Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku, gdybyś pokazała sunię, łatwiej byłoby mi wymyślić imię  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Asieńko kochana bardzo bym chciała i może już jutro mi się uda,bo jak na razie nie mam większych spraw do załatwienia na jutro.  Widzisz, żeby ogarnąć finanse na dogo, jeszcze siedzę, a jutro wstaję o piątej, żeby wyprawić TZta do pracy  :) Wiem, wiem, mógłby sobie sam zrobić śniadanie i przygotować do pracy, ale wtedy musiałby wstać o pół godziny wcześniej :) Ja potem się jeszcze położę i odeśpię, no tylko, że w takich przypadkach budzę się nie wcześniej niz o godz. 9, 10-tej :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, ewu napisał:

 

Elu a może Lusia , pamiętasz małą Lusię, dzięki której poznałyśmy się?

Jakże bym mogła nie pamiętać Lusinki, która zamarzała w budzie na mokrej słomie w przytulisku i gdyby nie psiak, który z nią mieszkał w tej budzie, to pewnie by tam przymarzła do tej mokrej słomy :( To była słodka malizna. Była u mnie na tymczasie około 2 miesięcy i myślałam, że już jej nie wydam, ale miałam wówczas 3 psiaki i rozsądek zwyciężył. A co z tym psiaczkiem,czy wiesz może ? Wiem, że wtedy wyjechał razem z Lusią z przytuliska - Lusia do mnie, a ten psiaczek gdzieś dalej.O ile pamiętam, to niezbyt dobrze trafił. Mieli go zabrać. Czy wiesz co z nim się dzieje ?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Sunieczka śliczna!! Elu, masz taką perełkę i nie pokazujesz światu??? moje propozycje imion dla suni:: Nika, Sofi, Selfie. Elu, wybór należy do Ciebie!!

Piękne :) Dzięki. Bardzo mi się wszystkie podobają :)  A najbardziej chyba Nika, Nikunia :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Elu to był  Miodzio. Znalazł dom na Mazurach.

Tak, tak Miodzio :) Na Mazury to pojechał do drugiego domu, czy tak ? Ten pierwszy to coś mocno było nie tak, jak miało być. Dużo dzieci, zimno w domu, jakieś niewyjaśnione sytuacje, nie mogę sobie dokładnie przypomnieć, ale coś było źle. Przywiozłaś oba psiaczki do Krakowa pociągiem, a potem Miodzia ktoś wiózł dalej samochodem.

Link to comment
Share on other sites

Dt dała Fundacja Mon Ami. Pierwsze wrażenie było takie sobie bo w nowym domu wysiadło ogrzewanie i było strasznie zimno.

Miodzio tam został a Lusia wróciła do Ciebie. Jednak wszystko było w porządku, Miodzio miał w Fundacji  dobrą opiekę.

Szybko znalazł wspaniały dom na Mazurach i został tam zwieziony.

Dostawałam cudne zdjęcia i wieści.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2017 o 01:15, ewu napisał:

Dt dała Fundacja Mon Ami. Pierwsze wrażenie było takie sobie bo w nowym domu wysiadło ogrzewanie i było strasznie zimno.

Miodzio tam został a Lusia wróciła do Ciebie. Jednak wszystko było w porządku, Miodzio miał w Fundacji  dobrą opiekę.

Szybko znalazł wspaniały dom na Mazurach i został tam zwieziony.

Dostawałam cudne zdjęcia i wieści.

No to coś dzwoniło, ale nie wiedziałam gdzie :)   Pamiętałam to zimno i jakiś problem :)

Na szczęście dobrze się skończyło dla obu psiaczków. Lusia jest uwielbiana przez panią i jej syna. To królewna na włościach. W ubiegłym roku byłam odwiedzić Lusię i wyobraź sobie, że na mnie naszczekała :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.02.2017 o 11:25, elik napisał:

No to coś dzwoniła, ale nie wiedziałam gdzie :)   Pamietałam to zimno i jakis problem :)

Na szczęście dobrze sie skończyło dla obu psiaczków. Lusia jest uwielbiana przez panią i jej syna. To królewna na włościach. W ubiegłym roku byłam odwiedzić Lusię i wyobraź sobie, że na mnie naszczekała :)

A to niewdzięcznica:):):)

Najważniejsze ,że jest szczęśliwa:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...