Jump to content
Dogomania

Bezik !Trzymajcie kciuki!


auraa

Recommended Posts

Wczoraj moja mama skończyła 96 lat! Tak to prawda! 96lat!!!!! Obie z siostrą jesteśmy późnymi dziećmi ale mama zdążyła nas wychować, doczekała pięciorga wnucząt i jednego prawnuka. Bardzo się cieszę, że ją mam! I bardzo ją kocham. Co najważniejsze mama jest w miarę sprawna fizycznie, choć na ulicę sama juz nie wychodzi i świetnie się trzyma intelektualnie. Czyta, ogląda telewizję a dla mojej córki jest autorytetem w wielu sprawach,także mody!

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, moja mama jest bardzo kochana. Lubi dzieci i w sytuacjach awaryjnych sąsiadki podrzucały swoje dzieci pod opiekę mojej mamie. Do tej pory, dorosłe juz pannice wspominają jak przychodziły do "babci" kiedy były chore. Moja mama nie przepada za psami i kotami ale uwielbia ptactwo. Z tej przyczyny nie je drobiu. Kiedyś mieliśmy na podwórku kilka kurek. Ostatnia z powodu choroby została uśpiona. Większość odchodziła śmiercią naturalną ze starości.

Mimo, że mama nie przepada za sierściuchami nigdy nie odmówiła im pomocy. Kiedyś ulicą wędrował sparalizowany pies. Ledwo powłóczył nogami. Oczywiście wylądował u nas. Okazało się, ze ma nosówkę. Mama wynosiła go na słońce, żeby mógł się ogrzać a kiedy zaczął cierpieć dostał tabletki nasenne i usnął. To były inne czasy. Z psem do weterynarza prawie nikt nie chodził. Psy były szczepione ogromnymi igłami. Lekarz nie chciał mu pomóc.

Kiedy przybłąkał się do nas jakiś pies, rodzice szukali dla niego dobrego domu. Chyba mam to po nich..

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!Uwaga! od wczoraj Bezik już nie jest bezdomny! :)

Sprawa rozwinęła sie błyskawicznie!

Przedwczoraj wieczorem miałam tel. od Pani ze Skierniewic. Mieszkanie w bloku, małżeństwo z 11-letnim synem.  Przekazałam nr tel. do hotelu. Pani zadzwoniła i wczoraj w ciągu dnia Paweł z Bezikiem pojechali zrobić wizytę przed adopcyjną. Wizyta wypadła pomyślnie. Państwo juz wszystko dla Bezika kupili i bardzo na niego czekali. Po południu wysłałam umowę i wieczorem Bezik pojechał do swojego nowego domu. Jest to niedaleko, więc Paweł będzie mógł sprawdzać czy wszystko jest ok. Na razie Panstwo bardzo przeżywają przybycie Bezika i bardzo się o niego troszczą.

Poniewaz adopcja przebiegła w tempie błyskawicznym musimy jeszcze zaczipować psa i dopilnować kastracji. Zresztą Pani sama o tą kastrację pytała. Ze względu na stan zdrowia Pani, Bezik nie będzie w domu sam. Z tego też względu chcę wspomóc finansowo przeprowadzenie tych zabiegów.

Myślę, ze po ochłonięciu po akcji z Popcorn, Pan Paweł napisze więcej na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Bezik wypiesciochany, wycalowany:) kanapy jego:) dzisiejsza noc była trudna, wczoraj Bezik za Pawłem szczekał, chciał wyjść, potem się uspokoił nieco - musi przywyczaić się do nowych opiekunów i do ... braku Plamki przy swoim boku, jedno jest pewne - Bezik będzie cały czas przy człowieku a ten pies akurat tego baaaardzo sie domagał i potrzebował. Bardzo fajni ludzie, sa cały czas w kontakcie z Pawłem, bardzo się cieszą z adopcji Bezika. Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ja też się bardzo cieszę. Dziś rozmawiałam z Panią, bardzo sympatyczna osoba.  Bezik cały czas upomina się o głaskanie i stara się zwrócić na siebie uwagę. Pani martwi się, ze nie chce jeść. No cóż na pewno przezywa rozstanie z Pawłem. Tak było za każdym razem kiedy zmieniał miejsce. Muszą się poznać, przyzwyczaić i ustalić zasady, żeby Bezik wiedział co mu wolno a czego nie. On rozbraja wszystkich spojrzeniem tych migdałowych oczu....

Teraz kolej na Arię i kolejny psiak z tej wsi będzie wreszcie szczęśliwy.

 

1.szczeniak

2szczeniak

3Łania

4Tolek

5Kongo

6Saba

7Sara

8Gabi

9Wiga

10Aria

11Bezik

12Misiek

13Trusia

14 Boluś

15Teodor

nieudane adopcje

Maks

Lupus

Nie liczę tych, które zostały uratowane poza dogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...