Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Kusicie !
My chętnie jednak jeśli nie będzie nam termin kolidować z zawodami , bo coś w tym roku mówili że przenoszą na lipiec/sierpień .
Ew. jak znajde prace to też odpadne ;D
Także wstępnie można zapisać Gops + koksik Clayton :lol: .
I chętnie nad morze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ja! Martyńcia + Brumiszcz, z adnotacją, że jak będą zawody w tym terminie to może mnie zlot ominąć niestety : P[/QUOTE]
Sorry Martyńcia, w tym roku odwaliłaś, za rok już nie masz wyjścia - musisz jechać :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Martyna, nie chrzań. Jesteś już w domku z Olkiem, Ewą i moją wspaniałą osobą. Wszystko już ustalone, zaplanowane, jak nas wystawisz to spalimy cię na stosie a Brumę damy na pseudo.[/QUOTE]
heloł no chyba kpicie planować domki za naszymi plecami? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']heloł no chyba kpicie planować domki za naszymi plecami? :diabloti:[/QUOTE]
No chyba nie za plecami, Rinuś jak zawsze skapa :diabloti:

[quote name='omry']Domki czteroosobowe są, czy tak sobie tylko knujecie? :cool3:[/QUOTE]
Podobno pięcio :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A zaklepujcie sobie jak tam chcecie ;) Myślę, że kryterium powinny być przede wszystkim psy. Stali zlotowicze już wiedzą które psy się tolerują, a które mniej. Poza tymi tak domki są tylko od spania :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']No to ja sobie Adke zaklepuje do domku i jej tżta też :cool3: Jakby protestowała to jej nie słuchajcie, bo ona jest jeszcze młoda i nie wie, czego chce :evil_lol:[/QUOTE]
Jesteśmy na Was skazani :shake:
Jak jest właśnie z psami na zlocie? Paula mnie straszyła "to Ty nie boisz się brać Megi na zlot?", ale chyba z warczącym na podchodzące psy burkiem, które jej nie podpasują, da rade jechac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Jesteśmy na Was skazani :shake:
Jak jest właśnie z psami na zlocie? Paula mnie straszyła "to Ty nie boisz się brać Megi na zlot?", ale chyba z warczącym na podchodzące psy burkiem, które jej nie podpasują, da rade jechac?[/QUOTE]

Ja w tym roku byłam z agresorem :evil_lol:

Trzeba trochę bardziej pilnować i myśleć za psa. Ale zasadniczo da radę z każdym przypadkiem. I też prawda, że psy na zlocie zachowują się często inaczej niz na codzien. Raz ze inne miejsce, dużo psów, dużo bodźców i wiele "agresorków" luzuje poslady i jest spoko.

A wątpie, żebyś trafiła na bardziej wyluzowanych w tym temacie ludzi, nikt nie spina tyłka, jak się zdarzy jakaś akcja, nikt nie płacze, że ojejej pieski sobie zrobiły kuku. No i są kagańce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...