Jump to content
Dogomania

TORRO- piękny kłębek strachu MA SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

Witamy wszystkich serdecznie u Torro!

 

Na początek wstępny opis po dwóch spacerach, za jakiś czas zrobię coś bardziej sensownego...

 

 

Torro to około 2 letni psiak, który jest bardzo przestraszony miejscem, do którego trafił. W pierwszym kontakcie z człowiekiem dość nieufny, jednak zabrany na spacer powoli otwiera się na człowieka. Poza schroniskiem wszystko go interesuje, musi wszystko obwąchać i zwiedzić. Na smyczy chodzi ładnie, niekiedy tylko zdarza mu się mocniej pociągnąć. Co do innych psów to z jednymi chce się bawić, natomiast innych zdecydowanie nie toleruje. Boi się trochę ruchu ulicznego i gwałtownych ruchów. Bez problemów jednak dał się wyczesać. Ma gęstą sierść średniej długości, która będzie wymagała regularnej pielęgnacji.  Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>  

 

W sobotę mam nadzieję pogoda będzie bardzie sprzyjała zdjęciom, więc może uda się zrobić coś lepszego...

A na razie Torro:

DSC_0123.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0124.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję się u Torro.

Chłopak ma nową kartę na stronie schroniska i powędrował na stronę Fundacji oraz katowicki wątek :).

 

Super, dziękuję Ci Kasiu, miałam do Ciebie pisać, żebyś zmieniła Torro zdjęcie na stronie właśnie na to :)

 

Dziś odbył się trzeci spacerek chłopaka, i wreszcie sam wyszedł z boksu!  :bigcool:  Jak tylko mnie zobaczył to zaczął nieśmiało machać ogonkiem, a jak otworzyłam boks to powolutku zaczął do mnie podchodzić, ładnie dał się zapiąć i szybciutko wyszedł z boksu :) Na spacerku było kilka spięć ze Szczurkiem, i niestety muszę powiedzieć, że większość z nim zaczynał Torro :pissed: ale do poważnego spięcia nie doszło... Torro dziś był taki radosny, pyszczek cały czas mu się uśmiechał, jak go na chwilę zostawiłam z kimś innym, to później na przywitanie skakał na mnie i czekał na głaskanie :loveu:  Powolutku robi się z niego taki koooooochany misiek do przytulania  :loveu: Dostał też jedzonko dziś, bo straszliwy z niego chudzielec, oby coś przytył w schronisku... No i była też sesyjka zdjęciowa, za którą Ani serdecznie dziękujemy :)

 

Taki jestem przystojniak 

IMG_5032.JPG

Śliczny, śliczny, śliczny!

IMG_5029.JPG

I te oczy szaleńca  :megagrin:

4.JPG

Przytulasek mój :loveu:

IMG_5025.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tylko wstawię nowy opis Torro :)

 

Torro to 2 letni przekochany psiak, nieco wystraszony miejscem, w którym się znalazł. Do ludzi podchodzi z lekką rezerwą, jednak powoli otwiera się na człowieka i staje się kochana przytulanką. Z innymi psami bywa różnie,  z niektórymi chce się bawić, innych zdecydowanie nie toleruje. Na spacerach wszystko go interesuje, wszystko musi powąchać i zobaczyć, jednak nie ciągnie na smyczy. Bez problemu daje się czesać, a sierść ma gęstą, która wymagać będzie regularnej pielęgnacji. Jest pojętny, szybko nauczył się reagować na swoje nowe imię, a teraz zaczynamy się uczyć podstawowych komend. Kontakt w sprawie adopcji: 692269457 lub [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...