Jump to content
Dogomania

Dogozlot 2015! Bobolin 22.08-29.08.2015 ;)


A&L

Recommended Posts

Gratulacje :) My również życzymy miłego wieczoru :)

Dziękuję za gratulacje :) przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio bywam bardzo rzadko na Dogomanii o czym wspominałam już wcześniej.

 

Wraz z moją pinczerką przesyłam Wam moc świątecznych życzeń przede wszystkim życzymy Wam wszystkim zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt :).

 

<a href=http://zapodaj.net/476358dcce002.jpg.html>MELISSA-życzeniaświąteczne.jpg</a>

 

PS.

 

Kto mnie przygarnie do domku, bo widzę że prawie wszyscy się już dobrali a ja jestem nowa nikt mnie nie zna ani ja nikogo nie znam a bardzo zależy mi na tym by pojechać na zlot i nie chcę zostać na lodzie ;(?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacje :) przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio bywam bardzo rzadko na Dogomanii o czym wspominałam już wcześniej.

 

Wraz z moją pinczerką przesyłam Wam moc świątecznych życzeń przede wszystkim życzymy Wam wszystkim zdrowych, rodzinnych i radosnych Świąt :).

 

<a href=http://zapodaj.net/476358dcce002.jpg.html>MELISSA-życzeniaświąteczne.jpg</a>

 

PS.

 

Kto mnie przygarnie do domku, bo widzę że prawie wszyscy się już dobrali a ja jestem nowa nikt mnie nie zna ani ja nikogo nie znam a bardzo zależy mi na tym by pojechać na zlot i nie chcę zostać na lodzie ;(?

 

Spoko, my też jesteśmy nowi i nikogo nie znamy :P

Link to comment
Share on other sites

Spoko, my też jesteśmy nowi i nikogo nie znamy :P

 

Ooo, cieszę, że nie tylko ja jestem zlotową nowicjuszką :D.

 

Raz jeszcze wklejam życzenia, ponieważ tamten link jest jakiś kaleczny: http://zapodaj.net/476358dcce002.jpg.html

 

Jeszcze chciałam dodać, że ja też piszę się na tego busa dojeżdżającego do miejscowości, ponieważ będę jechała pociągiem.

Link to comment
Share on other sites

Ludziska, ja wiem, ze jeszcze dużo czasu itd, ALE
biorąc pod uwagę, ze sporo z nas będzie jechało pociągiem/pksem i dojazdu bezpośrednio do bobolina nie ma, zrobiłam małe rozeznanie.

Istnieje możliwość ogarnięcia minibusa ze Sławna (dojazd pociągiem) do Bobolina-pod sam ośrodek, w kwocie 235zł za jedną stronę.
Do minibusa wchodzi teoretycznie 17 osób, ale biorąc pod uwagę, że wszyscy będą z psami i bagażami zakładam ok. 10osob na busa.

Sumując wyjdzie to nam ok. 24zł za transport pod ośrodek.
Godzina odjazdu to kwestia do ustalenia (myślę, że jak będziemy znać rozkład jazdy pkp to będzie można ustalać najbardziej dogodną godzinę dla wszystkich)

Pytanie kto ewentualnie się pisze na transport busem ze Sławna?

Pozdro pińcet i czekam na wstępne deklaracje.

 

 

tory koncza sie w Darlowie dzie ze slawna podjechac mozna kolejka;) 

 

Dogadajcie sie z mezem Agnieszki(wlascicielki) bo jest on wetem. Dobrze, ze mnie jeszcze nie przechscila jak przedalam info wszelkim psowatym o jej osrodku:D 

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawości weszłam dziś na rozkład i sprawdzałam połączenia z mojego miasta do Darłowa wpisywałam wszystkie opcje włącznie z kilkoma przesiadkami, gdyż zapewne takowe by były i system automatycznie odrzuca mi słowo Darłowo tak jakby było ono wyłączone z rozkładów PKP :(.

 

Coraz bardziej obawiam się o mój dojazd na zlot :/.

 

Cała nadzieja w PKSach, bo z tego co wiem był ode mnie kiedyś kurs do Darłowa...

Link to comment
Share on other sites

Do Darłowa zaden pociag pkp nie jedzie. Chyba ze coś puszczą z letnim rozkładem jazdy.

Póki co mamy ogarnięty bus ze Sławna. Prosze do mnie na PW pisać kto chętny ( ile ludzi, ile psów) i serio dojazd to nie jest problem. Miejsca w busie są. A jak bedzie więcej chętnych to na pewno da się to ogarnać i ustalić. PKS jeżdzą, ale tyle godzin z psem w pksie- dla mnie morderstwo :P
A jakby ktoś chciał sobie podróż rozbić na 2 partie, to my wyruszamy z Poznania. jak się uzbiera odpowiednia ilość chętnych mozna nawet wykupić cały przedział.
Także kwestia organizacji i logistyki ;)
 

Link to comment
Share on other sites

Do Darłowa zaden pociag pkp nie jedzie. Chyba ze coś puszczą z letnim rozkładem jazdy.

Póki co mamy ogarnięty bus ze Sławna. Prosze do mnie na PW pisać kto chętny ( ile ludzi, ile psów) i serio dojazd to nie jest problem. Miejsca w busie są. A jak bedzie więcej chętnych to na pewno da się to ogarnać i ustalić. PKS jeżdzą, ale tyle godzin z psem w pksie- dla mnie morderstwo :P
A jakby ktoś chciał sobie podróż rozbić na 2 partie, to my wyruszamy z Poznania. jak się uzbiera odpowiednia ilość chętnych mozna nawet wykupić cały przedział.
Także kwestia organizacji i logistyki ;)

Z tak małym psem jak moja pinczerka da się radę w PKSie :D.

 

Ja jestem z Bydgoszczy, więc niby do Poznania nie mam daleko, ale muszę dokładnie wszystko rozplanować czy opłaca mi się najpierw dojeżdżać do Poznania i potem dalej czy też jechać jakoś inaczej, tak by było jak najszybciej z jak najmniejszą ilością przesiadek i jak najmniej uciążliwie dla psa, chociaż ona lubi podróże ;) :).

 

Muszę przeszukać wszystkie połączenia z Bydgoszczy nad morze, ponieważ oprócz Trójmiasta do którego mamy połączenia bezpośrednie do innych miejscowości jest trochę lipny dojazd :/.

 

Jakoś to ogarnę, trochę już podróżowałam z moją sunią pociągami, ale to raczej na wystawy psów do dużych miast, do których miałam połączenia bezpośrednie.

 

Przypominam, że piszę się na tego busa do Sławna :).

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Bydgoszczy, więc niby do Poznania nie mam daleko, ale muszę dokładnie wszystko rozplanować czy opłaca mi się najpierw dojeżdżać do Poznania i potem dalej czy też jechać jakoś inaczej, tak by było jak najszybciej z jak najmniejszą ilością przesiadek i jak najmniej uciążliwie dla psa, chociaż ona lubi podróże ;) :).

 

Zapytaj, może ktoś by jechał z Poznania, przez Bydgoszcz i by Cię zabrał :)

Link to comment
Share on other sites

Z trójmiasta jest fajne połaczenie do Sławna. 2godzinki jakoś jedzie pociąg. Wiem ze z Gdańska bedzie ktoś jechał, także mozna się dograć.

Opracowanie trasy polecam po "uruchomieniu" letniego rozkładu jazdy pkp bo godziny i pociągi się mogą pozmieniać. Póki co warto się orientacyjnie rozejrzeć ;)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a jest możliwość wpisania się jeszcze na listę rezerwową, może akurat jakoś się zgra, że ktoś nie będzie mógł, a mi się uda? Bo sytuacje mam mocno niepewną życiowo..... 

 

Nie tworzę żadnej listy rezerwowej. Jak przy wpłacaniu zaliczek zostanie jakieś wolne miejsce i Ty wtedy zdecydujesz się jechać, to ok. Jeśli zdecydujesz się jechac jak już wszystkie miejsca będą zajęte spokojnie możesz przyjechac z namiotem, ew. może ktoś zgodzi się na dodatkowe osoby i psy w domku na materacu.

 

 

Clavia, z Poznania przez Bydgoszcz do Bobolina to tak średnio po drodze ;P

Link to comment
Share on other sites

Clavia, z Poznania przez Bydgoszcz do Bobolina to tak średnio po drodze ;P

 

Zgadza się, inaczej by było do Trójmiasta wtedy to jest po drodze a tak niestety nie bardzo.

 

Zgodnie z jedną z powyższych sugestii, mam pytano kto jedzie od Gdańska albo innego Trójmiejskiego miasta i mógłby zabrać mnie wraz z moją pinczerką (dużo miejsca nie zajmuje :D). Tak byłoby dla nas najlepiej, bo mamy tam bezpośrednie i szybkie połączenie.

 

Druga kwestia, ponawiam pytanie, kto mnie przygarnie do domku ;) :)?

 

Nikogo nie znam, więc ciężko mi się z kimś dobrać :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...