Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma może na zbyciu zamrażarkę? Albo zna kogoś, kto takowe urządzenie posiada?

 

Potrzebna dla Pani, która prowadzi w okolicach Kielc coś na zasadzie przytuliska dla ponad 20 psów, które były trzymane w okropnych warunkach. Czyli w zasadzie dla psiaków. Być może ktoś z Was słyszał o "Białogonkach". Swoją drogą niezwykła historia i moim zdaniem warto się z nią zapoznać. Tutaj ich wątek:

http://www.dogomania.com/forum/topic/139401-z-motyk%C4%85-na-s%C5%82o%C5%84ce-czyli-domek-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w/

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, piszę w imieniu mojej znajomej z fundacji zajmującej się kociakami (oni są z W-wy), czy znacie/ lub czy są wśród Was wolontariusze, którzy pomagają/ mogliby pomóc kotom (znajoma napisała, że szuka osób z okolic Piekar Ślaskich, Bytomia, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Katowic. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma może na zbyciu zamrażarkę? Albo zna kogoś, kto takowe urządzenie posiada?
 
Potrzebna dla Pani, która prowadzi w okolicach Kielc coś na zasadzie przytuliska dla ponad 20 psów, które były trzymane w okropnych warunkach. Czyli w zasadzie dla psiaków. Być może ktoś z Was słyszał o "Białogonkach". Swoją drogą niezwykła historia i moim zdaniem warto się z nią zapoznać. Tutaj ich wątek:
http://www.dogomania.com/forum/topic/139401-z-motyką-na-słońce-czyli-domek-dla-białogonków/

Na OLX-ie można by poszperać jeśli nikt z forum nie będzie miał,z pewnością tam się znajdzie jakaś w przyzwoitym stanie i z przystępną ceną.
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zauważyłam na stronie schroniska katowickiego owczarka szkockiego-collie. Podaję link do fundacji zajmującej się szukaniem domków dla psów tej rasy - może ktoś skrobnie parę słów o tym psiaku i poprosi o pomoc? Link do fundacji: http://drlucy.latoma.net/index.php?PHPSESSID=50e8f8895ac4dd5c67725442492b968d&page=13

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, piszę w imieniu mojej znajomej z fundacji zajmującej się kociakami (oni są z W-wy), czy znacie/ lub czy są wśród Was wolontariusze, którzy pomagają/ mogliby pomóc kotom (znajoma napisała, że szuka osób z okolic Piekar Ślaskich, Bytomia, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Katowic. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam :)

 

Tutaj znajdziesz kocie wolontariuszki z naszego schronu: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=167870

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam w domu, w zamrażalniku, 2,5 kg ugotowanego żarełka: kurczak + ryż + warzywa.

A do tego jeszcze z jakieś 2 kg albo i nieco więcej samych warzyw i ryżu.

Może jakiś dom tymczasowy by reflektował? A może jakiemuś konkretnemu schroniskowemu psiakowi by się przydało? Albo jeszcze jakiemuś innemu?

Macie jakieś propozycje, pomysły?

Trzymać tego w nieskończoność nie mogę, bo w końcu przestanie się nadawać do jedzenia. Szkoda by było wywalać...

Link to comment
Share on other sites

Mam w domu, w zamrażalniku, 2,5 kg ugotowanego żarełka: kurczak + ryż + warzywa.

A do tego jeszcze z jakieś 2 kg albo i nieco więcej samych warzyw i ryżu.

Może jakiś dom tymczasowy by reflektował? A może jakiemuś konkretnemu schroniskowemu psiakowi by się przydało? Albo jeszcze jakiemuś innemu?

Macie jakieś propozycje, pomysły?

Trzymać tego w nieskończoność nie mogę, bo w końcu przestanie się nadawać do jedzenia. Szkoda by było wywalać...

 

myślę, że żaden psiak się nie obrazi ;)

mnie nie będzie w tym tyg w schronisku więc mój chudzielec głodomorek (Beso) na pewno by skorzystał.

no chyba, że jakiś DT się zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...