Jump to content
Dogomania

Kaja odnaleziona, bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc!!!


Gabi79

Recommended Posts

znowu się poryczałam oglądając filmik z Kają... wczorajsze emocje jeszcze we mnie siedzą. te psy wpędzą nas kiedyś do grobu!!! ale przecież inaczej nie można...

buziaki dla Was i dla Kajuni :)

 

Dziękuję za buziaki.

 

Tak sobie myślę, że powinny na mnie i TZ-a polecieć gromy, że Kajunia uciekła, a tymczasem była pomoc w poszukiwaniach, słowa otuchy, trzymanie kciuków.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo serdecznie!!!!

Link to comment
Share on other sites

znowu się poryczałam oglądając filmik z Kają... wczorajsze emocje jeszcze we mnie siedzą. te psy wpędzą nas kiedyś do grobu!!! ale przecież inaczej nie można...

buziaki dla Was i dla Kajuni :)

Brawo Magduś za całokształt :loveu: :loveu:

Nie dziwię się że emocje jeszcze siedzą, po nas też nie od razu spłynęło.

Ale tak i w naszym, jak i Waszym przypadku wszystko zakończyło się dobrze dzięki tylu wspaniałym osobom, które włączyły się do poszukiwań

i pomogły zlokalizować uciekinierki :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za buziaki.

 

Tak sobie myślę, że powinny na mnie i TZ-a polecieć gromy, że Kajunia uciekła, a tymczasem była pomoc w poszukiwaniach, słowa otuchy, trzymanie kciuków.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo serdecznie!!!!

 

No coś Ty Gabrysiu.

Każdemu może się to przytrafić.

Tak jak już kiedyś pisałam mnie uciekła niepełnosprawna kotka w pampersie, bo inny kot otworzył jej drzwi z klamki.

Uciekinierka uciekła przez rozstrzelnione drzwi, prosto na dwór.

A wczoraj na Konopnickiej zaczepiła mnie Pani, że uciekł jej mały jamnik i czy go przypadkiem nie widziałam.

Swoją drogą wiedziała kogo zapytać, hm...

Powiedziałam Jej żeby założyła wątek na dogo, jeśli go nie znajdzie.

Tak więc niestety zwierzaki lubię sobie czasem nawiać i trzeba ich od czasu do czasu poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

znowu się poryczałam oglądając filmik z Kają... wczorajsze emocje jeszcze we mnie siedzą. te psy wpędzą nas kiedyś do grobu!!! ale przecież inaczej nie można...

buziaki dla Was i dla Kajuni :)

Nie można :) Tak bardzo się cieszę, że Fifi już bezpieczna :):):)

Lecę poczytać :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za buziaki.

 

Tak sobie myślę, że powinny na mnie i TZ-a polecieć gromy, że Kajunia uciekła, a tymczasem była pomoc w poszukiwaniach, słowa otuchy, trzymanie kciuków.

 

Dziękuję jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo serdecznie!!!!

Gabi kochana nie było innej opcji :) Kajusia musiała się odnaleźć i wrócić do domku :)

Buziaki dla Was i małej podróżniczki :calus: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zadałam to "niefortunne" pytanie, gdyż od losów Kai i jej kumpla Tigona (jeszcze w DT) zależało czy staruszka Kora co jest w tym samym DT co była Kaja zostanie rezydentką, czy będzie musiała nadal szukać domu. Ach, ten blond na głowie xD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zadałam to "niefortunne" pytanie, gdyż od losów Kai i jej kumpla Tigona (jeszcze w DT) zależało czy staruszka Kora co jest w tym samym DT co była Kaja zostanie rezydentką, czy będzie musiała nadal szukać domu. Ach, ten blond na głowie xD

To pozdrawiamy staruszkę Korę i niech rezyduje:):)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa ale wiem, że są tutaj facebookowe Cioteczki i mam prośbę:

 

Drogie Cioteczki mające facebooka  zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych A TYM DLA FIFI której też ostatnio poszukiwaliśmy i się odnalazła    :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania"   :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

Gabi kochana nie było innej opcji :) Kajusia musiała się odnaleźć i wrócić do domku :)

Buziaki dla Was i małej podróżniczki :calus: :loveu:

 

Marticzko, ja nie brałam innej opcji pod uwagę, ale miałam momenty zwątpienia.

Buziaki przekazane!!!

 

Dziewczyny, jaki jest teraz kontakt w sprawie adopcji Kai? 

 

 

Zadałam to "niefortunne" pytanie, gdyż od losów Kai i jej kumpla Tigona (jeszcze w DT) zależało czy staruszka Kora co jest w tym samym DT co była Kaja zostanie rezydentką, czy będzie musiała nadal szukać domu. Ach, ten blond na głowie xD

 

Kajunia zostaje z nami, nie ma innej opcji.

To, że uciekła absolutnie jej nie skreśla, przędzej skreśla TZ-a :megagrin:

Z resztą nie ma czegoś takiego, co by spowodowało,że adoptuję, a potem oddaję psiaka.

Kochamy ją bardzo i zrobimy wszystko, by była z nami szczęśliwa.

 

Mam nadzieję, że Tigonek też znajdzie wspaniały dom!!

 

To pozdrawiamy staruszkę Korę i niech rezyduje:) :)

 

Popieram!!!

 

Wszystkiego dobrego dla Kory!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabi, ja znam  tą użytkowniczkę "na żywo", solidna firma, tylko jak wczoraj wyszło, dom tymczasowy nie poinformował nas, że Kaja ma DS, a jak już wspomniałam od losów Kai i Tigona zależy los Kory. Modzi już poinformowani o dublu. 

 

 

Tak myślałam, że nastąpiło niedomówienie.

 

Na tamtym wątku napisałam, że proszę o zamknięcie.

 

Czy Kora ma wątek (tak z ciekawości pytam).

Link to comment
Share on other sites

Gabi, ja znam  tą użytkowniczkę "na żywo", solidna firma, tylko jak wczoraj wyszło, dom tymczasowy nie poinformował nas, że Kaja ma DS, a jak już wspomniałam od losów Kai i Tigona zależy los Kory. Modzi już poinformowani o dublu. 

Super i wszystko się wyjaśniło :)

Link to comment
Share on other sites

Gabryniu czytam pw

i rycze

kochana niechaj chroby Was omijają :calus: :calus: :calus:

Kajunie przyslal Kajtunio :calus:

 ku Tobie

 ku sercu i zyciu dobremu

 

 

Ewuniu, bardzo tęsknimy za Kajtusiem, nie ma dnia, żebyśmy o nim nie myśleli, nie wspominali go.

 

Ale coś chyba w tym jest, że Kajtuś przysłał Kaję, bo zarzekałam się, że na razie nie chcę psiaka, ale jak ją zobaczyłam wiedziałam, że musi być moja!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kajunia pozdrawia wszystkie cioteczki:

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kaja4.jpg]kaja4_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kaja5.jpg]kaja5_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kaja6.jpg]kaja6_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kaja7.jpg]kaja7_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/kajunia3.jpg]kajunia3_min.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...