Jump to content
Dogomania

Czy śpisz ze swoim psem w łóżku?


chicken

Recommended Posts

[quote name='ola9338']Moj Skiti spi ze mna polowe nocy, a polowe u siebie:eviltong: ma glowke na poduszce, przednie lapki na koldrze, a reszta pod koldra sliczny widok:loveu: w nocy jak sie przebudzi z potrzeby fizjologicznej to budzi mnie, zeby go sciagnac z lozka i idzie po lozko sie zalatwic, a potem na swoje legowisko:p[/quote]
Czy ja dobrze skumałam? Pies w nocy sika pod łózkiem???????
CO wy w stajni śpicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewtos'][quote name='MickeyM']Przyznam szczerze, że chciałabym żeby mój pies spał ze mną w łóżku...quote]

Widzisz, widzisz Juliusz(ka) inni o tym marzą a Ty?:lol:[/QUOTE]

Uuuaaa... I tego się chwycę:diabloti: - marzenia trzeba mieć, ale już nie wszystkie trzeba spełniać:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juliusz(ka)'][quote name='ewtos']

Uuuaaa... I tego się chwycę:diabloti: - marzenia trzeba mieć, ale już nie wszystkie trzeba spełniać:razz:.[/quote]


Kurczę, dużo bym dała żeby mój pies spał ze mną w łóżku. Raz, że nie byłoby mi tak smutno :cool3: a dwa, że mój pies nawet nie preferuje swojego kojca, tylko podłogę i nie lubię patrzeć jak wykłada się na przedpokoju między butami, czy w innych niezbyt czystych kątach...

Link to comment
Share on other sites

Ja też śpię z moją Astusią w jednym łóżku i nie widzę w tym nic nienormalnego. Asta leży wzdłuż mnie odwrócona plecami, ja obejmuję ją ręką i drapię po "klacie" i tak zasypiamy.

Jedyny minus - Asta czasem chrapie :angryy: i miewa złe sny podczas których zaczyna podrygiwać, piszczeć i ciężko wzdychać :lol:. Pozatym wszystko w normie.

I tak na marginesie - chyba nie potrafiłabym bez niej zasnąć :shake:

Link to comment
Share on other sites

To mój furtrzak też taki sezonowy spacz na łóżku jest, tylko u niego te sezony nie liczy się porami roku zima lato tylko czasem dogrzania tyłeczka na łóżku, także pare razy w nocy mam atrakcje ze schodzeniem i wchodzeniem psa na łózko :evil_lol: Do tego już się tak rozkokosił że musze mu szybko miejsce robić co by mógł się w swojej ulubionej pozycji położyć, sprzeciw z mojej strony kończy się uwaleniem psa na mnie, a z trzydziestomaproma kilo na klacie ciężko się oddycha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moja suka rozpycha się, przeraźliwie chrapie, często śmierdzi, gdy ma cieczkę musi spać w majtach, waży z 28 kg- rano wyciera o mnie mordę...ale śpi tam gdzie powinna- na moim łożku?
Dlaczego?
Dlatego, że jestem masochistką?
Dlatego, że lubię czuć smrodek psiej sierści na poduszce?
Nie.
Ja po prostu lubie budzić się i pierwsze co to patrzeć w ślepia psa drzemiącego obok Ciebie, lubię w zimne dni czuć ciepłe ciałko obok siebie.
Buduje to nasze zaufanie, a po za tym, głupio by było wstać i nie potykać się o rudzielca.
No i uwielbiam ten ciepły pysk na ramieniu:loveu: Łóżko jest dla ludzi:diabloti:,

:loveu::loveu:
Kundlica śpi na poduszce od fotela, jedynie w Sylwestra śpimy pod kołderką.

BC śpi albo w garażu, albo na dworze...jakoś nie lubi spać w wyrku.:evil_lol:

[quote name='olekg89']Moje też śpią ze mną ,i podobnie jak Hexa na hasło "na miejsce k...a":diabloti: lecą i wskakują na łóżko:angryy::cool3:[/quote]
Moja wystarczy, że odchylę kołdrę ładuje dupsko.
A czasem w nocy jak ją zrzucę bo dostaje ochrzan, że trzyma dupsko na mojej głowie.
najpierw kladzie pysk na brzeg wyrka- jak nie reaguję..kładzie jedną łapę..potem drugą..i cap znowu się rozpycha:loveu:
[/quote]
[quote]Łóżko jest dla ludzi:diabloti:,[/quote]No przecież nikt temu nie zaprzecza.:razz:
U mnie pies też ludź.
[quote] "Powiem" wszystkim jedną rzecz. Ja wychowując Cześka, wyczytałam gdzieś, że każdy pies powinien mieć swoje miejsce.[/quote]Też tak sądzę.:diabloti:
Dlatego moja suka ma tam gdzie powinna- obok mnie.:evil_lol:

[quote]Zresztą, tak naprawdę to o higiene w tym wszystkich również chodzi. Nie oszukujmy się. Pies biega po trawie na której jest generalnie wszystko. Czy każdy z Was, którzy śpią z psem w jednym łóżku po każdym spacerze myje psa? Myje mu łapki, brzuchola itd?[/quote]W lato nie, w zimę tak.
A jakbym się miała przejmować nawet najdrobniejszymi bakteriami nie wychodziłabym z plastikowej piłki.:diabloti:

[quote]Ja też tak miałam ale to jest paranoja nie możesz na to psu pozwalać ja wiem że robi słodkie oczka bo moja nieraz to tymi oczkami potrafi zabić ale ja powiedziałam konsekwentnie NIE kazałam jej co tylko złazić z łóżka i się oduczyła teraz śpi koło mnie przy łóżku i ja i ona jesteśmy zadowolone tylko trzeba być konsekwentnym
ja nie mówię że to jest złe ale mi na przykład wielki Golden w łóżku przeszkadza
a mam 2 osobowe to co ty masz powiedzieć
Ja bym ci radziła oduczyć go tego[/quote]
Ooo...uwielbiam takie gadanie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Moja też śpi w łóżku. Sama ją tam zaciągam, bo grzeje jak piecyk :eviltong:
Rozpycha się, chrapie tak, że potrafi mnie obudzić ale bez tego już chyba nie zasnę :evil_lol:
Jak dojdzie jeszcze jeden psiak to też będzie spał z nami.
Może i ciasno i czasami mało wygodnie ale nie ma to jak się obudzić z takim kochanym pyskiem obok :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mój Sasza (collie) zawsze miał łóżko w głębokim poważaniu. Spał przy drzwiach balkonowych. Gdy do naszego domu trafiła Nena (mix 8 kg.), od razu uznała że łóżko jest także dla psa. Sasza, widząc to, również zaczął się na nie ładować :evil_lol: Kot oczywiście śpi z nami.
Ale w kwestii spania w łóżku nic nie przebije mojego "tymczasa" sprzed lat - afgana Lolka. Był to naprawdę wielki pies. Kładł się od ściany, a potem, w nocy, stopniowo prostował swoje długaśne łapska. No a ja? Lądowałam na podłodze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']
Ale w kwestii spania w łóżku nic nie przebije mojego "tymczasa" sprzed lat - afgana Lolka. Był to naprawdę wielki pies. Kładł się od ściany, a potem, w nocy, stopniowo prostował swoje długaśne łapska. No a ja? Lądowałam na podłodze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
hahahah skąd ja to znam :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...