Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Żabka jutro jedzie do DS (mam nadzieję, że dobrego ;)).

A ja nadal szukam malusieńkiej suni "koszyczkowej" dla warszawskiego DT z opcją DS!

 Też mam taką nadzieję. Co do małej suni, to żałuję bardzo, że Mała nie jest naprawdę mała......."koszyczkowa", raczej nie, chociaż - są i większe kosze ;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to bardzo chciałabym wiedzieć! Przez tel. usłyszałam, że nie jest większa od Żabki i ma tak 5-7 kg.

Ta informacja jest dla mnie bardzo ważna, bo jeśli to nie będzie tyci piesek, wyląduje u mnie (bo taką mam umowę z DT), a ja mam 3 tymczaski i (chwilowo) nie mogę mieć ani pół więcej :(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to bardzo chciałabym wiedzieć! Przez tel. usłyszałam, że nie jest większa od Żabki i ma tak 5-7 kg.

Ta informacja jest dla mnie bardzo ważna, bo jeśli to nie będzie tyci piesek, wyląduje u mnie (bo taką mam umowę z DT), a ja mam 3 tymczaski i (chwilowo) nie mogę mieć ani pół więcej :(

Nutusiu, zobaczysz i oszacujesz po zdjęciach.

 

Myślę, że przez telefon usłyszałaś dobry szacunek wagi; proszę tylko o cierpliwość do jutra.

Link to comment
Share on other sites

oficjalnie ogłaszam ostatnie adopcje: AGREST i LOLITA

Wspaniale :)

 

i obiecane zdjęcia Agresta

"Dzień dobry!
Agrest pojechal dzis z nami w długą podróż do domu, aż pod Warszawę. Jest juz po wizycie u fryzera i weterynarza. Odżył i ma się rewelacyjnie! Przesyłamy kilka zdjęć do wstawienia na fanpage.
Pozdrawiamy!"

Odżył po pozbył się ciężaru i bólu.

Powodzenia chłopaku :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...