Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Melduje się agent  - w dodatku, nie cichociemny, a nieobecny - usprawiedliwiony ;)

 

A L4 do wglądu jest? ;)

 

 

Witam Agentki i w nagrodę za ujawnienie się informuję, że dziś Imka dała się NORMALNIE pogłaskać Uli, choć była na podłodze (Imka, nie Ula ;)) :D

 

A już się cieszyłam, że zobaczę ciocię Ulę rozpłaszczoną jak żaba na podłodze obok Imusi :D

Link to comment
Share on other sites

Imcik to jednak dziwny stworek jest :)

 

Szlifierki się nie boi i potrafi wparować do domu, gdy huczy i burczy. Ale już wisząca w przejściu folia jest takim straszakiem, że do sypialni trzeba Imciocha na rękach nieść ;) Po dniu pełnym remontowych wrażeń śpi to sobie koło mnie i właśnie.. dostała czkawki! Muszę ją przykryć, bo okno otwarte na oścież i wpada nam fajne, rześkie powietrze :)

Link to comment
Share on other sites

Imcik to jednak dziwny stworek jest :)

 

Szlifierki się nie boi i potrafi wparować do domu, gdy huczy i burczy. Ale już wisząca w przejściu folia jest takim straszakiem, że do sypialni trzeba Imciocha na rękach nieść ;) Po dniu pełnym remontowych wrażeń śpi to sobie koło mnie i właśnie.. dostała czkawki! Muszę ją przykryć, bo okno otwarte na oścież i wpada nam fajne, rześkie powietrze :)

To dobrze, że powietrze, a nie komary np.

Link to comment
Share on other sites

Komarów w tym roku u nas nie ma! :D Kilka sztuk się zdarzyło, jak była u nas moja koleżanka. Ja ich nie widziałam, ale ją dziabnęły i nawet sobie kazała włączyć na noc ostraszacz do kontaktu. Wygląda jednak na to, że i tych kilka wyjechało z nią do Opola, bo nie ma ani jednego :)

Link to comment
Share on other sites

no tak komarów może mniej niz w zeszłym roku, ale za to pojawiły się gzy. One jak udziabią to kłuje i swędzi i puchnie. A jak upały i ma się na burzę, to nie warto w ogóle siedziec na polu. Imciochu Ty sie nie bój folii. Folią się świetnie bawi :D

Link to comment
Share on other sites

A Imka się bawi czym popadnie, najlepiej ukradzionym ;) Daje się już normalnie głaskać, nawet Uli. Ale jak wczoraj przyjechała Mattilu ze Stefano, nie podeszła nawet do mnie! Pewnie się bała, że jak już ją złapię, to.... wyadoptuję! ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...