrotnie. :o

Kawowe leci mi lepiej niż mleko :o

chyba musimy sie połowami korka wymienić :niewiem:

Ta! I mi sie trafi calkowicie zatkane i bede sobie mogla lizac przez szybke...

:P

(znajac moje szczescie :lol: , bo zaklady ZAWSZE przegrywam, ile ja piw w zyciu przegralam... :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...