Jump to content
Dogomania

Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!


Gabi79

Recommended Posts

Mam dla niej pachnące kabanosy w torebce :).

Super ;) pewnie jest głodna, oby sie skusiła.
Cieszy mnie fakt, ze już sie uspokoiła, dzisiaj szła sobie jak piesek na spacerku, nie za wolno, ale i nie za szybko.
Ja tez jestem zdania, ze nie ma co za psem gonić, to raczej dobrego efektu nie przyniesie...
Link to comment
Share on other sites

Info z wydarzenia na FB od P.Oli" zauważyłam ogłoszenia i już się rozglądam, niestety bez rezultatu. Radzę skontaktowac się z panem Tomkiem T z Wydz Gospo Komunalnej UM. Do niego ludzie zgłaszają psy do odlowienia."

Halszko ja do SM i do Gospodarki Komunalnej wysłałam maile już w poniedziałek i potem też dzwoniłam, szkoda że o Panu Tomku nie wiedziałam.

Ale myślę, że teraz jak już jest -jako tako- zlokalizowana to musimy same się skupić na jej łapaniu.

Link to comment
Share on other sites

Halszko ja do SM i do Gospodarki Komunalnej wysłałam maile już w poniedziałek i potem też dzwoniłam, szkoda że o Panu Tomku nie wiedziałam.
Ale myślę, że teraz jak już jest -jako tako- zlokalizowana to musimy same się skupić na jej łapaniu.


Ja miałam przyjemność kontaktować sie z panem Tomkiem w sprawie Tarzanka, niestety i tak złapać pas musi hycel...
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu i tak będzie.
Musimy być dobrej myśli.
Cieszę sie, ze chociaż udało nam sie dzisiaj ja zobaczyć, ze jest cała i zdrowa i ze dalej jest w Dabrowie.
Anetka i Agata były dziś z plakatami w SM obiecali, ze bedą sie rozglądać.
Coraz więcej osób wie o zaginieciu Kajuni.
Nawet zatrzymana pani z psem na spacerze mówiła ze wie on niej z FB.
W sobotę planujemy zacząć poszukiwania wcześnie rano, gdyby ktoś chciał sie przyłączyć zapraszamy.

Ciocie kochane czy można ustalić godz. i miejsce spotkania? na FB dziewczyny pytają,które chcą się dołączyć do poszukiwań Kajuni

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane czy można ustalić godz. i miejsce spotkania? na FB dziewczyny pytają,które chcą się dołączyć do poszukiwań Kajuni

 

Halszko dzisiaj będziemy z Agusią po 15tej dziewczyny dołączą, najlepiej niech ludzie do mnie dzwonią, lub piszą smsa odnośnie dzisiaj.

 

Jutro planujemy akcję od smego rana, jeszcze dam znać, bo konkretniesię nie umówiłyśmy.

 

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, zaraz jadę pod MC D.

Link to comment
Share on other sites

Halszko dzisiaj będziemy z Agusią po 15tej dziewczyny dołączą, najlepiej niech ludzie do mnie dzwonią, lub piszą smsa odnośnie dzisiaj.

 

Jutro planujemy akcję od smego rana, jeszcze dam znać, bo konkretniesię nie umówiłyśmy.

 

BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ, zaraz jadę pod MC D.

dobrze, jak ustalicie na jutro zbiórkę to napiszcie proszę,wtedy dam znać na wydarzeniu

a dzisiaj gdzie się zbieracie po 15tej?

Link to comment
Share on other sites

Informacja od P.Kasi z FB

"Dzisiaj ogarnęłyśmy z Gabi, począwszy od McDonalda - okolice TZN, targu, UM i tego osiedla tam w głębi na Morcinka. Potem samochodem ul. 11 go listopada, Real, ul. Tysiąclecia i znowu Morcinka. Niestety nie widać było Kajki. Na Morcinka niedaleko Alei Zagłębia jest takie miejsce z krzakami, w których leżą powywalane betonowe płyty, pomiędzy którymi jest dużo śmieci, ale też jakieś stare kołdry, poduszki itp, jak posłanie - niewykluczone, że tam by mogła Kaja być w nocy, ale w tej chwili, przy takiej pogodzie, z pewnością gdzieś biega i szuka jedzenia, tak sądzę :(  "

Link to comment
Share on other sites

Halszko Agusia z Gabi jadą teraz w okolice Reala, bo potwierdza się, że w tych okolicach ją widywano (na terenie tych działek, które się ciągną wzdłuż trasy na Olkusz. Podobno tam ludzie karmia koty i być może tam się dożywia.

Ma przyjechać z psami Beata z Cieszyna, u której Kaja była przez 2 miesiące na DT.

Bardzo liczymy na to, że ją albo jej psiaki może poznać.

 

Napisz dziewczynom na FB, żeby jechały pod Mc Donalda (można stanąć na dużym parkinku przy Kauflandzie, który jest za Mc Donaldem)

i rozglądały się. Gdyby ją zauważyły to niech dzwonią do Gabi albo Agusi.

Trzeba penetrować te okolice wokół Mc Donalda tzn.: Kruczkowskiego, Piłsudskiego, Al Zagłębia, okolice UM, Morcinka i Manhattan ( Manhattan to po drugiej stronie Piłsudskiego).

Al Zagłębia jest bardzo długa i jest dobra widoczność tam, można sprawdzać jadąc samochodem.

 

W ostatnich dniach w tych powyżej okolicach była widywana po południu.

 

Musimy być w różnych miejscach bo to zwiększy szansę na zauważenie jej.

Gdyby gdzieś się pojawiła, to w to miejsce ściągniemy Beatę.

 

Napisz żeby jej nie gonić tylko starać się nie stracić jej z oczu.

Dać czas na ściągnięcie Beaty z psami.

 

Ja prosto z pracy też jadę, w zależności gdzie będzie potrzeba to tam będę, jestem w kontakcie z dziewczynami

nasze telefony masz

Gabi79  697 509 994  

Mysza2  500 083 388

AgusiaP  501 461 355

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...