Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

[quote name='dog193']Chciałam powiedzieć, że klimat zlotów jest na zdjęciach, które nie nadają się do publikacji :diabloti:[/QUOTE]
Miałam ochotę wstawić jedno z Twoich zdjęć, ale Cię lubię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Jeśli tylko termin nie będzie się mi pokrywał z sesją to z dziką chęcią również pojadę na zlot ;)
[B]Za pewne z TŻtem[/B] (musi się przyzwyczajać :diabloti:) i 2 psami - jeno rude i wredne, drugie choć nie jest rude, to też wredne...[/QUOTE]

TZci mają przyśpieszony kurs dogomaniactwa :evil_lol:
Dają rade póki co :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']TZci mają przyśpieszony kurs dogomaniactwa :evil_lol:
Dają rade póki co :eviltong:[/QUOTE]

Haha ;d Też ma nasr*ne w głowie na punkcie psów, ale dogomania jest mu obca :evil_lol: Jeszcze... :diabloti:

[quote name='Rinuś']każdy kolejny pies do walk mile widziany :evil_lol:[/QUOTE]

Raczej na przynętę...
Rude waży 7,8kg, a białe póki co 5kg i jeszcze nie wiem co z niego wyrośnie... W każdym razie pasuje do zlotu - najbardziej lubi zbierać pety i nic jej tak nie pobudza jak zapach świeżo otwartego browara ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Haha ;d Też ma nasr*ne w głowie na punkcie psów, ale dogomania jest mu obca :evil_lol: Jeszcze... :diabloti:



Raczej na przynętę...
Rude waży 7,8kg, a białe póki co 5kg i jeszcze nie wiem co z niego wyrośnie... [B]W każdym razie pasuje do zlotu - najbardziej lubi zbierać pety i nic jej tak nie pobudza jak zapach świeżo otwartego browara [/B];d[/QUOTE]

Pasujecie idealnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że olek wszystkich wrzucił w tym roku na głęboką wodę robiąc pewne rzeczy. Choć Borys rzeczywiście miał pecha... :diabloti: Polecam zlociki, jesteśmy tam jak rodzina, nikt nikogo się nie wstydzi, nawet wtedy kiedy pewien gej wparaduje do łazienki kiedy stoisz nago i nie chce z niej wyjść tylko dlatego, że jest gejem i wolno mu patrzeć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Myślę, że olek wszystkich wrzucił w tym roku na głęboką wodę robiąc pewne rzeczy. Choć Borys rzeczywiście miał pecha... :diabloti: Polecam zlociki, jesteśmy tam jak rodzina, nikt nikogo się nie wstydzi, nawet wtedy kiedy pewien gej wparaduje do łazienki kiedy stoisz nago i nie chce z niej wyjść tylko dlatego, że jest gejem i wolno mu patrzeć :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol: która miała to szczęście ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Myślę, że olek wszystkich wrzucił w tym roku na głęboką wodę robiąc pewne rzeczy. Choć Borys rzeczywiście miał pecha... :diabloti: [/QUOTE]

Miałam na myśli przyspieszony kurs tolerancji... to był wybitnie przyspieszony kurs :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol: która miała to szczęście ?[/QUOTE]

Faueczka :D Mi za to wszedł do łazienki jak sikałam, Ewie też ;)
No i chodziliśmy razem na siku do lasu za rączkę, jak prawdziwe przyjaciółki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...