Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

O jezusie, te Ciachowe filce... :(

 

Potencjalna chętna na Wiewiórkę nam się "urwała", wymawiając się nagle powstałymi problemami rodzinnymi. Wierzę, bo muszę...

Ale z rezerwacji Wiewiórki nie rezygnuję (wczoraj potwierdziłam też u Asi transport małej) - przyjedzie do mnie na DT. Skoro obiecałam psu, słowa dotrzymam :) Marysi O. bardzo dziękuję za gotowość pomocy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam właśnie z panią,która chciałaby adoptować Wiewiórkę, jeśli Nutusia ją odda ;-). Dom z ogrodem w Otwocku, dwie osoby dorosłe plus dojeżdżające na weekend córki.Państwo mieli 17 lat sunie bardzo podobną do Wiewióry.Pani kulturalna, delikatna i z dużą czułoscią mówiła o obydwu suniach.Nutusia?

Link to comment
Share on other sites

A co mam nie oddać Wiewiórki? Przecież tylko DT mogłam jej zaoferować...

Rozmawiałam z Asią - jak pojedzie do Pani z sunią, to sprawdzi domek. Gdyby cokolwiek było nie tak - jestem gotowa ;)

Wiewiórka miała przyjechać do mnie, bo... tak wyszło, bo ludzie sami nie widzą czego chcą, bo zmieniają zdanie w ostatniej chwili. Na razie mam 3 tymczaski. Jutro jedna jedzie do DS. Druga na koniec listopada. Trzecia się zasiedziała przeokropnie... Własnych mam 4 szt. Zimą trudniej mi tymczasować, bo wszystkie psy muszą być w domu, porozdzielane na "podgrupy" a nas nie ma 10 godzin :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...